در نتیجه چپ گلادباخ که تا به حال Alassane درخواست فرستاده شده پس از 68 دقیقه چهارم در 56 امتیاز از 30 بازی با پنجم قرار داده شده بایر لورکوزن سطح در نقاط با آنها را پیش از چهار بازی خانگی در برابر رهبران بایرن مونیخ.

گلادباخ تحت سلطه نیمه اول و از دست رفته یک رشته از شانس با دروازه بان فرایبورگ الکساندر Schwolow انکار درخواست و لارس Stindl در جانشینی سریع به سمت خانه در دفاع به شدت.

در انتهای دیگر-جیان لوکا Waldschmidt skied شوت او در طول نوار و گلادباخ حافظ Yann Sommer parried شدید لوکاس Hoeler شات با میزبان با تکیه بر ضد حملات.

با گلادباخ ستون در فشار بیشتر پس از شکستن پترسن ملاقات وینچنتزو Grifo صلیب 67 ثانیه بعد در آینده و در راس گذشته Sommer از 10 متر علیه اجرا از بازی در 58 دقیقه.

فرایبورگ دست بالا را پس از درخواست اخراج شد و 10 دقیقه بعد برای بار دوم bookable ناپاک و Sommer دوباره رد Hoeler با رفلکس صرفه جویی در دقیقه در حال مرگ.

بازدید کنندگان انداخت مردان رو به جلو در اواخر سال و شلاق سراسیمگی از عبور به محوطه جریمه اما فرایبورگ دفاع خوبی marshalled توسط Schwolow برگزار شد را به راحتی.

فرایبورگ که در حال تعقیب یک بیستم لیگ برتر مقدماتی نقطه ماند هشتم در 41 امتیاز اما در یک نقطه از دو طرف بالا آنها را پیش از گذشته چهار دور از بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de