صندوق بین المللی پول نیمه بنگلادش رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی با بازیابی پس از سپتامبر

بهبود تدریجی پیش بینی شده است برای شروع در سه ماهه دوم FY21 جهانی دهنده گفت: در گزارش مورخ 21 مه منتشر شده اما در Jun 3.

رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است در 3.8 درصد برای FY20 حدود 3.5 درصد کمتر از طرح صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده بود قبل از همه گیر را آغاز کرده بود با توجه به گزارش.

بنگلادش در حال تجربه بزرگترین یک سال کاهش در سه دهه گذشته به رشد پیش بینی شده است به رها کردن حدود 4.5 درصد نسبت به قبلی سال مالی این گزارش گفت:.

فعالیت های داخلی پیش بینی شده است به کاهش سیاست های محدود کردن گسترش COVID-19 اجرا می شوند و ملی خاموش کردن اجباری توسط دولت با هدف نگه داشتن مردم در داخل خانه.

که سهم بزرگی از کارگران در بخش غیررسمی و روزانه در محل کار پرداخت می شود نشان می دهد که بخش قابل توجهی از نیروی کار است که به شدت آسیب پذیر به COVID-19 شوک.

با وجود نشانه هایی از اختلال در بازار داخلی عرضه مواد غذایی و زنجیره ای به طور کلی تورم پیش بینی شده است به باقی می ماند به طور گسترده بدون تغییر تا حدودی با توجه به برداشت سپر در بخش کشاورزی صندوق بین المللی پول گفت.

این COVID-19 همه گیر است و انتظار می رود به شدت تحت تاثیر بنگلادش اقتصاد است. جریان پول در حال حاضر شروع به کاهش در ماه مارس ، صادرات نیز به شدت کاهش یافته است در ماه آوریل با لغو سفارشات به ارزش چندین میلیارد دلار برای اصلی صادرات بخش – پوشاک readymade.

به عنوان یک نتیجه فوری تامین مالی خارجی فاصله حدود 2.9 میلیارد پدید آمده در طول یک سال مالی تامین مالی فاصله حدود 2.8 میلیارد دلار از صندوق بین المللی پول گفت.

برای کمک به بنگلادش مقابله با کروناویروس بحران هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول در آوریل 29 تصویب پرداخت $244 میلیون تحت سریع تسهیلات اعتباری و خرید $488 میلیون نفر تحت سریع ابزار تامین مالی.

این کمک خواهد کرد که تامین مالی سلامت حمایت اجتماعی و اقتصاد کلان تثبیت کننده اقدامات ملاقات فوری تعادل-از-پرداخت های مالی و نیازهای ناشی از COVID-19 شیوع و تسریع حمایت های بیشتر جامعه بین المللی به این وام دهنده جهانی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de