کره جنوبی coronavirus موارد بیش از 50 برای دومین روز

سئول در ماه ژوئن 7

کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 57 موارد اضافی از coronavirus مارک دومین روز در یک ردیف که در آن روزانه پرش بالاتر از 50 به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب سنبله در عفونت های پر جمعیت سئول منطقه است.

این موارد جدید در زمان این کشور در مجموع به 11,776 با 273 مرگ و میر.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 10,552 از آنها بهبود یافته اند در حالی که 951 نفر دیگر باقی می ماند در درمان است.

کره جنوبی caseload به اوج خود رسید و در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس هنگامی که آن را ثبت صدها مورد جدید در هر روز است.

اما شیوع این بیماری به طور قابل توجهی کاسته میان تهاجمی ردیابی تست و درمان باعث مقامات به شل سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این موارد جدید در هفته های اخیر مرتبط شده اند به کاباره ها, تجارت الکترونیکی, انبار اجتماعات کلیسا و درب-به-درب فروشندگان در سئول در منطقه شهری.

چین گزارش پنج موارد بدون علامت

پکن: چین گزارش شش مورد جدید از رمان coronavirus روز یکشنبه بیش از سه روز قبل.

پنج مورد از موارد جدید ثبت شده توسط اواخر روز شنبه درگیر ورود مسافران از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در وب سایت خود را.

یکی به صورت محلی منتقل می شود مورد یافت شد در جزیره جنوبی استان Hainan.

این NHC همچنین تایید کرد پنج جدید موارد بدون علامت و یا افرادی که مبتلا به این ویروس هستند اما علائم نشان می دهد در مقایسه با دو روز قبل.

تعداد کل عفونت در چین جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته می ایستد در 83,036. با جدید مرگ و میر گزارش شده مرگ و میر باقی مانده 4,634.

چین را coronavirus واکسن یک “جهانی خوب”

چین را افزایش همکاری های بین المللی اگر در آن موفق به توسعه یک رمان coronavirus واکسن های علم و فناوری گفت: در روز یکشنبه.

چین را یک واکسن یک “جهانی خوب” هنگامی که آن را آماده است وزیر وانگ Zhigang گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن. — سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de