چین خواسته اثبات از سناتور آمریکایی برای COVID-19 اتهام

“پس از این نماینده مجلس گفت: شواهدی وجود دارد که چین در تلاش برای خرابکاری در کشورهای غربی در توسعه واکسن پس لطفا به او اجازه دهید در حال حاضر شواهد. وجود دارد بدون نیاز به خجالتی,”, چینی, وزارت خارجه, سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در پاسخ به خبرنگار نظرات به تلویزیون بی بی سی.

اسکات کاهش یافته است به ارائه جزئیات از شواهد وقتی پرسیده شد که در طول مصاحبه روز یکشنبه گفت که در آن آمده بود از طریق جامعه اطلاعاتی.

“چین نمی خواهند ما … به انجام آن را برای اولین بار آنها تصمیم گرفته اند به یک دشمن برای آمریکایی ها و من فکر می کنم به دموکراسی در سراسر جهان,” او گفت ،

اسکات و شش دیگر سناتور جمهوریخواه معرفی یک لایحه در ماه گذشته با هدف جلوگیری از چین از سرقت و یا تخریب واکسن پژوهش است.

پرسید: به نظر هوآ اظهارات اسکات را با اشاره به یک بیانیه از اف بی آی در ماه گذشته گفت: آن بررسی تلاش های پکن-وابسته هکرها به سرقت COVID-19-مربوط به پژوهش است.

هوآ گفت: توسعه COVID-19 واکسن نمی شد دو جانبه رقابت و پکن امیدوار است ایالات متحده خواهد آینه چین تعهد و ارائه هر گونه واکسن آن را توسعه به جهان به صورت رایگان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات ارشد در واشنگتن بارها و بارها مورد انتقاد چین را از دست داده و coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 4 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 400 ، 000.

چین bristled در واشنگتن اتهام تخلف در مورد COVID-19 و اصرار شده است باز و شفاف در مورد شیوع این بیماری که برای اولین بار آمده از این شهر ووهان در اواخر سال 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de