هزاران نفر پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در خارج از سفارت آمریکا در لندن

روز شنبه هزاران نفر از معترضان جمع شده بودند در مرکز لندن تظاهرات که صلح آمیز بود اما به پایان رسید که با تعداد کمی از مردم در برخورد با mounted police نزدیک به نخست وزیر بوریس جانسون خیابان داونینگ اقامت.

لندن رئیس پلیس Cressida دیک گفت: 27 افسران زخمی شده است در “تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول” ضرب و جرح در ضد نژادپرستی تظاهرات در مرکز لندن در این هفته از جمله 14 روز شنبه.

دو کیر و وزیر بهداشت مت Hancock خواست معترضان به جمع آوری در لندن دوباره در روز یکشنبه با توجه به خطر گسترش coronavirus. اما هزاران نفر نادیده گرفته و این بسته به جاده های خارج از سفارت در ساحل جنوبی رودخانه تیمز.

“این فقط نیاز به توقف در حال حاضر گفت:” 17 ساله دانش آموز Chaniya لا گل رز بود که در اعتراض با خانواده اش. “این نباید به این سخت بود برابر است.”

شده اند وجود دارد تظاهرات در سراسر جهان بیش از رفتار پلیس و اقلیت های قومی و موجب مرگ فلوید, سیاه و سفید, آمریکا, on May 25 در مینیاپولیس. یک افسر پلیس بازداشت او را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

لندن اعتراض مسالمت آمیز با مردم رودررو با توجه به یک زانو تکان دادن پلاکارد و شعار “جورج فلوید” و “انگلستان است و نه گناه”.

پائولین Nandoo, 60, گفت که او تا به حال شده است اعتراض در مورد مسئله نژادپرستی از 1970s و تصاویری از خشونت ها در پایان روز شنبه در اعتراض به حال منصرف کردن او.

“وجود دارد کودکان در تمام سنین و افراد مسن در اینجا” گفت: Nandoo بود که با او برادر و 13-year-old daughter. “آنها در حال رفتن به تجربه چیزی است که ما تجربه کرده اند و ما باید سعی کنید به نمی افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de