پس از 82 روز وقفه قیمت بنزین و دیزل پیاده – بررسی نرخ های جدید

دولت در تاریخ 6 مه دوباره افزایش وظایف مالیات غیر مستقیم توسط 10 تومان در هر لیتر در بنزین و Rs 13 در هر لیتر دیزل.

بنزین و دیزل قیمت روز یکشنبه پیاده 60 paisa در هر لیتر به عنوان دولت متعلق به شرکت نفت دوباره قیمت روزانه تجدید نظر پس از 82 روز وقفه. قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 71.86 در هر لیتر از Rs 71.26 یک لیتری تا شنبه در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 69.99 در هر لیتر از Rs 69.39 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی. قیمت روزانه تجدید نظر است دوباره راه اندازی شود, شرکت نفت ایران ،

در حالی که نفت PSUs باید به طور منظم تجدید نظر در ع و LPG قیمت آنها تا به حال پس از 16 مارس نگه داشته قیمت بنزین و دیزل در برگزاری ظاهرا در حساب نوسانات شدید در بین المللی بازار نفت است. خودرو قیمت سوخت یخ زده بود به زودی پس از دولت افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 3 در هر لیتر به mop تا سود ناشی از کاهش نرخ بین المللی. دولت در تاریخ 6 مه دوباره افزایش وظایف مالیات غیر مستقیم توسط 10 تومان در هر لیتر در بنزین و Rs 13 در هر لیتر دیزل.

اخبار مرتبط

شرکت های نفتی به جای عبور در مالیات غیر مستقیم افزایش به مصرف کنندگان تصمیم به تنظیم آنها را در برابر کاهش نیاز به دلیل افت جهانی قیمت نفت است. آنها با استفاده از همان ابزار و تصویب نشده در Re 1 در هر لیتر افزایش مورد نیاز برای تعویض بیش از فوق العاده تمیز BS-VI درجه سوخت از آوریل 1.

قیمت بنزین در بمبئی و Kolkatta بود پیاده با 59 paisa هر یک به تومان 78.91 و Rs 73.89 در هر لیتر بود. در Chennai, پیاده روی بود 53 paisa به تومان 76.07 با توجه به اطلاع رسانی قیمت. برای دیزل, قیمت آمپول زدن توسط 58 paisa در بمبئی به تومان 68.79 و در کلکته 55 paisa به تومان 66.17. در چنای قیمت شد پیاده از Rs 68.22 به تومان 68.74.

در حالی که قیمت بنزین و دیزل به حال شده است در انتظار نگه داشته برای نزدیک به سه ماه آنها به طور منظم تجدید نظر برای ع و LPG با وجود این واقعیت است که همان نوسان بود که در قیمت های خود را به عنوان به خوبی. از همه مهمتر هیچ هواپیمایی عمل بین اواسط مارس 25 مه با در نظر گرفتن محدودیت های قرار داده شده برای بررسی از شیوع کروناویروس در عین حال شرکت های نفتی در ادامه به تجدید نظر رو به پایین قیمت سوخت جت.

در واقع شرکت های نفتی استفاده می شود به تجدید نظر ATF قیمت در 1st هر ماه به تصویب رسید اما هر دو هفته یکبار بازنگری در 21 مارس به تصویب نفع بین المللی در حال سقوط قیمت نفت به شرکت های هواپیمایی. هر چند دولت مقرراتزدایی قیمت بنزین و دیزل, نرخ تغییرات در گذشته بوده است را در خود نگه دارد توسط بخش دولتی شرکت نفت — هند نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) — به دلایلی که به نظر می رسد غیر تجاری.

وجود دارد 19-بعد توقف قیمت در بنزین و دیزل پیش از کارناتاکا سنجی در مارس 2018 با وجود بین المللی قیمت سوخت بالا رفتن نزدیک به USD 5 در هر بشکه رسید. اما هیچ دیر شد این انتخابات بیش از آنها به سرعت در حال گذشت به مشتریان مورد نظر افزایش بیش از 16-روز مستقیم پست-مارس 14, 2018, قیمت بنزین صعود توسط Rs 3.8 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 3.38 در هر لیتر.

به طور مشابه, آنها متوقف شده بود اصلاح قیمت سوخت برای تقریبا 14 روز پیش از انتخابات مجلس در گجرات در دسامبر 2017.

این شرکت ها نیز تحمیل یخ در بنزین و دیزل قیمت بین 16 ژانویه 2017 و 1 آوریل 2017, زمانی که مجمع انتخابات در پنج کشور — Punjab, گوا, Uttarakhand, Uttar Pradesh و مانیپور — برگزار شد.
در طول سال 2019 انتخابات آنها تعدیل تجدید نظر با عبور از همه مورد نظر است که افزایش نرخ به مصرف کنندگان منابع صنعت گفت. نرخ شروع به افزایش یک روز پس از مرحله نهایی رای گیری برای Lok سبها انتخابات به پایان رسید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de