AstraZeneca سرطان خون با مواد مخدر نشان می دهد نشانه هایی از کمک به COVID-19 بيمار

نتایج حاصل از تحقیقات مقدماتی شامل 19 بيمار که با حمایت ایالات متحده موسسه ملی بهداشت, تشویق, انگلیسی, داروسازی برای کشف مواد مخدر جدید استفاده از در گسترده تر کارآزمایی بالینی اعلام کرد در ماه آوریل است.

یازده بیماران شده بود در اکسیژن هنگامی که آنها شروع به 10-14 روز Calquence دوره و هشت نفر از آنها می تواند پس از آن تخلیه شود تنفس به طور مستقل با توجه به نتایج در یک مقاله co-نوشته شده توسط Astra سر انکولوژی تحقیقات خوزه Baselga.

هشت بيمار در تهویه مکانیکی زمانی که آنها قرار داده و در Calquence و چهار نفر از آنها می تواند مرخص شود هر چند یک اثر آمبولی ریوی.

“این بیماران در وضعیت بی ثبات و آنها را به حال وخیم آگهی … در عرض یک تا سه روز اکثر این بیماران بهتر از نظر تهویه و اکسیژن نیاز دارد” ماهواره را Baselga و گفتگو کرد.

موارد شدید COVID-19 هستند که باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان سايتوکين طوفان و تحقیقات اولیه به ارمغان آورده است Calquence و دیگر مواد مخدر است که سرکوب عناصر خاصی از سیستم ایمنی بدن به بازی.

بیماری های خود ایمنی و مواد مخدر که در حال آزمایش توانایی خود را برای سرکوب سايتوکين طوفان شامل Regeneron و سانوفی را Kevzara روشه را Actemra و همچنین Morphosys و گلاکسو اسمیت otilimab.

در آن تایید شده استفاده Calquence رقابت با AbbVie و Johnson & Johnson تاسیس درمان Imbruvica به عنوان یک درمان برای لنفوسيتی مزمن leukaemia, یک نوع رایج از بزرگسالان leukaemia.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de