چگونه coronavirus باعث می شود بدون معامله Brexit بیشتر احتمال دارد

در روز جمعه دو طرف اعلام کرد که آنها تا به حال ساخته شده کمی پیشرفت در تلاش های خود را برای حمله به یک پست-Brexit معامله تجارت. با یک ضرب الاجل در پایان سال و آخرین فرصت برای درخواست تمدید بلندی در این ماه جانسون دولت استدلال می کند که این امر به جای راه دور بدون برخورد از طولانی کردن مذاکرات است.

در حالی که ممکن است موضع گیری و در واقع بریتانیا در حال حاضر می گوید که می خواهد به سرعت از مذاکرات ماه آینده همه گیر است درهم اقتصادی دولت و محاسبات سیاسی. هیچ-نتیجه معامله که یک بار به نظر می رسید اما غیر ممکن است در حال حاضر به نظر می رسد کاملا محتمل است.

به دور از فشار جانسون به درخواست زمان بیشتری را برای این بیماری همه گیر است که مرتب سازی مجدد اقتصاد جهانی در راه است که منجر شده برخی به این سوال که آیا توافق با اروپا حتی حس می کند برای بریتانیا کنه. با جانسون زیر آتش خود را برای دست زدن به هرج و مرج از ویروس سازش او را با بروکسل ممکن است بیش از حد بزرگ برای خود آماده نبرد دولت است.

“COVID-19 در چشم دولت بیشتر کاهش می یابد و ارزش معامله” گفت: مجتبی رحمان سابق کمیسیون اروپا اقتصاددان در حال حاضر در خطر سیاسی شرکت مشاوره گروه اوراسیا. “اقتصاد پس از بحران در حال رفتن به نگاه اساسا متفاوت نسبت به قبل از بحران و دولت می خواهد آزادتر دست در شکل دهی مجدد آن اقتصاد است.”

بریتانیا به چپ اتحادیه اروپا در پایان ماه ژانویه است اما ماندن در زیر بلوک قوانین تا پایان سال به دو طرف سعی کنید به چکش دائمی ترتیبات در همه چیز از شیلات به امور مالی.

FILE -- Brexit supporters celebrating in London as Britain officially left the European Union on Jan. 31, 2020. Britain and the European Union have made little headway in their efforts to strike a post-Brexit trade deal. (Andrew Testa/The New York Times)

فایل — Brexit حامیان جشن در لندن به بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31, 2020. بریتانیا و اتحادیه اروپا ساخته شده کمی پیشرفت در تلاش های خود را برای حمله به یک پست-Brexit معامله تجارت. (اندرو Testa/نیویورک تایمز)

رحمان پس از استدلال کرد که یک فرمت به این دوره گذار بود به احتمال زیاد. اما او در حال حاضر پیش بینی کمی بهتر از حتی شانس است که مذاکره کنندگان با شکست مواجه خواهد شد به نظر می آیند به این معنی که بریتانیا را به طور پیش فرض برای تجارت با اتحادیه اروپا در سازمان تجارت جهانی از نظر 2021 — آنچه که معمولا به نام “هیچ معامله Brexit.”

چنین نتیجه می شوک به اقتصاد بریتانیا — تحلیلگران احیا حالات کامیون ها به انتظارنشسته بودند تا به صورت مایل در کانال انگلیسی که بیش از loomed دور قبلی مبارزه با تروریسم در اروپا brinkmanship — اما دیگران استدلال می کنند که اختلال خواهد بود شسته در دورهای تحول از این بیماری همه گیر.

به عنوان بالا به عنوان اقتصادی ریسک این سیاست ها حتی مهم تر برای جانسون پس از سه ماه است که در آن او مواجه شده drumbeat از انتقاد بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

در مقابل جانسون در منطقه راحتی خود را در هنگام تمرین این استدلال که او استفاده می شود برای برنده شدن در این همه پرسی خروج از اتحادیه اروپا در سال 2016 و در انتخابات سه سال بعد.

جانسون مهم هدف تحلیلگران گفته است که دیده می شود را بسیار سخت تر از مذاکره موقعیت نسبت به سلف خود ترزا ممکن است. برخی از تفاوت های کلیدی با اتحادیه اروپا هستند در نقاط اصل — آنهایی که مقامات بریتانیا شک حل و فصل خواهد با مذاکره زمان. و اقامت در اروپا تجارت رژیم برای دیگر معنی آن را پرداخت میلیاردها پوند بیشتر سیاسی سمی نتیجه برای جانسون.

جانسون دولت تشدید تنش با اتحادیه اروپا طی ماه گذشته از طریق تبادل متضاد نامه, اگر چه آن را در زمان بیشتر مدوله تن جمعه.

“بریتانیا نهایی خط قرمز این است که قادر به می گویند: ما را مورد ضرب و شتم تا اتحادیه اروپا’ صرف نظر از آنچه که در هر گونه معامله تجارت گفت:” دیوید Henig مدیر انگلستان سیاست های تجاری پروژه در مرکز اروپا برای اقتصاد سیاسی بین الملل, یک موسسه تحقیقاتی در بروکسل که اضافه شده بود به دست آورد تیز تبادل نامه ها.

در حالی که Henig گفت جانسون احتمالا ترجیح می دهند یک معامله — و در واقع با استفاده از شبیه brinkmanship به حفظ Brexit تندرو’ پشتیبانی در مرحله قبلی مذاکرات — برخی از اطراف او خواهد بود شادتر بدون. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا چقدر به سازش هنوز ساخته شود. با crunchtime نزدیک شدن ملاحظات سیاسی در حال کشیدن جانسون به سمت obduracy به جای انعطاف پذیری.

در داخل خود حزب محافظه کار مبارزه با تروریسم در اروپا باقی مانده است سنگ محک موضوع است. برخی از منتقدان جانسون coronavirus پاسخ از جمله خود محتاط آرامش مستند و دیرتر از برنامه به قرنطینه ورود مسافران برای 14 روز نیز اتفاق می افتد به hard-خط Brexit حامیان. برای جانسون آن را حس می کند کمی به دور آنها در حال حاضر با افت بیش post-Brexit تجارت ترتیبات.

بسیاری از دولت Brexit شعارهای به نظر می رسد کارگردانی بیشتر در مخاطبان بریتانیا از یک قاره اروپا یک گفت: یواخیم Fritz-Vannahme یک مشاور ارشد در بنیاد برتلزمان در آلمان است.

“این روشن است که اختلافات میان Brexiteers و در میان محافظه کاران به طور کلی” او گفت:.

FILE -- A man wears a protective face mask in London on May 8, 2020. A no-deal Brexit would disrupt the British economy, but some argue that the shock would be washed away in the upheaval of the pandemic. (Andrew Testa/The New York Times)

فایل — یک مرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در لندن در 8 مه سال 2020 است. بدون معامله مبارزه با تروریسم در اروپا را مختل انگلیسی, اقتصاد, اما برخی استدلال می کنند که شوک خواهد بود شسته در تحول همه گیر. (اندرو Testa/نیویورک تایمز)

در سمت اروپایی احتمال عدم رشد کرده است بیش از حد به سادگی به این دلیل که ایران افتاده اند پایین لیستی از اولویت به مراتب بیشتر انشعابات اروپا در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“تمرکز به طور کامل تغییر” فریتز-Vannahme گفت. “وجود دارد تنها 24 ساعت در روز و رهبران در حال حاضر در حال مذاکره تقریبا به طور دائم, بنابراین من می توانید تصور کنید آنها گفت:” این یک مشکل کوچک در مقایسه با آمدن رکود و همه گیر.’ “

اگر چه این کار در سطح مذاکرات باید اقدام نسبتا هموار با تلفنی دیوید فراست ارشد, انگلیسی, ایران, گفت:, “ما در حال نزدیک شدن به محدوده آنچه که ما می تواند دستیابی به” است که در قالب. مقامات انگلیسی به دنبال چهره به چهره مذاکرات در ماه ژوئیه اما می گویند آنها نمی خواهند قطعیت برای کسب و کار به معطل شدن به سقوط.

اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier گفت: “من فکر نمی کنم ما می تواند شبیه به این برای همیشه.” اگر هر چیزی تن او بود شدیدتر از فراست است. او را متهم جانسون از reneging در تعهدات او ساخته شده در بیانیه سیاسی است که تنظیم صحنه برای بریتانیا به خروج.

علاوه بر این وجود دارد که تنش ها بر چک جدید در تجارت با ایرلند شمالی بخشی از پادشاهی متحده است که به دلیل داشتن مرز مشترک با جمهوری ایرلند که همچنان در اتحادیه اروپا است.

در حال حاضر اروپا رهبران سیاسی نشان می دهد نشانه کمی مایل به درگیر شدن در مذاکرات. بعد بحث مهم — که هیچ تاریخ تنظیم شده است و در عین حال — بین جانسون و Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی.

برخی از تحلیلگران استدلال می کنند که این بیماری همه گیر خواهد شد درایو بریتانیا و کشورهای دیگر را به ساخت خانه خود را به کاهش وابستگی جهانی زنجیره تامین. که به نوبه خود کاهش خواهد نیاز به توافق با بروکسل است.

اما در حالی که Brexit حامیان استدلال می کنند که اثرات ترک بدون یک معامله تجاری می تواند به خاک سپرده شد زیر خسارات اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus تحلیلگران فکر می کنم وجود خواهد داشت آسیب قابل مشاهده است.

پورت می تواند مسدود و زنجیره تامین ممکن است دست گرفتن است. خودروساز ژاپنی نیسان در این هفته گفت که کارخانه خود را در ساندرلند در افسرده در شمال شرقی انگلستان خواهد بود و نه از لحاظ اقتصادی قابل دوام بدون تعرفه-توافقنامه تجارت آزاد.

برای شرکت های در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت یک سقوط تقاضا و furloughed کارکنان به دلیل همه گیر چشم انداز یکی دیگر از شوک در ماه ژانویه می تواند بیش از حد به خرس با توجه به کسب و کار لابی.

“اگر شما در سطح جدیدی از بدهی به عنوان یک نتیجه از coronavirus شما نمی توانیم به مقابله با Brexit” نیکول Sykes رئیس اتحادیه اروپا مذاکرات در کنفدراسیون صنعت بریتانیا نوشت در توییتر. “فقط به این دلیل که خانه در آتش معنا نیست همچنین تنظیم به آتش ریختن است و سرما.”

برخی از تحلیلگران گفت که پیامدهای مخرب شکستن با اتحادیه اروپا تبدیل خواهد شد و بیشتر آشکار پس از تابستان و این که این استدلال در مورد دفن Brexit در همه گیر خواهد تبخیر شود.

“این کاملا بی پروا می گویند که به دلیل تاثیر اقتصادی coronavirus خواهد بود که هیچ کس متوجه خواهد شد تفاوت گفت:” سام لاو, تجارت متخصص در مرکز اصلاحات اروپا در لندن. “این یک sophistic استدلال — که به خاطر ما شده است را به زمین پرتاب ما احساس نمی ضربه دیگر.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de