دولت قصد دارد به جای ویروس ‘نقاط تحت مستند در میان همه گیر

این مستندات به اجرا گذاشته خواهد شد بر روی یک خلبان بر اساس ” ظرف چند روز آینده به گفته وزیر اضافی Habibur رحمان خان convenor از دولت در رسانه های همراه در COVID-19.

صحبت کردن به bdnews24.com در شنبه Habibur گفت: “ما شروع خواهد شد با قفل کردن محلات و جوامع بخش با توجه به کروناویروس نقاط یا مناطق خوشه.”

“این مستندات را در ابتدا اجرا شود در یک مقیاس محدود در داکا. این است زیرا داکا ترین COVID-19 بيمار. ما بعد از بررسی وضعیت و مراحل را به جای دیگر شهرهای منطقه تحت مستند نیز هست.”

بنگلادش گزارش اولین موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus در Mar 8. چوب خط حساب کردن از عفونت از سال گذشته افزایش یافت 63,000 به عنوان تلفات آمار 846 در روز شنبه.

دولت بازگشایی دفاتر و سیستم حمل و نقل عمومی در Mar 31 بعد از بیش از دو ماه از یک مستند در قالب کلی تعطیلات و اقامت در خانه سفارشات.

کمتر از یک هفته پس از بلند کردن اجسام تقریبا همه محدودیت ها و مقامات محلی در کخس بازار تا به حال برای قرار دادن شهرداری در مستند دوباره آن اعلام منطقه قرمز با حداکثر خطر عفونت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به سرعت در حال افزایش وجود دارد.

اما به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به نشان دادن نشانه کمی از رکود دولت تصمیم به تقسیم این کشور به سه منطقه — قرمز و زرد و سبز — بر اساس میزان عفونت و مرگ و مير در بخش های مختلف است.

“ما اجرای مستندات در برخی از مناطق با کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات بخش و نقشه برداری فرایند است که در حال حاضر در جریان است. کارشناسان بهداشت و درمان را نیز به عضویت در این تلاش اگر چه کار کامل نیست هنوز. ما شروع خواهد شد این روند در چند روز آینده” گفت: Habibur.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de