یک تعادل ظریف: توزین اعتراض در برابر خطرات ناشی از کوروناویروس

قبل از فوران خشم بیش قتل جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس بحث در مورد بازگشایی محور که آیا متحده کافی بود سیستم در محل برای شناسایی و درمان موارد از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 110,000 نفر در ایالات متحده از آغاز سال است.

اما به تظاهرات علیه خشونت پلیس همچنان برای دومین هفته مقامات دولتی هستند با احتیاط صورت مشاهده نشانه هایی که پیش بینی نشده برای پایان دادن به اجتماعی فاصله در مقیاس انبوه است منجر به موارد جدیدی از ویروس. سوال این است که تبدیل به بخشی از بحث سیاسی بر اقتصادی پیامدهای این مستند که برخی از منتقدان استدلال کرده اند بیش از حد رفت.

و توصیه کارشناسان بیماری های عفونی در توییتر مورد بحث چگونه به عرضه قابل اعتماد برآورد تاثیر اعتراضات روی ویروس انتقال — یا اینکه آیا تلاش برای انجام این کار ممکن است به اشتباه به عنوان دلسرد مشارکت در رشد نژادی و عدالت در حرکت است.

در آنچه که او به نام بازگشت-از-پاکت برآورد ترور Bedford, یک کارشناس در مورد این ویروس در فرد هاچینسون سرطان مرکز تحقیقات در توییتر نوشت که هر روز از تظاهرات را در حدود 3000 عفونت های جدید. بیش از چند هفته به عنوان هر فرد آلوده آلوده فقط تحت یک نفر دیگر به طور میانگین فعلی ایالات متحده نرخ انتقال — کسانی که عفونت خواهد به نوبه خود منجر به از 15000 تا 50000 نفر بیشتر و از 50 تا 500 احتمالی مرگ و میر. با توجه به نژادی و نابرابری تا کنون در همه گیر وی با اشاره به کسانی که مرگ و میر خواهد شد به طور نامتناسبی در میان مردم سیاه و سفید. “اجتماعی بهره مند از ادامه تظاهرات باید وزن برابر پتانسیل قابل توجهی اثرات به سلامتی,” او نوشت.

مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به توافق رسیدند که کسانی که پیش بینی شد معقول و گفت: در یک ایمیل که بدفورد انجام داده بود “خدمات” ساخت تقریبی برآورد با صریح مفروضات.

اما او همچنین اشاره کرد که اگر متحده که در آن ویروس هنوز پخش موفق به مهار آن در که “انبوه تحت الشعاع اثرات تظاهرات.” در مورد 20,000 موارد جدید در حال شناسایی سراسر کشور روز بیشتر و حدود 1000 جدید مرگ و میر را اعلام کرد. اگر تمام جوامع انجام شد به اندازه کافی تست و تماس با ردیابی برای پایین آوردن تعداد کسانی که کمتر از آن دستیابی به عفونت در تظاهرات را آلوده دیگران کوتاه شدن زنجیره انتقال و کاهش تعداد احتمالی مرگ و میر.

بدفورد نوشت که برآورد خود شامل بسیاری از عدم قطعیت. رسمی هیچ برآورد که چگونه بسیاری از مردم معترض در روز به طور متوسط مثلا. او معتقد بود که او گفت: برای ارائه یک چارچوب مبتنی بر اپيدميولوژيک اصول برای مقابله با بدون مقدمه پیش فرض های ساخته شده توسط صاحب نظران سیاسی. اما در پاسخ به دیگر دانشمندان ابراز نگرانی که بدفورد پست ها خواهد بود “را علوفه به کسانی که مخالف حقوق مدنی.”

بسیاری از اپيدميولوژيستها از جمله Bedford اشاره کرده اند در روزهای اخیر که امریکا را تثبیت نژادی و نابرابری های خود را ترجمه به نامتناسب اولیه مرگ و میر و بیماری در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. که شده است به خصوص مشهود در coronavirus همه گیر است که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها در حال مرگ هستند و در حدود دو برابر نرخ سفید آمریکایی است. یک گروه از بیش از 1 ، 000 نفر مشغول به کار در بهداشت و پزشکی امضا نامه ای که به تازگی گفت: تظاهرات بودند و در واقع حیاتی برای سلامت عمومی است.

“نژادپرستی و خشونت پلیس در حال تهدیدات عمده بهداشت عمومی در این کشور و اعتراض یکی از تنها گزینه های در دسترس برای افرادی که به طور سیستماتیک حقوق خود محروم گفت:” النور موری متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون.

به دلیل آن می تواند تا دو هفته به عنوان یک فرد آلوده به نشان دادن علائم و تظاهرات آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از فلوید مرگ, سلامت, کارشناسان انتظار دارند که هر یک چشم انداز مثبت در مورد آغاز خواهد شد به سطح این هفته است. تظاهرکنندگان در مکان های مختلف قرارداد این ویروس از جمله در لارنس که در آن کسی که با حضور در تظاهرات هفته گذشته آزمایش مثبت جمعه. که فرد نمی پوشیدن ماسک در حالی که اعتراض به انتخابات ، در Athens, Georgia) یک county کمیسیون که با حضور یک اعتراض گفت که او تا به حال آزمایش مثبت است.

در اوکلاهما یک بازیکن فوتبال که به شرکت در تظاهرات نشان داد که او بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

“پس از حضور در یک اعتراض در تولسا و محافظ خوبی از خودم دارم تست مثبت برای COVID-19” آمین Ogbongbemiga یک linebacker در اوکلاهما دانشگاه ایالتی در توییتر نوشت. “لطفا اگر شما در حال رفتن در اعتراض به مراقبت از خود و ایمن ماندن.”

بسیاری از بهترین های خود را. در Califoria, Jarrion هریس, 32, عینک, پارچه, ماسک برای ماه مارس در هالیوود در روز یکشنبه.

“من قطعا نه در اینجا چون من فکر می کنم COVID-19 رفته به سایه,” او گفت:. “آن را به ارزش خطر است.”

سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی باید خواست تظاهرکنندگان به سایش پوشش صورت و اجتماعی را حفظ فاصله. در برخی از مکان ها از جمله آتلانتا, ایلینوی, لس آنجلس و مینه سوتا مقامات نیز خواست معترضان به دنبال coronavirus آزمون به مطمئن شوید که آنها تبدیل شده اند و نه آلوده.

موجی از اعتراضات در سراسر شهرهای آمریکا و ظاهری حمایت از برخی از رهبران سیاسی خود را رفته اند در سمت راست. صاحب نظران و مفسران ساخته اند که این نقطه در روزهای اخیر که شهرداران و فرمانداران که sternly هشدار داد در برابر تجمعات عمومی در حال حاضر به برکت خود را برای تظاهرات.

دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود که منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در توئیتر خود نوشت هفته گذشته که تهدید به کنترل coronavirus شد “tiny” در مقایسه با تهدید “ایجاد شده که دولت عمل در راه است که از دست دادن اعتماد جامعه.”

که زده یونس گلدبرگ یک نویسنده برای اعزام یک نشریه محافظه کار به عنوان یک ناعادلانه دو برابر استاندارد است.

“شما می دانید چه کارائی اعتماد عمومی مردم مانند فریدن?” گلدبرگ نوشت. “هنگامی که آنها می گویند که شما یک احمق یا هیولا خواهد شد که مردم کشته مایل به رفتن به کلیسا و یا نگه داشتن کسب و کار خود و باز کردن اما شما به یک قهرمان در زمانی که شما پیوستن به یک اعتراض آنها تایید.”

به عنوان ویروس گسترش یافته در سراسر کشور بسیاری از محافظه کاران که شورش در برابر اقدامات سختگیرانه پشتیبانی توسط کارشناسان بهداشت عمومی و شده اند وجود دارد درگیری بیش پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, اجازه می دهد فرد در خدمات مذهبی و قرار دادن حق بیمه در بازگرداندن اقتصاد بیش از نگرانی های دیگر.

اگر ویروس موج دوباره گفت: Christopher F. Rufo مدیر مرکز در ثروت و فقر در کشف موسسه محافظه کار اتاق فکر کارشناسان’ ایستاده بوده اند را تضعیف. “شما در حال رفتن به نیمی از کشور است که ایمان از دست رفته و تقریبا به طور کامل در بهداشت عمومی ایجاد,” او گفت:.

اما ممکن است برای ردیابی عفونت به دیگر معترضان که اغلب راهپیمایی در کنار غریبه ها. و کارشناسان بیماری های عفونی باید گفت که هر یک چشم انداز مثبت در موارد ممکن است نتیجه ادامه بازگشایی رستوران ها و محل های کار جمعی و حمل و نقل.

در لاس وگاس کازینو در حال بازگشایی. در شهر نیویورک طولانی مرکز شیوع کروناویروس در آمریکا به عنوان بسیاری از 400,000 کارگران در روز دوشنبه می توانید شروع به بازگشت به ساخت و ساز, مشاغل, ساخت سایت ها و فروشگاه های خرده فروشی به عنوان شهر وارد اولین مرحله از بازگشایی.

“شما نمی توانید پین در این تظاهرات گفت:” جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا که بینی از ویروس’ مسیر نشان می دهد که ایالات متحده coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد در هفته های آینده. “تظاهرات در و از خود رفتن به درایو تجدید حیات در موارد. این است که در ارتباط با همه فرصت های جدید است که در حال ارائه یک راه برای مردم به هم و با تصویب این ویروس را به یکی دیگر.”

به سهم خود از فعالان گفت: درایو به اعتراض در برابر این ویروس منعکس بزرگتر گرانش لحظه و شدت علاقه خود را.

“اگر من آلوده مبارزه برای عدالت و روح من می توانید بنشینید و با که گفت:” سارا نیمه, 27, یک تجمع اعتراضی در مینیاپولیس که می پوشد یک ماسک با فیلتر و حمل قوطی اسپری ضد عفونی کننده. “من نمی توانم در خانه نشستن حفاظت شده توسط من امتیازات اگر دیگران نیست. من نمی تواند نشستن در داخل خانه من امن در حالی که دوستان و همسایگان نیست. بله کرونا است که اتفاق می افتد. آن را واقعی آن کشنده است. اما نژاد پرستی می کشد راه بیشتر زندگی می کند.”

ویدال Guzman, 29, یک معترض در نیویورک گفت: “مردم بیشتر از ترس پلیس از COVID-19. آنها حاضر به انجام هر کاری است.”

شرایط مختلف و بسیاری از باقی مانده گمنام در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود می توانید آن را دشوار است به پیش بینی گسترش ویروس در هر اعتراض. اجتماعات در فضای باز, در حال خطر بسیار پایین تر از داخل سالن ، چگونه بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک آیا آنها فریاد و یا با استفاده از noisemakers و حتی آب و هوا می تواند خطر ابتلا به عفونت.

کارشناسان می گویند این است که در درون قدرت اجرای قانون مقامات به حداقل رساندن و یا از بین بردن برخی از رئیس عوامل خطر مانند دستگیری و گاز اشک آور. و اضافه می کنند که معترضان اگر آنها را انتخاب کنید به نگاهی به خیابان ها باید به انجام همه چیز آنها می توانند به ایمن ماندن.

“اگر شما با حضور در یک اعتراض” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک روز جمعه گفت: “فرض کنیم شما ممکن است در معرض COVID. دریافت تست شده است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de