‘به احتمال زیاد پتو تعلیق تازه موارد زیر IBC ممکن است کشتن هر گونه شانس دوام بازسازی دارایی’

به نظر می رسد هیچ منطق از دولت برای تعلیق مفاد بخش 10 از IBC Code که اجازه می دهد تا برای یک شرکت بدهکار به suo موتور/داوطلبانه فایل برای ورشکستگی.
  • توسط Saurav کومار و Gaurav دنی

به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی اعلام وزیر دارایی به تازگی اعلام کرد در ارتباط با عجز از پرداخت دیون قوانین در هند است که وجود دارد خواهد بود یک سیستم تعلیق تازه موارد زیر عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی قرار 2016 (کد) برای مدت شش ماه و تا 1 سال. این فرمان به این اثر تصویب شد و در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 که به اطلاع بخش 10 یک از کد تعلیق فعال کردن مقررات در بخش 7,9 و 10 از کد که اجازه می دهد تا برای شروع یک تازه برنامه های مالی طلبکار عملیاتی طلبکار و یا شرکت های بزرگ بدهکار بود. ما درک می کنیم که دلیل اصلی برای چنین مهمی تصمیم گیری در سیاست است که تا حد زیادی ناشی از اختلال در زنجیره تامین ناشی به Covid-19 و حاصل lockdown. این باعث شده است که تعلیق از فعالیت های کسب و کار منجر به مطالبات ناچیز در حالی که هزینه همچنان ادامه دارد. دولت بموقع به رسمیت شناخته شده این زمان نامشخص و گرفته یک تطابقی ایستاده به ارائه برخی از فضای تنفس برای کسب و کار. امداد است گفت: به خصوص مفید برای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME). ما می خواهم به بحث در مورد این اقدامات تحت چند گسترده امتیاز.

داوطلبانه عجز از پرداخت دیون

اخبار مرتبط

اولا به نظر می رسد هیچ منطق از دولت برای تعلیق مفاد بخش 10 از کد که اجازه می دهد تا برای یک شرکت بدهکار به suo موتور/داوطلبانه فایل برای ورشکستگی. تعلیق به معنای واقعی کلمه می تواند وادار به چنین شرکت های بزرگ بدهکار به ادامه برای یک سال دیگر قبل از آن می توانید فایل برای ورشکستگی. ممکن است آن را امن فرض نشان می دهد که در این زمان دارایی را بدتر شده و حتی بیشتر و هر گونه شانس برای زنده بازسازی را از دست داده اند.

تنها Covid-19-مربوط به صورت پیش فرض

ثانیا فرمان به نظر می رسد به طور مستقیم رو به جلو ارائه یک پتو تعلیق تازه موارد زیر کد به صورت پیش فرض پس از مارس 25 سال 2020 است. در حالی که در سایر حوزه های قضایی نیز به تصویب رسید تطابقی موضع آنها شده اند متفاوت و کشیده اند redline به صورت پیش فرض است که ممکن است رخ داده به عنوان یک نتیجه مستقیم از Covid-19. برای مثال در آلمان در 25 مارس سال 2020 پارلمان آلمان تصویب لایحه “برای کاهش عواقب ناشی از Covid-19 همه گیر عمران ورشکستگی و آئین دادرسی کیفری قانون” (COVID19 لایحه). به عنوان بخشی از Covid19 لایحه وجود دارد تعلیق از بین چیزهای دیگر طلبکاران حق به فایل برای ورشکستگی تا 30 سپتامبر سال 2020 است. این مهلت را می توان منتقل شده توسط وزارت فدرال عدالت تا 31 مارس سال 2021 با فرمان.

با این حال برای تعلیق از پر کردن تعهد دو شرایط باید راضی, اول, دلیل عجز از پرداخت دیون باید بر اساس اثرات Covid-19 pandemic (و دلایل دیگر). دوم وجود دارد چشم انداز برای تجدید ساختار شرکت با توجه به دستور روش برای اعطای کمک های عمومی به شرکت و/یا در انتظار مذاکرات با (بالقوه) طلبکاران از شرکت در مورد تامین مالی اضافی و یا سازماندهی مجدد بدهی. نیز وجود دارد یک فرض قانونی است که شرایط بالا را برآورده می شوند اگر این شرکت نبود ورشکسته از تاریخ 31 دسامبر 2019.

سنگاپور به عنوان مثال دیگر گذشت Covid-19 (اندازه گیری) قانون 2020 (سنگاپور عمل می کنند). در میان چیزهای دیگر, سنگاپور قانون فراهم می کند برای یک مهلت قانونی برای ادعاها و/ یا اجرای اقدامات ارائه شده شرایط خاصی بین چیزهای دیگر آشنا می شوند. اول باید آن را مربوط به یک برنامه ریزی قرارداد. دوم قرارداد و تعهد باید سقوط در Covid-19 دوره زمانی به عنوان ارائه شده در سنگاپور عمل می کنند. سوم عدم توانایی در انجام قرارداد است به یک ماده حد باعث Covid-19; و چهارم حزب متخلف باید در خدمت اطلاع امداد در احزاب دیگر. بر خدمت متوجه احزاب دیگر به این قرارداد نمی تواند بین چیزهای دیگر فایل برای ورشکستگی رسیدگی در طول دوره تجویز می شوند مگر اینکه ارزیاب و باعث می شود که تعیین این مورد است که به امداد باید اعمال می شود.

بریتانیا به تازگی معرفی شرکت عجز از پرداخت دیون و حکومت بیل (بیل انگلستان) فراهم می کند یک میزبان از اقدامات اجازه می دهد تا شرکت ها برای زنده ماندن از طریق Covid-19. انگلستان لایحه را فراهم می کند بین جمله اول جدید, مهلت ارائه که در آن یک شرکت می تواند درخواست برای 20 روز کاری مهلت قانونی دوره از طریق یک دادگاه فرایند است که ممکن است بیشتر توسعه یافته توسط یکی دیگر از 20 روز کسب و کار. از جمله 40 روز کسب و کار توقف نمی خواهد نیاز به وام تصویب. دوم موقت ارائه به محدود کردن خواسته های قانونی و پیچ در پیچ تا دادخواست صادر شده علیه شرکت هایی که بدهی های پرداخت نشده به دلایل مربوط به Covid-19.

هند به نظر نمی رسد به زیر هر یک از روش های فوق اما ترجیح میدهد به ارائه ساده و تمیز کننده ارائه تعلیق که ممکن است نیاز به relooked در پرتو این اقدامات به دنبال آن در سایر حوزه های قضایی در غیر این صورت ما می تواند به راحتی بر روی تمام پیشرفت ما را ساخته اند تا کنون در عجز از پرداخت دیون فرایند تحت کد.

قبل از بسته و سفید شوالیه

ثالثا برای یک قطعنامه به موفقیت شوالیه سفید است که نیاز به گام و نجات این شرکت بدهکار است. دولت ممکن است از این نظر که وجود دارد ممکن است به اندازه کافی وضوح متقاضیان در بازار در این نقطه منجر به تعداد زیادی از liquidations که ممکن است به نفع اقتصاد است. کد تاسیس شد با هدف به حداکثر رساندن ارزش و حداکثر قیمت’. ارزش را بهبود می بخشد اگر یک کسب و کار است که در ادامه و دارایی های خود را استفاده می شود موثر تر است که ممکن است با تغییر در مدیریت و تغییر ساختار سازمان و….

یکی ممکن است استدلال می کنند که وجود دارد هنوز هم می تواند کافی در دسترس بودن white knights ارائه شده بازسازی طرح های پذیرفته شده بر اساس حداکثر ارزش برای ذینفعان مهم بدون جلو زدن در صف مقابل. یک شمارنده به این خواهد بود که چنین رویکردی ممکن است تحت مشخصاتش چارچوب RBI و یا تحت یک بازسازی مسیر تحت قانون شرکت های 2013, این وام دهندگان ممکن است پیدا کردن آن مشکل تر برای پیدا کردن یک مناسب نتیجه رفتن با تعلیق مفاد کد

حاکمیت شرکتی

در نهایت بخش 66 (2) از IBC فراهم می کند که اگر مدیران اجازه می دهد یک شرکت بدهکار به تجارت که در آن آنها می دانستند یا باید شناخته شده است که این شرکت تا به حال هیچ منطقی چشم انداز بازگشت به حلال و تجارت آنها برگزار می شود شخصا مسئول است. چنین ارزیابی توسط یک مدیر در طول Covid-19 دوره می تواند تبدیل به بسیار چالش برانگیز است. تعلیق ارائه بخش 66(2) کاملا مربوطه از حکومت چشم انداز.

برای نتیجه گیری هدف اصلی از هر قانون ورشکستگی است به تنظیم مجدد ساعت از یک بدهکار سبب بدهی و در همان زمان حفظ تداوم ارزش سازماندهی مجدد و نه نابودی. بر این اساس government ممکن است نظر بیشتر منطق موضع در اطراف تعلیق است که باید فقط در رابطه با Covid-19 مربوط به صورت پیش فرض و در این مدت ممکن است بیشتر مناسب, بنابراین به عنوان به نه بیش از حد محافظت می کند. همچنین بخش 10 باید در خصوص حذف شود از تعلیق.

Saurav کومار و Gaurav دنی در حال همکاران در IndusLaw. نظرات بیان شده خود نویسندگان.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de