Coronavirus خاموش شدن ناگهانی: اقتصاددانان به دنبال بهتر پاسخ

در حال حاضر محققان می گویند هدف بیشتر روش در نیویورک و جاهای دیگر — ممکن است محافظت عامه اقتصادی کمتر درد.

کسب و کار در شهر نیویورک که در آن یک مرحله اولیه بازگشایی این است که برای شروع توصیه شده اند عمدتا تعطیل برای 11 هفته. اما یک مطالعه نشان داده است که هزینه اقتصادی شده است می تواند با کاهش یک سوم یا بیشتر استراتژیک انتخاب محله برای کالیبره خطر عفونت برای ساکنان محلی و کارگران با تاثیر بر روی شغل های محلی.

کدهای پستی بیشتر متاثر از شیوع لزوما مکان با کمترین غلظت شغل. آن را امکان پذیر خواهد بود برای نگه داشتن کسب و کار در مناطق خاصی باز اگر احتمال گسترش این ویروس وجود دارد پایین به خصوص اگر هزینه اقتصادی از بسته شدن آنها شد نامتناسبی بالا محققان دریافتند.

“بلانت ابزار از یک سیاست باعث می شود بیشتر اقتصادی و مرتبط با سلامت از آسیب لازم است برای رسیدن به همان هدف از افزایش عفونت” گفت: جان Birge یک ریاضیدان در دانشگاه شیکاگو بود که یک نویسنده از مطالعه است.

دیگر محققان در حال گرفتن به مشکل ارزیابی نسبی سطح خطر ناشی از کسب و کارهای مختلف.

“تمایز میان ضروری و غیر ضروری کسب و کار بسیار خودسرانه” کاترین گفت: Baicker یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو درگیر در پژوهش. “در جهانی که در آن سیاستگذاران می تواند متنوع در سراسر نوع از کسب و کار, جغرافیا و سیاست پاسخ می تواند بسیار بهتر است.”

با روزانه COVID-19 مرگ و میر مصاحبه در نیویورک و بسیاری دیگر از نقاط کشور و شهرها و ایالات متحده کاهش مستندات محققان شروع به بررسی استراتژی جایگزین برای مدیریت گسترش ویروس. بسیار از کار خود شامل استفاده از اطلاعات به تدبیر محدودیت کمتر مهار سیاست در ایالات متحده و جاهای دیگر.

در اروپا فرانسه و اسپانیا اتخاذ کرده اند نسخه های یک طرح مطرح شده توسط Bary SR Pradelski یک اقتصاددان در دانشگاه آکسفورد و میقول Oliu-بارتون یک ریاضیدان در Université Paris-Dauphine به تقسیم کشور به قرمز خطرناک و امن تر در مناطق سبز و اجازه می دهد تا سفر در داخل و بین سبز در حالی که محدود کردن آن در.

محققان در حال هل دادن اتحادیه اروپا برای بازگشایی گردشگری کسب و کار است که بسیار حیاتی برای کشورهای جنوب اروپا اجازه می دهد سفر بین مناطق سبز که کم میزان عفونت در بیمارستان ظرفیت یدکی و موثر تست و ردیابی. دولت می تواند تمرکز منابع خود را در سرخ ترین مناطق از اهميت اقتصادی, افزایش تست و اضافه کردن بیمارستان ظرفیت آنها را به نوبه خود سبز.

“تاثیر داشتن هر گردشگری در تابستان خواهد آورد یونان و ایتالیا و اسپانیا به یک وضعیت اقتصادی مانند آنها با تجربه در رکود” Pradelski گفت. اسپانیا به عنوان مثال به توافق باز جزیره مایورکا به گردشگران از برخی از کشورها از جمله آلمان و فرانسه در حالی که نگه داشتن آن بسته شده برای سفر به و از سرزمین اصلی اسپانیا.

در ایالات متحده یک گروه از محققان از جمله Baicker است پس از مسیر های مختلف: با استفاده از تلفن همراه داده ها و نظر سنجی برای شناسایی که کسب و کار شلوغ تر و همچنین چگونه بسیاری از کسب و کار خود را انجام شده است در داخل خانه و چقدر تعامل آن را شامل هر دو صورت فرد به فرد و یا از طریق لمس کردن سطوح مشترک.

مشتریان تمایل به معطل دیگر در یک Chuck E. Cheese از یک جوجه-fil-A, افزایش خطر سرایت اگر کسی در نزدیکی شما. Chick-fil-A, اما دریافت مقدار زیادی بیشتر مشتریان در هر فوت مربع آوردن بیشتر مردم در تماس با یکدیگر است. ناخن سالن شامل بیشتر تعامل شخصی از چمن و باغ. برخی از رستوران ها بسته بندی شده در زمان های خاص در حالی که دیگران دریافت مداوم چکه در طول روز است.

محققان’ ایده است که کسب و کار می تواند مقاوم سازی در راه های مناسب برای هر — می گویند فاصله از جداول و یا محدود کردن ترافیک پا — در حالی که حفظ سلامت است. علاوه بر این با دسترسی به زمان واقعی به اطلاعات مصرف کنندگان می تواند در جلوگیری از ریسک کسب و کار و فروشگاه زمانی که خود را ترجیح داده در فروشگاه ها ممکن است کمتر شلوغ است.

شهر نیویورک مطالعه همچنین تکیه بر روی تلفن همراه داده است. که تحقیقات توسط Birge و Ozan Candogan از دانشگاه شیکاگو و Yiding فنگ از دانشگاه نورث وسترن است و مبتنی بر این فرض استوار است که ساکنان یک محله می تواند به آلوده شدن و یا آلوده کردن دیگران در حالی که در دیگر — بسته به چه مدت آنها صرف وجود دارد و ميزان عفونت در هر دو. خطر گسترش ویروس با باز کردن یک داده همسایگی به کسب و کار نیز افزایش می یابد با این اندازه خود را در معرض جمعیت.

“تحرک نقش کلیدی,” Candogan گفت. “با smart سیاست های ما می تواند به کاهش گسترش بیماری و به حداقل رساندن زیان کار است.” این مطالعه شناسایی برنامه است که با حفظ حد اشتغال که ممکن است حتی آن را به عنوان شامل این بیماری است.

“با مناسب هدف قرار دادن” دانشمندان نوشت: “ممکن است برای رسیدن به کاهش عفونت با 33 درصد به 42 درصد کاهش هزینه های اقتصادی از مدرسه سراسر شهر بود بسته شدن سیاست است.”

شهر نیویورک است که در کنترل مطلق از سرنوشت آن. اگر در مناطق مجاور در شهرستان Westchester لانگ آیلند و نیوجرسی همچنان باز برای کسب و کار نیویورک که آلوده می شوند در حالی که در محل کار وجود خواهد داشت و گسترش این ویروس در شهر زمانی که آنها بازگشت به خانه.

اما حتی در اوج سرایت در اواسط ماه آوریل با فرض 80 درصد از کسب و کار باز مانده است در کشور همسایه شهرستانهای عاقلانه تعطیل کسب و کار اجازه داده اند در شهر نیویورک به منظور کاهش میزان عفونت در هر محله در حالی که 40 درصد از اقتصاد خود را باز سه محققان دریافتند.

چالش آسان تر می شود به عنوان عفونت نرخ کاهش می یابد. اگر نیویورک می رسد یک نقطه در طول تابستان است که در آن عفونت کمرنگ شده و وظیفه است که برای جلوگیری از این ویروس از reasserting خود, بسیاری از کسب و کار می تواند بازگشایی با توجه به محققان.

در مورد اول در اوج شیوع وال استریت را مجبور به توقیف باقی می ماند که در واقع اکثر کسب و کار در منهتن. اما شرکت در منهتن پوشاک منطقه که در آن بسیاری از مشاغل وجود دارد اما تنها یک جمعیت ساکن می توانست باز برای کسب و کار و همچنین به عنوان کسانی که در سراسر نوار زیادی از دیگر بخش نیویورک. خطر سرایت از بیگانگان در آینده به کار وجود دارد به اندازه کافی کوچک و به دست آوردن از حفظ شغل خود را به اندازه کافی بزرگ برای توجیه نگه داشتن آنها را زمزمه.

زمانی که نیویورک موفق به شدت کاهش میزان عفونت و چالش می شود جلوگیری از موج دوم شهرستان می تواند نگه داشتن 87 درصد از اقتصاد آن در حال اجرا حتی اگر شهرستانهای مجاور شد عامل 80 درصد ظرفیت محققان گفتند. جکسون ارتفاع و تاج در کوئینز را به نگه داشتن بسیاری از کسب و کار خود را بسته که برخی از تکه های بزرگ از منهتن بالایی طرف شرق و کینگسبریدگ ارتفاعات در برانکس. اما اکثر محله ها می تواند اجازه می دهد کسب و کار برای از سرگیری عملیات.

معلوم نیست تا چه حد این مطالعات می تواند عملکرد مفید سیاست. ممکن است آن را دشوار برای کومو یا شهردار, بیل د Blasio به یک محله و حفظ مجاور آنهایی که باز است. یکی از ویژگی های قابل توجه ناشی از این تحقیقات در هر مورد که تا چه حد اطلاعات می تواند کمک به هدایت تصمیم گیری.

هر دو آمریکایی مطالعات تکیه بر تلفن همراه داده ها منعکس کننده الگوهای جنبش و تجارت است. محققان دسترسی به اطلاعات در مورد فردی کاربران است.

اما اطلاعات بیشتر در دسترس است. محققان از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا دانشگاه شیکاگو و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو مطالعه آنچه می تواند انجام شود با ردیابی تلفن همراه داده است که جای دقیق این سفر تاریخچه از افرادی که آلوده می شوند. که آنچه اتفاق افتاده در کره جنوبی.

کره جنوبی از شناسایی اولین مورد از COVID-19 on Jan. 20 یک روز قبل از ایالات متحده انجام داد. توسط مه 26, 295 از هر 1 میلیون آمریکایی مرده بود از این بیماری تقریبا 60 برابر کره جنوبی هستند. و آن را شامل بیماری بدون یک مستند. صندوق بین المللی پول انتظار دارد کره جنوبی اقتصاد به قرارداد تنها 1.2 درصد در سال جاری در مقایسه با 5.9 درصد برای ایالات متحده است.

کره جنوبی آغاز شده و تست افراد بسیار زودتر از ایالات متحده اجازه می دهد مقامات بهداشتی برای پیگیری مسیرهای بالقوه از سرایت و منزوی آلوده. اما محققان اشاره می کنند که کره جنوبی استراتژی نیز با اتکا انتقادی در نشریه از تاریخ سفر خود را.

کره جنوبی دریافت پیام های متنی در هر زمان که مورد جدید کشف شد در محله خود را به عنوان به خوبی به عنوان اطلاعات و جدول زمانی از افراد آلوده به سفر. اگر چه کسب و کار بودند تعطیل جنوبی کره ای ها می دانستند که استارباکس خدمت کرده بود یک فرد آلوده و می تواند دور ماندن از آن در حالی که برای.

با استفاده از تلفن همراه داده ها برای پیگیری تغییرات در مردم رفت و آمد اقتصاددانان تخمین زده می شود که در سئول به تنهایی افشای عمومی را کاهش می دهد تعداد موارد بیش از دو سال توسط 400,000 و تعداد مرگ و میر توسط 13,000. و دستیابی به همان ميزان مرگ و مير با استفاده از مستندات سراسر شهر بود از جمله کسانی که انجام می شود در نیویورک خواهد دو برابر هزینه اقتصادی.

“ما نه افتراق بین مکان هایی که احتمال عفونت بالا است و مکان هایی که احتمال کم است. ما در حال کاهش تعاملات اجتماعی در سراسر هیئت مدیره گفت:” چانگ تای Hsieh از دانشگاه شیکاگو همکاری نویسنده این مطالعه از کره جنوبی را روش. “ما می توانیم اجتماعی-فاصله بسیار دقیق راه است که بسیاری هدفمند, که در آن ما دریافت مزایای بیشتر و هزینه های کمتر.”

معلوم نیست که آیا آمریکایی ها را تحمل نوع نفوذ به زندگی شخصی خود که کره استراتژی مستلزم. اما اطلاعات بیشتر در دسترس است دقیق تر این استراتژی می تواند باشد.

“من فکر نمی کنم مردم فکر کرده اند که عمیقا در مورد آن” Hsieh گفت. “این چیزی است که ما به عنوان یک جامعه باید تصمیم بگیرید: چه تجارت ما مایل به زندگی می کنند؟”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de