COVID-19: هند و چین را بیشتر coronavirus موارد اگر آنها انجام تست های بیشتر می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

من می گویم به مردم در هر زمان ما تست; شما در پیدا کردن موارد چون ما تست بیشتر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: کشورهایی مانند هند و چین را بسیار بیشتر coronavirus موارد از امریکا بدترین آمار کشور در جهان اگر آنها انجام تست های بیشتر. مغلوب ساختن پیشی جستن در اظهارات خود در پیوریتن محصولات پزشکی در مین گفت که ما انجام داده است 20 میلیون شد. در مقایسه با ایالات متحده و آلمان است که در چهار میلیون و صحبت زیادی در مورد کره جنوبی است که حدود سه میلیون و آزمون گفت: در روز جمعه.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع ما گزارش شده نزدیک به 1.9 میلیون نفر و بیش از 1,09,000 مرگ و میر ساخت آمریکا بدترین کشور آسیب دیده در حالی که تعداد کل coronavirus موارد در هند و چین ایستاده در 2,36,184 و 84,177 بود.

اخبار مرتبط

هند تا کنون انجام شده بیش از 4 میلیون coronavirus آزمون با توجه به وزارت بهداشت. اظهار نظر در COVID-19 آزمون در ما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما خوب خواهد بود بیش از 20 میلیون دلار انجام شد. این به یاد داشته باشید زمانی که شما تست بیشتر شما را بیشتر موارد.

من می گویم به مردم در هر زمان ما تست; شما در پیدا کردن موارد چون ما تست بیشتر. اگر ما در بیشتر موارد اگر ما می خواستیم به انجام تست در چین یا هند و یا مکان های دیگر من به شما قول وجود خواهد داشت بیشتر موارد شما در حال انجام یک کار فوق العاده در گرفتن سواب. پیوریتن یکی از تنها تولید کنندگان در جهان تولید با کیفیت بالا و پزشکی سواب که بسیار مهم هستند برای تست سریع.

و هر سواب شما را در پیوریتن است با افتخار با مهر زیبا عبارت های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است. با تشکر تست ظرفیت که شما در حال ساخت ممکن است, در کشور ما بازگشایی و اقتصاد ما این است که دوره نقاهت بعد مثل هیچ کس نمی خواهد فکر می کردم ممکن است, او گفت:.

با اشاره به آخرین ماهانه اشتغال اعداد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اقتصاد در حال حاضر در مسیر بازگشت. ما کاملا در هم شکسته انتظارات و این بزرگترین ماهانه شغل افزایش در تاریخ آمریکا که فکر می کنم; که مدت زمان طولانی است.

من فکر می کنم آن را بیش از دو برابر و یا در مورد دو از آنچه ما بالاترین بود که قبل از این بزرگترین ماهانه کار افزایش در تاریخ آمریکا است. و ما در حال رفتن به یک فوق العاده در سال آینده. ما در حال رفتن به یک فوق العاده ای از چند ماه قبل از انتخابات در نوامبر 3 بسیار بسیار مهم تاریخ است ،

به دنبال انتخاب مجدد خود را برای دومین دوره متوالی تهمت است در برابر حفره دار دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری. بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد که بایدن چندین امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را برای رفتن به یک انتخابات مهم چون تنها چیزی که می تواند پیچ آن است که اگر شما به اشتباه رئیس جمهور و آنها خود را افزایش مالیات و آنها باز کردن مرزهای خود را به طوری که هر کس هرچه به کشور ما نسبت ناروا گفت. تکرار کرد که او ساخته شده است یک اقتصاد قوی در سه سال گذشته تهمت قول به را اقتصاد در مسیر برگشت است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

توصیف مبارزه با کروناویروس به عنوان بزرگترین ملی و صنعتی بسیج پس از جنگ جهانی دوم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او است marshaled قدرت کامل از دولت آمریکا و ما صنعت به شکست نامرئی دشمن.

این در واقع یک دشمن. آن را از چین آمد, باید, متوقف شده است در چین. آنها نمی که او ادعا.
دولت او گفت: تحویل بیش از 1.5 میلیارد قطعه از تجهیزات حفاظت فردی به پزشکان و پرستاران در خط مقدم. ما کاهش نوار قرمز برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. و واکسن آینده همراه فوق العاده خوب صبر کنید تا ببینید و درمان. ما به همکاری در بخش خصوصی رهبران مانند پیوریتن به ساخت بزرگترین و پیشرفته ترین تست ظرفیت در روی زمین مانند این یکی ،

این پیوریتن کارخانه در مین او گفت: به سرعت ramped تا تولید به تولید نزدیک به 20 میلیون فوم نوک سواب هر ماه. سپس در ماه آوریل دولت من استناد دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به شما در مقیاس بالا و حتی بیشتر. در زیر یک دلار و 75 میلیون مشارکت عمومی-خصوصی پیوریتن ها به زودی دو تولید به 40 میلیون سواب در هر ماه نسبت ناروا اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de