دهلی نو لرزاند 13 زلزله در کمتر از 2 ماه – آن است که یک علت نگرانی ؟ آنچه کارشناسان می گویند

earthquake in delhi todayبالاترین بزرگی زلزله بود 4.5 ثبت شده در آوریل 29.

با نزدیک به 13 زمین لرزه jolting در دهلی شورای ملی مقاومت منطقه در دو ماه وجود داشته است دغدغه آن است که اگر مقدمه ای برای بزرگ temblor اما کارشناسان می گویند وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در این فعالیت های لرزه ای. هر چند این ممکن است برای پیش بینی زمین لرزه های مناسب مدیریت بحران باید برنامه در محل برای مقابله با هر گونه شرایط اضطراری آنها تاکید کرد. در دهلی شورای ملی مقاومت منطقه است که بسیار عجیب و غریب با توجه به فعالیت های لرزه ای. این چند faultlines که ایجاد زمین لرزه, اما آن را نیز احساس می کند تاثیر زمین لرزه که در حال epicentred تا آنجا که کوه های هندوکش در افغانستان و حتی در نپال.

دهلی نو شاهد یک زلزله بزرگ در 1720 اندازه گیری 6.5. آخرین عمده زلزله در این منطقه بود در نزدیکی بلندشهر در سال 1956 اندازه گیری 6.7 با توجه به K Shukla بود که رئیس مرکز Semiology و خطر زلزله ارزیابی مرکز هند هواشناسی گروه که بعدها به ارمغان آورد تحت عنوان تشکیل مرکز ملی زلزله شناسی. Shukla گفت: زمین لرزه اخیر نیست یک پدیده غیر معمول به عنوان دهلی شورای ملی مقاومت منطقه دارای چندین faultlines مانند مہندر گڑھ-دهرادون faultine. وجود گسل در Mathura مرادآباد و سهنا.

اخبار مرتبط

اخیر 13 زمین لرزه های ثبت شده در دهلی شورای ملی مقاومت در منطقه بودند و از پایین به متوسط شدت مارس 12 – دهلی نو (3.5); آوریل 13-دهلی نو (2.7); مارس 16 دهلی نو (2); مه 3 دهلی نو (3); مه 6 فریدآباد (2.3), آوریل 10 دهلی نو (3.4); مارس 15 دهلی نو (2.2) 28 مارس در فریدآباد (2.5); مارس 29 روتک (4.5 و 2.9); ژوئن 1 روتک (1.8 و 3) و ژوئن 3 – فریدآباد (3.2). از این 13, تنها, زلزله رخ داده در روتک شد بالاتر از 4 تحت افتد که متوسط شدت زلزله.

C P content marketing, استاد Geodynamics در جواهر لعل نهرو مرکز پیشرفته تحقیقات علمی, بنگلور گفت: دهلی نو است شاهد هر زلزله بالای 4.5 قدر تا کنون. وجود دارد بسیار کمی امکان داشتن یک زلزله بزرگ در دهلی شورای ملی مقاومت یک منطقه با تراکم جمعیت, او گفت:. زمین لرزه جدید به دهلی شورای ملی مقاومت به دلیل چند faultlines. اگر یک شاهد زلزله الگوی پس از دو ماه و نیم بالاترین قدر بود 4.5 ثبت شده در آوریل 29 (روتک). پس از آن کاهش می یابد, او گفت:.

“ما اصلا faultlines در دهلی نو که کشش برای صدها کیلومتر راه ما در هیمالیا است که شناخته شده برای آن فعالیت های لرزه ای. محلی وجود دارد faultlines و ملزم به انتشار استرس و در نتیجه زمین لرزه,” content marketing گفت. با توجه به گسل سیستم های اطراف دهلی نو, شهر می تواند زلزله حدود 6 تا 6.5 اما این تنها نشان می دهد قابلیت سیستم محلی Shukla گفت. “این به آن معنا نیست که مانند یک زلزله رخ خواهد داد بلافاصله به هیچ روش علمی برای پیش بینی زلزله, او گفت:.

Shukla بود که بخشی از تیم است که انجام لرزه ای microzonation این شهرستان گفت: 30 درصد از دهلی آبشار در منطقه V در حالی که بقیه تحت Zone IV. با توجه به کلان لرزه ای منطقه بندی نقشه کل هند, اداره استاندارد هند دارای طبقه بندی شده کل کشور را به چهار گروه عمده منطقه V (با شدت بالا) به منطقه دوم (با شدت کم).

اخیر زمین لرزه ها هشدار اما هیچ فناوری برای پیش بینی زلزله. ما نیاز به کاهش برنامه مانند در اختیار داشتن ساختار است که می تواند مقاومت در برابر لرزش. دهلی نو نیز احساس لرزش هر زمان که زمین لرزه رخ می دهد در هیمالیا او اضافه شده است. بمبی گواتی مدیر T G Sitharam گفت: نزدیکترین نقطه از اصلی مرز محوری (MBT) به دهلی نو است که در حدود 200 کیلومتری. اما این احتمال وجود دارد که بزرگتر زلزله هفت. هیچ چیز نمی تواند رد. هیچ کس نمی تواند بگوید وقتی که اتفاق می افتد گفت: Sitharam بود که بخشی از تیم است که بررسی NCS’ تلاش برای رفتار لرزه ای microzonation دهلی نو.

او گفت: دهلی نو در هند و Gangetic کمربند است که رسوبات. این تقویت زلزله حرکت و در نتیجه تاثیر آن. بنابراین اگر هر گونه زمین لرزه رخ می دهد در هیمالیا یا حتی هندوکش تاثیر می تواند احساس در دهلی شورای ملی مقاومت. او همچنین با اشاره 2015 زمین لرزه نپال که احساس شد در سراسر هند و Gangetic کمربند از جمله دهلی نو ، او با تاکید بر حساس کردن مردم و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. قوی وجود دارد نیاز به آماده شدن جامعه برای زلزله فاجعه است.

زلزله نمی کشتن آن است که ساختمان آن انجام دهید. بنابراین آگاهی مقاوم در برابر زلزله طراحی و آمادگی برای زلزله مهم است که به جامعه بزرگ و بسیار مهم است برای آماده سازی جامعه برای یک احتمال گفت Sitharam است که رئيس جمهور از جامعه هند از زلزله فن آوری است. J L Gautam, سر (عملیات) از NCS همچنین بر نیاز به مناسب سازه های است که می تواند مقاومت در برابر لرزش. ما نمی توانیم پیش بینی زمین لرزه, اما ما می توانیم یک مناسب مدیریت بحران برنامه ریزی در محل Gautam گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de