مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هند و چین را بیشتر Covid-19 موارد با تست های بیشتر

واشنگتن ژوئن 6

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: کشورهایی مانند هند و چین را بسیار بیشتر coronavirus موارد از امریکا اگر آنها انجام تست های بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اظهارات خود در پیوریتن محصولات پزشکی در مین گفت: ما تا به حال انجام شده 20 میلیون شد.

در مقایسه با ایالات متحده و آلمان است که در چهار میلیون و بسیار صحبت در مورد کره جنوبی است که حدود سه میلیون و آزمون گفت: در روز جمعه.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع ما گزارش شده نزدیک به 1.9 میلیون نفر و بیش از 1,09,000 مرگ و میر در حالی که تعداد کل coronavirus موارد در هند و چین ایستاده در 2,36,184 و 84,177 بود.

هند تا کنون انجام شده بیش از 4 میلیون coronavirus آزمون با توجه به وزارت بهداشت.

اظهار نظر در COVID-19 آزمون در ما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما خوب خواهد بود بیش از 20 میلیون دلار انجام شد. این به یاد داشته باشید زمانی که شما تست بیشتر شما را بیشتر موارد.

“من می گویند به مردم در هر زمان ما تست; شما در پیدا کردن موارد چون ما تست بیشتر. اگر ما در بیشتر موارد اگر ما می خواستیم به انجام تست در چین یا هند و یا مکان های دیگر من به شما قول وجود خواهد داشت بیشتر موارد…شما در حال انجام یک کار فوق العاده در گرفتن سواب.”

پیوریتن یکی از تنها تولید کنندگان در جهان تولید با کیفیت بالا و پزشکی سواب که بسیار مهم هستند برای تست سریع.

“و هر سواب شما را در پیوریتن است با مهر با عبارت “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا’.

“با تشکر برای تست ظرفیت که شما در حال ساخت ممکن است, در کشور ما بازگشایی و اقتصاد ما این است که دوره نقاهت بعد مثل هیچ کس نمی خواهد فکر می کردم ممکن است,” او گفت:.

با اشاره به آخرین ماهانه اشتغال اعداد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اقتصاد در حال حاضر در مسیر بازگشت.

“ما کاملا در هم شکسته انتظارات و این بزرگترین ماهانه شغل افزایش در تاریخ آمریکا که فکر می کنم; که مدت زمان طولانی است.

“من فکر می کنم آن را بیش از دو برابر و یا در مورد دو از آنچه ما بالاترین بود که قبل از این بزرگترین ماهانه کار افزایش در تاریخ آمریکا است. و ما در حال رفتن به یک فوق العاده در سال آینده. ما در حال رفتن به یک فوق العاده ای از چند ماه قبل از انتخابات در نوامبر 3 بسیار بسیار مهم است تاریخ” رئیس جمهور گفت:.

به دنبال انتخاب مجدد خود را برای دومین دوره متوالی تهمت است در برابر حفره دار دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری. بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد که بایدن چندین امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این رفتن به یک انتخابات مهم چون تنها چیزی که می تواند پیچ آن است که اگر شما به اشتباه رئیس جمهور و آنها خود را افزایش مالیات و آنها باز کردن مرزهای خود را به طوری که هر کس هرچه به کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تکرار کرد که او ساخته شده است یک اقتصاد قوی در سه سال گذشته تهمت قول به را اقتصاد در مسیر برگشت است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

توصیف مبارزه با کروناویروس به عنوان بزرگترین ملی و صنعتی بسیج پس از جنگ جهانی دوم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او است marshalled قدرت کامل از دولت آمریکا و ما صنعت به شکست نامرئی دشمن.

“این در واقع یک دشمن. آن را از چین آمد, باید, متوقف شده است در چین. آنها نمی که” او ادعا.

دولت او گفت: تحویل بیش از 1.5 میلیارد قطعه از تجهیزات حفاظت فردی به پزشکان و پرستاران در خط مقدم.

“ما کاهش نوار قرمز برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. و واکسن آینده همراه فوق العاده خوب صبر کنید تا ببینید و درمان. ما به همکاری در بخش خصوصی رهبران مانند پیوریتن به ساخت بزرگترین و پیشرفته ترین تست ظرفیت بر روی زمین مثل این یکی است.”

این پیوریتن کارخانه در مین او گفت: به سرعت ramped تا تولید به تولید نزدیک به 20 میلیون فوم نوک سواب هر ماه.

“سپس در مارس دولت استناد دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به شما در مقیاس بالا و حتی بیشتر. در زیر یک دلار و 75 میلیون مشارکت عمومی-خصوصی پیوریتن ها به زودی دو تولید به 40 میلیون سواب هر ماه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de