مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم می گیرد برای خروج هزاران نفر از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از آلمان

واشنگتن ژوئن 6

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تصمیم به خروج هزاران نفر از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از آلمان, چند رسانه ای, گزارش گفت:.

شده است وجود دارد حضور امریکایی در این کشور اروپایی از پس از جنگ جهانی دوم دوران و در حال حاضر در مورد 34,500 نیروهای نظامی آمریکا مستقر هستند وجود دارد.

با توجه به وال استریت ژورنال و واشنگتن پست تصمیم خواهد کلاه نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در آلمان به 25000.

یک مقام ارشد آمریکا گفت: دولت شده است بحث در مورد حرکت از سپتامبر و که آن را مرتبط با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تصمیم به حضور در یک G-7 جلسه تهمت بود به میزبان در واشنگتن در پایان ماه ژوئن با توجه به وال استریت ژورنال.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد که تغییر در یک تفاهم نامه امضا شده به تازگی توسط کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت o’brien, مقامات گفت.

کنگره الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس تشریح کرد تصمیم به عنوان بی پروا. “ولادیمیر پوتین (رئیس جمهور روسیه) باید خوشحال باشد که رئیس جمهور آمریکا در برش خود ما عامل بازدارنده در برابر تهاجم روسیه در اروپا” او در بیانیه ای گفت.

“و رئیس جمهور (تهمت) توهین به اخراج یکی از مهم ترین روابط به دلیل خصومت شخصی تایید می کند که او فاقد اخلاقی رهبری, احترام به متحدان ما و درک ما از امنیت ملی و منافع” Engel گفت.

اما از آن است که مشروع تکان دهنده است که وزیر دفاع علامت Esper ستاد مشترک صندلی کلی علامت Milley و دیگران ماندن سکوت به عنوان رئیس جمهور یمن از طریق این بی پروا تصمیم بدون ورودی از مقامات ارشد و یا کارشناسان, او گفت:.

در پاسخ من خواهد شد کار با همکاران من در کنگره در هر دو طرف راهرو برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود برای تصمیم گیری معکوس انگل گفت.

پنتاگون و کاخ سفید شورای امنیت ملی بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

“ما همیشه می دانستیم که تهمت خواهد شلاق را زمانی که او تحت فشار است که در داخل کشور اما ما فکر کردیم که او را برای اولین بار بیرون از افغانستان” ناشناس رسمی به نقل از به نقل از وال استریت ژورنال.

“این حرکت را نمی خواهد کمک به دوستان ما در آلمان که در حال کار سخت برای حفظ روابط اروپا و آمریکا را تقویت ضد آمریکایی احساسات است که منتشر شده است در اینجا” این مقام گفت.

واشنگتن پست گزارش داد که آلمان اطلاع داده نشده در مورد این تصمیم که از جمعه. این طرح کاهش آن گفت: تحت فشار قرار دادند توسط سفیر آمریکا در آلمان ریچارد Grenell که نیز خدمت کرده است در چند ماه گذشته به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی.

“این یکی دیگر از نفع به پوتین و دیگر, شکست رهبری توسط این دولت است که بیشتر گونه روابط با متحدان ما گفت:” سناتور جک رید, رتبه بندی دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا. به نام او این تصمیم را به عنوان خرده و مضحک. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de