جمعیت عظیمی در سراسر جهان مارس در همبستگی علیه خشونت پلیس

وزیر بهداشت در بریتانیا التماس کرد با ساکنان به جمع آوری مشابه تظاهرات در شهرهای لندن و منچستر و بیرمنگام برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. اما جمعیت کثیری نشان داد به هر حال — با وجود آب و هوای سرد و تف باران و هشدارهای پلیس که تجمع جرم را نقض این قانون که تنها شش نفر از خانواده ها جمع آوری می تواند در این بیماری همه گیر.

از پاریس به برلین — همانطور که در تظاهرات هفته گذشته در ژاپن و سوئد و زیمبابوه — مردم در سراسر جهان یک بار دیگر معلوم شد در همبستگی با معترضان آمریکایی خواستار عدالت در مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

آنها نشان داد تا در شرایطی است که ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است به پایبندی به اجتماعی فاصله مقررات. ده ها هزار نفر در جریان به میدان پارلمان در لندن بعد از ظهر روز شنبه, فریاد ضد شعارهای نژادپرستانه و حمل نشانه ادای احترام به Floyd, 46, که پس از درگذشت یک افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن در مینیاپولیس در مه 25.

هر چند بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک خود را در شعارهای جمعی شنیده میشد با صدای بلند و روشن است: “جورج فلوید” سیاه و سفید “زندگی ماده” “نه عدالت بدون صلح” گفتند. فیلم نشان داد صدها نفر در جریان به سمت سفارت آمریکا با پای پیاده و با ماشین hooting و بوق شاخ.

سکوت سقوط کرد و در میان جمعیت حدود یک دقیقه زمانی که معترضان همه در زمان یک زانو روی زمین مرطوب و بسیاری از مطرح مشت خود را در هوا.

جهان شده است transfixed با ناآرامی ها در ایالات متحده در میان فیلم از درگیری میان پلیس و معترضان همراه با قسمت از غارت و تخریب — هر چند بسیاری از شهرستانها برگزار می شود راهپیمایی مسالمت آمیز و vigils در Floyd حافظه. جهانی, تظاهرات در ادامه برای یک هفته در حال حاضر الهام گرفتند ما تظاهرات به فراخوان برای پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس در کشورهای خود را دارند.

در پاریس مقامات منع مردم از تجمع در مقابل سفارت آمریکا اما هزاران نفر در اعتراض وجود دارد به هر حال در اواخر بعد از ظهر و همچنین در نزدیکی برج ایفل, انعکاس اعتراض هفته گذشته به خود جلب کرد که نزدیک به 20 ، 000 نفر در حافظه از آدما Traoré یک فرانسوی که در بازداشت پلیس در سال 2016.

در استرالیا و حتی به عنوان موریسون نخست وزیر توصیه می شود در برابر حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع راهپیمایی روز شنبه برای ترس از شیوع بیماری های جدید در کشور است که موفق به ضرب و شتم به این ویروس در جمعیت عظیمی معلوم در شهرهای سیدنی و ملبورن و خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و بومی مرگ و میر در بازداشت پلیس. خشم رشد کرده است برای سال بیش از مرگ و میر: وجود داشته است بیش از 400 جمله مرگ و میر از سال 1991 بدون یک افسر داشتن محکوم شده است.

با وجود هشدارهای که آنها می تواند جریمه برای هجوم coronavirus محدودیت معترضان نشان داد تا با پوشیدن ماسک برگزاری علائم با شعارهایی مانند “استرالیا است و نه گناه” و فریاد “نمی توانم نفس بکشم” — بازتاب فلوید را پذیرفت.

در ملبورن برگزار شد بسیاری از بومی پرچم نشانه و کف زدن چوب که در آنها رخ داد در همبستگی با شعار “نمی توانم نفس بکشم” — نیز از اعدام یک مرد بومی, دیوید Dungay که در دست پلیس استرالیا در سال 2015.

افسران پلیس احاطه شده بسیاری از استرالیا تظاهرات اما در تعامل با تظاهرکنندگان حداقل در ابتدا. در بسیاری از موارد تظاهرات بزرگ شد بزرگتر از برگزارکنندگان انتظار داشتند.

شدت و مقیاس و دامنه اعتراضات به نظر می رسید به کوتوله هر چیزی استرالیا دیده می شود در نظر بسیج در اطراف موضوع مسابقه پس حداقل 2000 زمانی که 250,000 مردم در راهپیمایی برای آشتی بیش استرالیا درمان آن مردم بومی.

در سیدنی تظاهرات روز شنبه گرد هم آمدند در زیر ابری از تنش و عدم قطعیت است. پس از حکم دادگاه اواخر جمعه که پیاده روی نمی تواند برگزار شد با استناد به این نیاز اجتماعی فاصله در نور از coronavirus همه گیر برگزارکنندگان درخواست کرد. و دادگاه بالاتر را در آخرین لحظه تصمیم روز شنبه اجازه تظاهرات را ادامه دهید — فقط چند دقیقه قبل از آن را به شروع.

در میان جمعیت, خشم مخلوط شد با حل و فصل.

“ما نمی خواهد سکوت” سازمانگر فریاد زد به جمعیت هزار نفر به عنوان هلیکوپتر buzzed سربار. “ما خواهد بود با آمدن به خیابان های شما تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

بسیاری از سیدنی تجمع حامیان پیشنهاد کرد که تلاش برای لغو شنبه رویداد تا به حال شده است یک نمونه از نژاد پرستی. آنها اشاره کرد که مجالس عمدتا سفید استرالیایی مانند کشاورزان در بازار به نظر می رسید که در ادامه بدون وقفه.

در عرض چند دقیقه از این تجمع را شروع تمرکز معطوف به موضوع مرگ و میر در دست پلیس در استرالیا.

“نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” جمعیت فریاد زد. مردم پس از آن راهپیمایی از طریق معمولا شلوغ مرکز شهر.

ران بیرد یک آمریکایی آفریقایی زندگی در استرالیا, جلب تشابه بین استرالیا مشکلات و بحران در ایالات متحده ابراز مخالفت با نخست وزیر پیشنهاد این هفته که استرالیایی بود “واردات” مشکلاتی که تا به حال وجود داشته است, در کشور است.

“نه آقای موریسون استرالیا است نه ایالات متحده, اما استرالیا خود را تاریک و بی رحم گذشته از ظلم و ستم” بیرد گفت.

در آلمان تماس رفت و در رسانه های اجتماعی برای معترضان را به خیابان ها به افتخار فلوید پس از یک هفته تظاهرات در شهرهای هامبورگ و فرانکفورت. در مصاحبه با پخش عمومی DW اخبار آنگلا مرکل به نام مرگ فلوید “یک قتل است.”

“این نژادپرست است,” او گفت: “اما من با اعتماد به قدرت دموکراسی در ایالات متحده است که آنها قادر به از طریق این وضعیت دشوار است.”

در بریتانیا, وزیر بهداشت, Hancock, ذکر COVID-19 روز جمعه در هشدار معترضان به جمع آوری در گروه های بیش از شش نفر در این آخر هفته. “مانند بسیاری از من وحشت زده از مرگ جورج فلوید گفت:” در اخبار جلسه. “اما ما هنوز هم در مواجهه با یک بحران بهداشتی.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de