یکی بیشتر می میرد COVID-19 در جامو و کشمیر تلفات 37

COVID-19 cases in jammu and kashmir, covid 19 cases in jammu, kashmir valley,covid 19 cases in jammu, latest nes on coronavirus outbreakزن پنجمین فرد به تسلیم به COVID-19 در بخش جامو گفتند. (بازنمودی تصویر)

62 سال درگذشت COVID-19 در یک بیمارستان در اینجا در دوشنبه در نظر گرفتن مرگ و میر در جامو و کشمیر به 37, مقامات گفت. بیمار ساکن Miran صاحب منطقه بستری شد به دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu ماه گذشته در یک وضعیت بحرانی است. او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 on May 25, آنها گفت.

با توجه به مقامات last rites از زن انجام خواهد شد طبق پروتکل. زن پنجمین فرد به تسلیم به COVID-19 در بخش جامو گفتند. 61 سال از یودهمپور منطقه شد اولین قربانی COVID-19 در 9 آوریل.

اخبار مرتبط

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

دو نفر از جامو منطقه مرده بود به دلیل بیماری در مارس 13 و 25 در حالی که 72 سال از Doda مرده بود در تاریخ 1 ژوئن. باقی مانده 32 مرگ و میر گزارش شده از مناطق مختلف دره کشمیر. همانطور که از جمعه شب جامو و کشمیر تا به حال در مجموع 3,324 COVID-19 مورد — 2,515 در کشمیر و 809 در جامو.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de