همه بوفالو افسران پلیس ترک واحد پس از ویروسی تصویری حادثه

ژوئن 6

همه 57 عضو از یک واحد تاکتیکی پلیس در بوفالو استعفا از این تیم در اعتراض به تعلیق از دو نفر از همکاران که فیلم برداری شد تنه زدن 75 سال به زمین مقامات شمال شهر نیویورک گفت: در روز جمعه.

دو نفر از اعضای بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team بودند به حالت تعلیق در روز پنج شنبه و در حال بررسی پس از یک ایستگاه رادیویی محلی منتشر شد تصویری از این حادثه مربوط به تظاهرات مارتین Gugino.

این تصویری که مشاهده شده است بیش از 70 میلیون بار نشان می دهد که سفید Gugino نزدیک شدن به یک خط از افسران ضد شورش. یک افسر او را هل می دهد با یک باتون و یک دوم با دست خود. او می افتد یک ترک را شنیده است و خون trickles از سر خود را به عنوان افسر پیاده روی خود را هنوز هم بدن.

رسانه های محلی به نقل از بوفالو پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور جان ایوانز عنوان کرد و گفت: ماموران در حال انجام کار خود و همکاران خود در پاسخ تیم استعفا کرده بود از یگان ویژه به اعتراض خود را درمان. 57 باقی می ماند افسران پلیس بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood در بیانیه ای گفت. ایوانز نمی تواند نظر رسیده است.

اوایل روز جمعه یک سخنگوی محلی شهرستان دادستان منطقه Kait مونرو گفت: دو افسر تحت بررسی هستند به صورت بالقوه مسئولیت کیفری در ارتباط با پنجشنبه شب حادثه در خارج شهر.

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که برنامه های احتمالی در محل به آدرس هر policing مسائل با توجه به استعفا و گفت: “سربازان دولت جاسازی شده بودند با بوفالو پلیس به ساحل تا عملیات خود را.

“من می توانم بگویم که بوفالو امن خواهد بود این آخر هفته,” او گفت:.

براون گفت: Gugino شده بود “خواسته به ترک چندین بار” از این منطقه به دلیل این شهر مقررات منع رفت و آمد.

قبل از این حادثه “درگیری هایی بین معترضان” براون گفت. “یک خطر وجود دارد از دعوا شکستن بین معترضان و پلیس احساس آن بسیار مهم است که به حذف آن صحنه برای ایمنی از داعش است.” حتی پس از این فیلم مطرح شده است و بیشتر سوالات در مورد رفتار پلیس پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس مجموعه ای خاموش در سراسر کشور تظاهرات خیابانی.

این ویدئو نشان می دهد که اکثریت افسران مارس گذشته Gugino هر چند افسر که تحت فشار قرار دادند و او را با باتوم شروع به تکیه بیش از او را قبل از او motioned دور توسط یک افسر دیگر.

کسی شنیده است فراخوانی برای یک پزشک.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در روز جمعه به او گفته بود با Gugino بود و خدا را شکر او جان سالم به در برد. کومو گفت: پلیس باید آتش افسران درگیر است.

“شما می بینید که تصویری و این اختلال اساسی خود را حس نجابت و انسانیت” کومو گفت: روزانه یک جلسه. “چرا که لازم است ؟ که در آن تهدید شد?” Gugino که سفید نمی تواند رسید. با توجه به یک سازمان جامعه است که او را برای یک دهه او دیرین فعال است که حمایت برای مسکن مقرون به صرفه, آب و هوا و عدالت و پلیس مسئولیت پذیری و به طور منظم به اعتراض خارج از Erie County, برگزاری, مرکز یک بوفالو زندان است که تحت بررسی برای یک رشته از اهل بیت و میر.

“من انجام این کار حدود 10 سال, و من نمی توانم به یاد داشته باشید یک اعتراض مارتین نبود در گفت: واشنگتن یک سازمان در مردم اقدام در بوفالو. “هر چه مسائل عدالت بودند او پا و همیشه وجود دارد.” واشنگتن گفت: Gugino رفته بود به تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس اما “به وضوح” مطرح شده هیچ خطری برای افسران. او گفت که او تا به حال تنها قادر به تایید Gugino در وضعیت با ثبات است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de