اروپا گریخته بازگشایی

هر دو روش کشیده شده اند انتقاد. حباب یا دالان خطر ایجاد سردرگمی و دیده می شود می تواند به عنوان تبعیض آمیز برخی از ناظران می گویند. اما باز کردن مرزهای میان کشورهای که در آن اپیدمیولوژیک شرایط بسیار متفاوت خطرات تحریک افزایش در مواردی که مقامات مصمم به جلوگیری از. در واقع تمام اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی آمده اند با یک نکته مهم: اگر COVID-19 موارد شروع کنه به بالا و سپس مرز می تواند دوباره مجبور به نزدیک است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که تابستان فصل توریستی نمی خواهد آمد در قیمت بالا از موج دوم عفونت” Heiko Maas, آلمان, معاون وزیر خارجه گفت: ممکن است. “بنابراین وجود خواهد داشت هیچ ‘عادی’ تعطیلات تابستان این سال است. آیا بالتیک یا مدیترانه — اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین اعمال خواهد شد در همه جا,” او گفت:.

برای گردشگران در آمریکا و اروپا باقی خواهد ماند و خارج از محدوده این تابستان با چند استثنا. پرتغال است که اجازه ورود به ما شهروندان بدون قرنطینه مورد نیاز است. بریتانیا و جمهوری ایرلند و بلاروس نیز باز به ما شهروندان اما نیاز به دو هفته قرنطینه. آمریکایی ها و دیگر غیر-اتحادیه اروپا اتباع ممکن است قادر به دیدن ایسلند از ژوئن 15, اما همه بازدید کنندگان خواهد بود موضوع را به COVID-19 آزمون پس از ورود. دیگر کشورهای اروپایی باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان از آمدن در سراسر اقیانوس اطلس.

برخی از کشورها به سرعت حرکت می کند

ایتالیا — که در اروپا دوم-بالاترین COVID-19 مرگ و میر پس از بریتانیا — شروع به پریدن کرد پیش از همسایگان خود در استقبال از بازگشت گردشگران بلند کردن مرز محدودیت در ورود بازدید کنندگان از کشورهای اروپایی از ژوئن 3. بعد از عمده تاریخ در قاره بازگشایی تقویم خواهد شد در ژوئن 15, زمانی که آلمان و بلژیک خواهد شد و اجازه ورود به همه اتباع اتحادیه اروپا و همچنین انگلیسی ها و شهروندان کشورهای مانند ایسلند و نروژ و سوئیس که در اروپا بلکه در خارج از اتحادیه اروپا. نخست وزیر ادوارد فیلیپ فرانسه نشان داده است که فرانسه همان را انجام خواهد داد و اجازه قرنطینه-سفر رایگان برای بازدید کنندگان اروپایی از ژوئن 15. (البته شروع سهشنبه فرانسه را بپرسید انگلیسی بازدید کنندگان برای تکمیل داوطلبانه 14-روز خود شده است.)

ژوئن 15 در مرز دهانه خواهد بود “D-Day” برای گردشگری در اروپا ایتالیا, وزیر خارجه Luigi Di Maio, گفت, ایتالیایی, پخش RAI. او اضافه کرد که آلمانی ها حساب برای سهم قابل توجهی از ایتالیا بازدید کنندگان به خصوص برای بالا پایان سفر. بخش گردشگری حساب برای 13 ٪ از ایتالیا تولید ناخالص داخلی.

“ما باید نجات آنچه می تواند ما را نجات از تابستان به ما کمک مدیران هتل ها و کارآفرینان” Di Maio گفت.

مشکل با سفر حباب

در حالی که ایتالیا و آلمان و فرانسه در حال برنامه ریزی برای باز کردن به طور گسترده ای در دیگر کشورهای اروپایی هستند اقدام با احتیاط بیشتر نقاشی تا انتخابی از لیست کشورهایی که از آن سفر را مجاز و یا ایجاد “سفر حباب” در امتداد خطوط از یک در نظر گرفته شده توسط استرالیا و نیوزیلند.

اسپانیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا و منتظر است تا ماه ژوئیه به رفع بسیاری از محدودیت های مسافرتی. که در آن نقطه این کشور در نظر دارد برای باز کردن به بازدید کنندگان پس از رسیدن از یک لیست از سازمان ملل که در آن بیماری تحت کنترل است با توجه به مانوئل Muñiz دولت اسپانیا را در امور جهانی اسپانیا. که لیست نشده نهایی Muñiz در مصاحبه ای گفت: اما آن را احتمالا شامل اکثر کشورهای اروپایی و می تواند گسترش به یک گروه را انتخاب کنید از کشورهای خارج از منطقه است. (زمین کشور هم مرز با کشورهای همسایه فرانسه و پرتغال با توجه به بازگشایی ژوئن 22.) او اضافه کرد که اسپانیا خواسته است که مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری خاص و راهنمایی در مورد چگونگی این کشور باید در قرعه کشی لیست خود را.

“هنگامی که شما را به صحبت اپیدیولوژی آنچه آنها به شما بگویم این است که اگر شما این دو ظروف با معادل مقدار COVID خطر آن را تقریبا بی ربط اگر وجود دارد در حال انتقال از جنبش مردم از یک مکان به مکان دیگر گفت:” Muñiz. او افزود که توریستی نیاز به قادر به انجام چهار چیز را در سفارش به استقبال بازدید کنندگان با خیال راحت: پیگیری این ویروس گسترش; آزمون هر کسی با علائم; ردیابی تماس از کسانی که تست مثبت بود و درمان کسانی که بیمار قرار می گیرند.

“زمانی که کشورها باز باید اساسا مربوط به چگونه این بیماری انجام شده است وجود دارد و اینکه آیا این قابلیت ها در محل” Muñiz گفت.

این چهل تکه از بازگشایی استراتژی هرج و مرج و در نهایت تضعیف اروپایی گردشگری گفت: Eduardo سانتاندر مدیر اجرایی اروپا سفر کمیسیون, انجمن ملی گردشگری سازمان در اروپا است.

“من فکر می کنم که ایجاد دالان حباب موافقت نامه های دو جانبه بین دو کشور تنها باعث ایجاد سردرگمی بیشتر و نا امیدی برای پایان مصرف کننده” سانتاندر گفت. او اضافه کرد که خود سازمان بوده و لابی گری برای یک هماهنگ بازگشت از سفر و گردشگری در سراسر اروپا است.

“اطلاعاتی که وجود دارد این است که پس از تکه تکه; آن را نیز خیلی گیج کننده است,” او گفت:, و اضافه کرد که آزادی حرکت یک ستون از هویت اروپایی. “آن را در مورد برش مقابله با کشور همسایه خود را,” او اضافه شده است. “ما نمی توانیم این نوع رقابت مزایا و معایب.”

دیگران آن را به آرامی

در بسیاری از کشورهای اروپایی — به ویژه کسانی که در امتداد ساحل مدیترانه — از سرگیری جریان از گردشگران حیاتی خواهد بود برای نگه داشتن اقتصاد ملی شناور. اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود مایل به عبور از مرز برای تعطیلات تابستان خود را.

“ما اصلا گردشگری کنه. تاج آن گرفته شده تمام گفت:” مرجان Dasic مدیر Tarsa یک رستوران محبوب در Rijeka یک کرواتی شهر ساحلی که انتخاب شد به عنوان یکی از پایتختهای فرهنگی اروپا برای سال 2020 است.

به طور معمول شما را به تماس حداقل یک سال در پیشبرد رزرو یک میز در رستوران که می تواند در صندلی تا 200 نفر و استقبال گردشگران از سراسر اروپا و فراتر از آن Dasic گفت. رستوران بازگشایی شد در ماه مه پس از دو ماه از بسته شدن “اما آن را مانند ما باز نمی شود چرا که هیچ کس در حال آمدن است” Dasic گفت که یک ماه دیگر بدون مشتریان را مجبور به رستوران نزدیک به خوب است.

در فرانسه رفت و آمد مکرر کوه از Chamonix در حال آماده سازی برای ساکت تر از حد معمول است. رویدادهای مهم مانند, ديد کوه, مسابقات, صعود, مسابقات و جشنواره های موسیقی لغو شده اند اما این منطقه مسیرهای باز خواهد برای پیاده روی و دوچرخه سواری در کوهستان و اتومبیل های کابل خواهد بود عامل جدید اقدامات بهداشتی در محل.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de