اقتصاد را بیشتر ضربه پس از احتمال 5 درصد انقباض و 10% دائمی تولید ناخالص داخلی از دست دادن اگر این خطرات تحقق

انتظار می رود تولید ناخالص داخلی انقباض و خطر averseness در میان وام دهندگان به احتمال زیاد به نگه داشتن رشد اعتبار اندک است.

در حالی که هند تولید ناخالص داخلی است به احتمال زیاد قرارداد با 5 درصد همراه با 10 درصد از دست دادن دائم به آن طبق رتبه بندی سازمان Crisil وجود خواهد داشت بیشتر حرکت نزولی به تاثیر اگر سه کلید خطرات دلیلی با توجه به Ashu suyash را از دست ندهید, MD, مدیر Crisil. اگر تولید ناخالص داخلی جهانی می افتد فراتر از 2.4 درصد کاهش پیش بینی شده توسط S&P جهانی برای سال 2020 است. دوم اگر coronavirus موارد دیدن موج دوم اضافه کردن به قطعیت و نمرهدهی از اقدامات برای مهار این ویروس; و اگر بخش کشاورزی نهفته است با توجه به عدم وجود و یا بیش از باران, suyash را از دست ندهید گفت: هند اکسپرس.

آژانس در آن رشد تولید ناخالص داخلی در گزارش چشم انداز برای FY21 گفت که گرفتن تا قبل از بحران روند سطح از تولید ناخالص داخلی نخواهد بود و ممکن است در آینده سه fiscals با وجود پشتیبانی از سیاست است. علاوه بر این به گرفتن نیاز به متوسط رشد تولید ناخالص داخلی به افزایش به 11 درصد بیش از سه بعدی fiscals چیزی که هرگز اتفاق افتاده است. این بسته اقتصادی اعلام شده توسط PM مودی در ماه گذشته برآورد شده است برای نشان دادن یک تقویت کننده شات تومان ارزش 11 لاخ کرور حدود 65 درصد در قالب نقدینگی و اعتباری پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: Atmanirbhar بهارات نه در مورد جایگزینی واردات; در اینجا آنچه را که مودی را متکی به هند به معنی

“با این حال بخش بزرگی از فعالیت های اقتصادی در مناطق قرمز’ – در برآورد ما بیش از 40 درصد – در صعود های دشوار خواهد بود تا از صاف است. ما از این رو بر این باورند که sans قوی محرک های مالی – که ما اصلا پیش بینی – بازیابی بعید است به یک V-شکل یک” گفت: suyash را از دست ندهید. همچنین انتظار می رود تولید ناخالص داخلی انقباض و خطر averseness در میان وام دهندگان به احتمال زیاد به نگه داشتن اعتبار رشد اندک این سال مالی با وجود این مخزن کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی هند او اضافه شده است.

RBI فرماندار Shaktikanta ماه گذشته اعلام کرده بود این مخزن را کاهش نرخ 0.4 درصد به 4 درصد همراه با reverse repo rate بود که به کاهش 3.35 درصد است. توقف در مدت وام تمدید شد به مدت سه ماه از تاریخ 1 ژوئن تا اوت 31.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de