چرا بازار سهام فقط مراقبت می کند

Teetering در قانون اساسی پرتگاه کشور فاجعه بار بیکاری قبر تجارت تنش و یک رکود عمیق است. و هیچ کس نیاز به یادآوری است که جهان زده شده توسط یک بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 380,000 مردم بیش از 106 ، 000 از آنها در ایالات متحده است.

شما ممکن است بخواهید به جای این موارد در جهت های مختلف اضافه کردن یا کم کردن دیگران است. اما به نظر می رسد که حداقل ما می توانیم همه توافق دارند که ما به دنبال در عکس زشت.

هنوز وجود دارد خودنمایی میکند استثنا برای این همه دل تنگی: بازار سهام است. از آن شده است کاملا افسانه! در واقع برخی از اقدامات بازار آمریکا هرگز بهتر بوده است.

در نظر گرفتن این آمار قابل توجه از گروه سرمایه گذاری قرار دادی. از طریق ژوئن 3 — 50 معاملات روز پس از بازار coronavirus کم در 23 مارس — S&P 500 به 39.3%. که بهترین بود و 50 روز پس از عملکرد قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1952.

Nasdaq 100 شاخص انجام شده است آنجا که آن را در سال 1999 زمانی که به دات کام بوم, بود, تازه, هیجان انگیز — و به زودی به سقوط. مهم نماد سرزندگی غیرمنطقی از آن دوران به QQQ — در حال حاضر بیشتر این Invesco QQQ صندوق ارز داد و ستد — آهنگ های که شاخص است که در خدمت به عنوان یک پروکسی برای سهام تکنولوژی. در طول چند هفته گذشته آن را دوباره به مبارزه طلبیده جاذبه های تجاری در 4 ژوئن در یک جدید ،

حوادث دو هفته گذشته نه فقط منجر به این بازار گاو نر. در این روز پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن جورج فلوید در مینیاپولیس برای 8 دقیقه و 46 ثانیه — یک عمل است که دادستان ها می گویند کشته Floyd — اخبار از تظاهرات و سرکوب باید رقابت با این بیماری همه گیر و رکود به روایت تقدم است. در عین حال اکثر سهام شده اند معلق.

برای بسیاری از بازار جانبازان این نامطلوب مجاورت — کابوس در خیابان ها و رویا بازده در بازار — تاسف است اما تکان دهنده در همه.

“بازار سهام است amoral; همیشه بوده است” گفت: James Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری از Leuthold در مینیاپولیس.

“بازار سهام قضات بسیاری از چیزهایی که” ادوارد سعید Yardeni اکونومیست, اجرا می شود که مستقل شرکت تحقیقات بازار در لانگ آیلند. “اما اخلاق نیست یکی از آنها است.”

“اگر شما می خواهید برای پیدا کردن اخلاق به نظر نمی آید در بازار سهام گفت:” ریچارد برنشتاین که اجرا می شود خود را در شرکت سرمایه گذاری در منهتن.

بازار متمرکز شده است که همیشه یک نگرانی بزرگتر: سود. که به خوبی ممکن است دافعه در یک لحظه شدید و گسترده انسانی رنج می برند اما آن سازگار است.

یک نکته مهم: بسیاری از مردم بسیار نگران اخلاق در میان شرکت های معامله در بازار سهام است. عالی بسیاری از طرح های در حال انجام از طریق پروکسی, رای گیری, و حکومت, کمپین برای سوق دادن شرکت ها به لحاظ اجتماعی مترقی مدار. من نوشته ام که سرمایه گذاران می توانند پرداخت های دور و نزدیک با توجه به این مسائل و اعمال بیشتر فشار به سر شرکت — از بسیاری از ما به طور معمول انجام دهد. گرفتن شاخص بودجه به ورزش پروکسی رای بیشتر مسئولانه از طرف ما است و یکی از مهم گزینه است. در کوتاه مدت ممکن است برای انجام کارهای خوب و انجام به خوبی در بازار سهام است.

اما در حال حاضر آن را همه چیز در مورد پول است. و فوری سوال رو معامله گران هستند که آیا قیمت های کنونی هستند insupportably بالا و بدون در نظر گرفتن پاسخ به این سوال که آیا آنها به زودی به احتمال زیاد به بالاتر هست.

بیم و هراس در مورد قیمت فعلی سطح گسترده است. اما تا این فرض است که آن را غیر عاقلانه خواهد بود در کوتاه مدت به شرط به شدت در برابر افزایش بازار زمانی که فدرال رزرو تقویت آن است.

به یاد بیاورید که از Feb. 19 از طریق مارس 23 عنوان همه گیر رشد در شدت S&P 500 با کاهش خرد 34 درصد. چه چیزی تبدیل سهام اطراف بود که فدرال رزرو در بیانیه ای که آن را انجام دهد هر آنچه در آن زمان برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی است.

فدرال رزرو شده است به شرح زیر از طریق با گسترده ترکیبی از خرید اوراق قرضه و وام اضطراری برنامه که آن را بالقوه به قرض دادن بیش از $4.5 تریلیون دلار, با توجه به برآورد توسط Oxford Economics. دولت فدرال 2 تریلیون دلار برنامه امداد و محرک از دولت ها و بانک های مرکزی در اروپا و آسیا داده اند, اقتصاد, افزایش, اما از فوق العاده سطح پایین.

پیش بینی اجماع برای سه ماهه جاری خواستار کاهش بیش از 30 درصد در تولید ناخالص داخلی با توجه به بلومبرگ به دنبال به دست آوردن 15 درصد در سه ماهه سوم. در صورتی که دنباله ای است برای اصلاح اقتصاد کشور خواهد شد در بدبختی شکل در کاهش اما رکود اقتصادی خواهد بود.

The New York Stock Exchange on Jun 3, 2020, when the S&P 500 marked its best 50-day performance. The events of the last two weeks just haven’t dented the bull market. The New York Times

بازار بورس نیویورک در ژوئن 3, 2020, زمانی که S&P 500 مشخص شده بهترین آن 50 روز عملکرد. حوادث دو هفته گذشته نه فقط منجر به این بازار گاو نر. نیویورک تایمز

که چشم انداز کمک به معامله گران قرار دادن یک چرخش مثبت در بخش اقتصادی داده است که از ریختن در. اقتصاد آمریکا به دست آورد 2.5 میلیون شغل در دولت گزارش روز جمعه صبح یک بهبود بزرگ بیش از 20.5 میلیون دلار از دست رفته در ماه آوریل است. چرا تاکید مثبت و پیشنهاد سهام بالاتر ؟

خوب برای یک چیز حقایق نیست همه مثبت است. در حال حاضر ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها هنوز هم از کار و نرخ بیکاری در ماه مه بود 13.3% بالاتر از هر قبلی رکود اقتصادی پس از جنگ حتی اگر بهتر از این 14.7% نرخ از آوریل است. دیگر دلیلی برای شک و تردید است که قیمت سهام در حال حاضر کاملا شیب دار بر اساس معیارهای استاندارد مانند قیمت به درآمد نسبت.

که خیلی تعجب آور Paulsen گفت: از آنجا که درآمد به طور معمول سقوط به شدت در رکود است. قیمت های امروز — و بالاتر و آنهایی که در هفته پیش رو — می توان توجیه سنگ-پایین نرخ بهره در محل و با چشم انداز افزایش درآمد شرکت ها در آینده است.

“اگر اقتصاد واقعا پرتاب ریباند,” او گفت: “سپس قیمت سهام هستند به احتمال زیاد به بالاتر است.”

اما این است که “اگر.”

Yardeni که با قاطعیت اعلام کرد در اواخر ماه مارس که بازار سهام احتمالا در حال حاضر کف کند و نه حکومت کردن بیشتر و سود قابل توجهی — هر چند او گفت: بازار در حال حاضر به دست آمده سطح او تا به حال پیش بینی شده برای کل سال است. “بازار است که به جلو نگاه,” او گفت:. “این است که انتظار همه چیز خوب پیش رو است.”

برنشتاین گفت: بازار “قیمت مناسب برای کمال” در حال حاضر. اگر وجود دارد بیشتر امواج از عفونت یا شدید ثانویه و یا آسیب های اقتصادی از زمان رکود یا گسترش تجارت جنگ و یا هر تعداد از دیگر مشکلات او گفت: “ما شاهد یک کاهش در قیمت است.”

او نمی داند که چگونه به ارزیابی این خطرات. “به همین دلیل ما در حال محتاطانه زیپو,” او گفت:.

دیوید روزنبرگ اجرا می شود که یک شرکت تحقیقات بازار در تورنتو استدلال یقین که هر چه کوتاه مدت و حرکات بازار افت و تمدید اقتصادی مبارزه خواهد شد. او در مقایسه با زمان تجمع به دوباره بجای اول برگشتن آغاز شد که در ماه نوامبر سال 1929 به طول انجامید و تا آوریل سال 1930. در بازار به دست آورد تقریبا 50 ٪ در این دوره گفت: اما هیچ کس آن را به یاد. آنچه که ما به یاد داشته باشید این است که رکود بزرگ.

اما چه کسی می خواهد بداند که ؟ نه بازار سهام است. آن است که نادیده گرفتن یک معامله بزرگ و پیش بینی آینده ای بهتر است.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de