فیل مرگ در کرالا: درخواست در انگلستان به دنبال پروب توسط CBI یا نشستن

فیل بزرگ بود زخم در حفره دهان به احتمال زیاد پس از انفجار مواد منفجره به دلیل که او نمی تواند غذا خوردن برای نزدیک به دو هفته منجر به سقوط او را در رودخانه و غرق شدن است.

یک درخواست ثبت شده است در دیوان عالی کشور به دنبال پروب توسط بانک مرکزی و یا یک special investigation team (نشستن) به مرگ های اخیر از یک فیل وحشی پس از آن از خوردن یک میوه حاوی ترقه در کرالا خاموش دره جنگل.
15-year-old فیل قربانی یک عمل انسانی ظلم و ستم پس از میوه پر از قدرتمند کراکر ارائه شده گفته می شود توسط مردم محلی در دهان او منفجر شد که او chomped آن است. فیل مرده در Velliyar رودخانه در مه 27.

تقاضای ثبت در راس دادگاه ادعا کرده است که prima با یک ظاهر آن را به یک “محاسبه شده و سازمان یافته” راکت به کشتن فیل ها و مقامات شکست خورده اند برای جلوگیری از این قتل حمایت از حیوانات. با اشاره به گزارش های رسانه ها به درخواست ثبت شده توسط دهلی نو-بر اساس مدافع Avadh بیهاری Kaushik گفته است که در ماه آوریل سال جاری در یک حادثه مشابه آمده بود به نور است که در آن یک فیل که داشت با دهن صدمات در Pathanapuram جنگل در محدوده کرالا کلم منطقه کشته شده بود.

اخبار مرتبط

این درخواست نیز خواست apex دادگاه به تماس برای کل رکورد از این موارد همراه با حوادث مشابه در صورت وجود مورد کشتار فیل ها در کرالا و در کشورهای دیگر. آن را به دنبال ایجاد یک مسیر برای انتقال مورد قتل باردار فیل و حوادث مشابه به CBI “تحت نظارت مستمر” از دادگاه است.

این درخواست گفته است که متناوبا دادگاه باید به طور مستقیم راه اندازی یک نشستن به ریاست یک قاضی سابق دادگاه راس به پروب به موارد تکرار کشتار فیل ها در نقاط مختلف کشور است.

آن گفت: نشستن باید بررسی این موضوع را در یک مقیاس بزرگتر و همچنین نشان می دهد مکانیزم مناسب برای جلوگیری از تهدید و دستگیر و مجازات مجرمان برای جلوگیری از چنین حوادث در آینده است.

“نه عادلانه و بی طرفانه و uninfluenced تحقیقات و پیگرد قانونی در دست دولت محلی پلیس ممکن است از آنجا که این موضوع شامل سیاسی و پول و قدرت و در نتیجه این تحقیقات مورد نیاز است انجام می شود و از یک بی طرف و مستقل مرکزی سازمان در عادلانه و شفاف تحت نظارت این دادگاه و یا با نشستن…” این درخواست گفت.

این درخواست گفت که دولت هند در حال راه اندازی پروژه فیل در سال 1992 به پشتیبانی ایالات متحده را در حمایت از حیوانات زیستگاه آنها و مهاجرت دالان.

“با این حال تمام تلاش ساخته شده توسط دولت مرکزی و دولت در حال شکست به این دلیل ساده که شکارچیان و قاتلان هستند و متعهد به کار خود نسبت به سازمان منصوب به nab آنها و در نتیجه این حوادث مانند در حال حاضر یکی هستند بارها و بارها اتفاق می افتد” این درخواست گفت.

ملی سبز, دادگاه گرفته cognisance در مرگ باردار فیل و تشکیل یک کمیته و کارگردانی آن را به ارائه یک بازی اکشن-گزارش گرفته شده در این موضوع.

با توجه به مقدماتی پس از مرگ, گزارش, فیل بزرگ بود زخم در حفره دهان به احتمال زیاد پس از انفجار مواد منفجره به دلیل که او نمی تواند غذا خوردن برای نزدیک به دو هفته منجر به سقوط او را در رودخانه و غرق شدن است.

غرق شدن پس از استنشاق آب منجر به ریه شکست شد که علت از حیوانات از مرگ گفت: این گزارش آماده شده در آوریل 28.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de