COVID بوق: مرکز راه اندازی برنامه جدید برای کاهش coronavirus انتقال خطر

COVID بوق هند اولین بومی مقرون به صرفه و بی سیم پارامترهای فيزيولوژيک سیستم مانیتورینگ برای COVID-19 بيمار. (رویترز)

آگاهی و اضطراب کلیدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادیه وزیر Jitendra سینگ گفت: در راه اندازی ‘COVID بوق’ کشور بومی بی سیم پارامترهای فيزيولوژيک سیستم مانیتورینگ برای بيماران مبتلا است. سینگ همچنین گفت COVID بوق ظهور کرد و به عنوان یک پادزهر موثر برای این بیماری همه گیر است که کل جهان در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیانیه صادر شده توسط پرسنل وزارت گفت.

اخبار مرتبط

راه اندازی COVID بوق توسعه یافته توسط کارکنان دولت شرکت بیمه (ESIC) کالج پزشکی حیدرآباد با همکاری انستیتو تکنولوژی هند (IIT) حیدرآباد و وزارت انرژی اتمی تاکید بر اهمیت پیشگیری و آگاهی در برخورد با این بیماری همه گیر به طور موثر به عنوان فرایند باز کردن را آغاز کرده است در یک روش مرحله به مرحله پس از یک مستند برای بیش از دو ماه است.

COVID بوق که می ایستد به صورت مداوم اکسیژن & اطلاعات حیاتی تشخیص Biomed ECIL ESIC غلاف هند اولین بومی مقرون به صرفه و بی سیم پارامترهای فيزيولوژيک سیستم مانیتورینگ برای COVID-19 بيمار با توجه به این بیانیه. آخرین نسخه از COVID بوق گنجانیده شده است NIBP (غیر تهاجمی فشار خون) مانیتورینگ ECG (نوار قلب) نظارت و تنفسی نرخ بیانیه ای گفت:.

“COVID بوق را تا حد زیادی کاهش خطر انتقال و همچنین کمک به صرفه جویی در منابع مانند تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs)” آن گفت:. سینگ وزیر امور خارجه برای پرسنل گفت که آگاهی و اضطراب, کلید مبارزه با COVID-19 همه گیر آن گفت. او گفت: COVID بوق یک مثال کامل از چگونگی همکاری میان موسسات مشهور هند می تواند ارائه راه حل بسیاری از چالش های کشور با حداقل هزینه و در نتیجه آن را در این کشور Atmanirbhar’ به معنای واقعی. سینگ همچنین قدردانی از کار گروه انرژی اتمی که تحت آن ECIL می افتد, در حال توسعه راه حل بسیاری از مسائل مرتبط با سلامت.

بر خلاف درک این بخش از انرژی اتمی است که به طور فعال درگیر در ترویج خیرخواه استفاده از انرژی هسته ای برای رفاه بیشتر انسان, او گفت:. توان آن را در زمینه تولید برق و افزایش تولید کشاورزی و مواد غذایی و حفظ یا اداره بسیار مشهور انکولوژی مرکز با نام TMC در بمبئی وزارت انرژی اتمی همواره افزایش یافته است به این مناسبت به این کشور در آن ساعت از نیاز به” بیانیه ای گفت:.

توسعه COVID بوق گام دیگری در همان جهت به آن اضافه شده است.

قبل از سینگ وزیر امور خارجه برای امور G کیشان ردی وزیر وزارت انرژی اتمی, K N Vyas دین ESIC کالج پزشکی, پروفسور Srinivas رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ECIL, حیدرآباد, Rear Admiral سانجی Chaubey (Retd) نیز صحبت کرد و در این مناسبت تاکید بر اهمیت این اختراع در حال حاضر زمینه بیانیه ای گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de