رفتن PPP راه: BharatNet پروژه به بخش خصوصی ارتباط

با توجه به تاخیر هزینه این پروژه بیش از دو برابر شده به تومان 42,068 کرور از اصل 20 ، 000 تومان کرور.

وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه) است که به زودی به دعوت بخش خصوصی در اجرای BharatNet پروژه است که در حال حاضر دیده می شود چندین تاخیر و هزینه تشدید. از طریق این پروژه در ابتدا تصور می شد در سال 2011 دولت می خواهد به ارائه سرعت بالا در اتصال به پهنای باند از طریق فیبر نوری به تمام 2.5 لاخ گرم panchayats در کشور است. با توجه به تاخیر هزینه این پروژه بیش از دو برابر شده به تومان 42,068 کرور از اصل 20 ، 000 تومان کرور.

به گفته منابع دولت در حال کار بر روی یک تجدید نظر در اجرای استراتژی برای ایجاد و نگهداری و بهره برداری از BharatNet تحت مشارکت عمومی-خصوصی (PPP) ، درخواست برای پیشنهاد (RFP) انتظار می رود که صادر می شود در آینده چند ماه دعوت خصوصی بازیکنان برای شرکت در این پروژه است.

اخبار مرتبط

منابع بیشتر گفت: نقطه در حال کار بر روی انواع درآمد های مدل است که می تواند در همکاری با بخش خصوصی بازیکنان است. “نقطه اتحاد نهایی درآمد های مدل و تهیه پیش نویس RFP که نیاز به ارسال به Niti Aayog برای بررسی صلاحیت” گفت: یک منبع آگاه از جزئیات.

Niti Aayog سال گذشته توصیه می شود که PPP مدل باید به تصویب رسید برای BharatNet و همیشه از Aayog کار کرده است با نقطه نهایی به یک استراتژی است.

چند ماه پیش مشاور شرکت Deloitte تهیه پیش نویس یک RFP برای PPP که به اشتراک گذاشته شده با نقطه و دیگر اعضای دیجیتال کمیسیون ارتباطات (DCC) برای نظرات و پیشنهادات خود را. DCC است که وزرا پنل بالاترین تصمیم گیری بدن از نقطه. پانل در آن جلسه برگزار شده در مارس 11, در مورد PPP استراتژی و پرسید: نقطه نهایی RFP.

در سال 2016 مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) نیز توصیه می شود PPP مدل برای پروژه. اما توصیه ها گرفته تا نقطه. این پروژه در ابتدا تصور می شد در اکتبر سال 2011 توسط دولت UPA با هدف ارائه 100 مگا بیت در ثانیه (mbps) با سرعت 2.5 لاخ گرم panchayats از طریق فیبر نوری.

پس از NDA دولت به قدرت رسید آن را راه اندازی یک کمیته برای بررسی مجدد پروژه و نشان می دهد راه برای تسریع آن است. در ماه جولای سال 2017, دولت پاک تجدید نظر استراتژی برای اجرای این پروژه در سه مرحله است. در فاز 1 فقط سه PSUs —BSNL, Railtel و PGCIL — بودند برای اتصال یک لاخ گرم panchayats. در فاز 2 باقی مانده 1.5 لاخ گرم panchayats بود به هم متصل مارس 2019. مهلت از دست رفته شده است. تا کنون دولت شده است قادر به اتصال در اطراف 1.50 لاخ panchayats و پرداخت حدود 22,000 تومان کرور.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de