پکن, ژوئن 6

چین به روز رسانی حفاظت از pangolin, اعتقاد به ميزبان از coronavirus که از کلاس اول حیوانات حفاظت شده در تاریخ همتراز با گونه های در معرض خطر مانند پانداهای غول پیکر.

Pangolin گوشت به عنوان یک ظرافت در چین و شمال رایج مورد استفاده در داروهای سنتی چینی برای ترویج شیردهی و درمان ناتوانی جنسی و در نتیجه در شکار پستانداران.

این pangolin نیز معتقد بود که در جهان قاچاق می شود پستاندار.

حدود یک میلیون pangolins برآورد شده آب پز در دهه گذشته و 20 تن از pangolins و قطعات آنها در حال قاچاق در سطح بین المللی هر سال با توجه به حیات وحش و تجارت نظارت بر شبکه, ترافیک.

در ابتدا پس از مشکوک مار و خفاش به عنوان علت COVID-19, دانشمندان چینی بر این باورند که pangolin ممکن است ميزبان از رمان coronavirus به انسان است.

از سرایت کرده است که تبدیل به یک بیماری همه گیر در نتیجه بدترین بهداشت جهانی بحران شد و اعتقاد بر این بوده است گسترش از Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان این ویروس برای اولین بار در کانون بود که پس از آن بسته شده است.

این آخر هفته چین اعلام کرد که برای ارتقاء همه گونه pangolin از طبقه دوم به طبقه اول محافظت می شود حیوانات خود را با توجه به سرعت در حال کاهش تعداد با توجه به overhunting و تخریب زیستگاه های دولتی گلوبال تایمز گزارش داد در روز شنبه.

دیگر کلاس اول حمایت از حیوانات عبارتند از پانداهای غول پیکر تبت بزکوهی و قرمز-تاج جرثقیل.

این کشور حمایت از حیوانات اقتدار گفت: این امر کار بیشتری برای محافظت و نجات گونه با اقدامات که شامل بهبود زیستگاه خود را ترک خوردگی پایین در شکار غیر قانونی و قاچاق و همچنین راه اندازی حفاظت از مرکز تحقیقات و بانک ژن برای pangolin.

در حال حاضر تمام هشت موجود pangolin گونه در جهان شده است و به عنوان گونه های در معرض خطر در کشورهای متبوع خود و مناطق خورشید Quanhui یک دانشمند در جهان حمایت از حیوانات گفت: جهانی بار در روز جمعه.

چینی pangolins به طور گسترده ای توزیع شده در 17 استان در جنوب رودخانه یانگ تسه.

اما یک بررسی ملی در سال 2003 نشان داد که تعداد چینی pangolins کاهش یافته و به حدود 64,000 و منطقه زندگی خود را کاهش می یابد و به 11 استان به ایسنا خبر داد.

چین ممنوع pangolin شکار از طبیعت در سال 2007 و در ماه اوت سال 2018 آن متوقف تجاری واردات از pangolin و pangolin محصولات به طور کامل.

اما تعداد آنها را نگه داشته و با توجه به کاهش مداوم تخریب زیستگاه و کافی مجازات در pangolins جهانی بار گزارش گفت:.

در ماه فوریه در چین بالا مقننه گذشت یک تصمیم در میان COVID-19 همه گیر به طور کامل ممنوعیت غیر قانونی حیات وحش شکار تجارت و از بین بردن عادات بد غذا خوردن حیوانات وحشی که به عنوان مهم حرکت به سرکوب حیات وحش شکار غیر قانونی از جمله pangolin.

Upgradation از حفاظت به pangolin جلب واکنش های مختلفی در رسانه های اجتماعی چینی

“لطفا اجازه رفتن به pangolins انسان باید چیزهای زیادی به غذا خوردن در حال حاضر” یک Sina Weibo کاربر نوشت.

“آن را نمی خواهد کمک کند اگر ما نه به طور کامل ممنوعیت استفاده از آن در پزشکی” یکی دیگر گفت.

خورشید به پیشنهاد حذف pangolin از چینی فارماکوپه و تقویت حفاظت از حیوانات وحشی در پزشکی استفاده می شود.

“هیچ شواهد علمی در طب مدرن نشان می دهد که pangolin مقیاس های خاص درمانی یا مزایای بهداشت و درمان,” او گفت:, و اضافه کرد که تعداد زیادی از گیاهان و محصولات مصنوعی می تواند جایگزین اثر از حیوانات وحشی در پزشکی استفاده می شود.

گسترش جمعیت از طریق مصنوعی پرورش بود و نه یک راه موثر وجود دارد و نادر موارد موفق در سراسر جهان, آفتاب گفت.

“بر اساس عمل ما در غول پاندا, حفاظت, حفاظت از زیستگاه سرکوب شکار غیر قانونی و کاهش مصرف موثر ترین راه برای محافظت از pangolins,” او گفت:.

خورشید نیز نامیده می شود برای همکاری بین المللی به عنوان تجارت غیر قانونی از pangolin اتحاد رسید و در سال های اخیر است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de