اقتصاد جهانی را به شیرجه رفتن به بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم: بانک جهانی

Global economy, recession, world war II, World Bank President, David Malpass, COVID-19 recession, COVID-19 recession, latest news on global economyبر اساس این گزارش فعالیت های اقتصادی در میان اقتصادهای پیشرفته پیش بینی شده است کوچک با هفت درصد در سال 2020 به عنوان داخلی عرضه و تقاضا, تجارت و سرمایه گذاری شده اند به شدت مختل شود. (رویترز عکس)

جهانی اقتصاد است که سقوط را به شدید انقباض کوچک خواهد شد با 5.2 درصد در سال جاری با توجه به شوک عظیم از coronavirus همه گیر و خاموش شدن اقدامات برای مهار آن بانک جهانی روز دوشنبه گفت:.

این COVID-19 رکود اقتصادی است که برای اولین بار پس از سال 1870 به توان صرفا با یک بیماری همه گیر جهانی رئیس بانک دیوید Malpass گفت: در مقدمه خود به آخرین نسخه از اقتصادی جهانی چشم انداز گزارش روز دوشنبه منتشر شد.

اخبار مرتبط

“سرعت و عمق که با آن زده شده است نشان می دهد امکان بازیابی کند که ممکن است نیاز به سیاستگذاران به نظر اضافی مداخلات” او گفت:.

برای بسیاری از بازارهای در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه موثر حمایت مالی و کاهش اقدامات به خصوص سخت برای رسیدن به آنجا که سهم قابل توجهی از اشتغال در بخش غیررسمی رئیس جمهور از واشنگتن مبتنی بر چند جانبه وام دهنده گفت.

بر اساس این گزارش فعالیت های اقتصادی در میان اقتصادهای پیشرفته پیش بینی شده است کوچک با هفت درصد در سال 2020 به عنوان داخلی عرضه و تقاضا, تجارت و سرمایه گذاری شده اند به شدت مختل شود. بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه (EMDEs) انتظار می رود به کوچک 2.5 درصد در این سال خود را برای اولین بار انقباض به عنوان یک گروه در حداقل 60 سال آن را گفت.

سرانه درآمد انتظار می رود به کاهش 3.6 درصد خواهد شد که نکته میلیونها نفر از مردم به فقر شدید در سال جاری با توجه به گزارش.

ضربه ضربه سخت ترین در کشورهایی که این بیماری همه گیر شده است و شدید ترین و که در آن وجود دارد سنگین تکیه بر تجارت جهانی گردشگری, کالا صادرات و تامین مالی خارجی آن گفت. در حالی که میزان اختلال متفاوت خواهد بود از منطقه ای به منطقه, همه EMDEs باید آسیب پذیری هستند که بزرگ شده توسط شوک های خارجی. علاوه بر وقفه در تحصیل و مراقبت های بهداشتی اولیه دسترسی هستند به احتمال زیاد به اثرات ماندگار در توسعه سرمایه انسانی بانک گفت.

“این است که عمیقا جدی چشم انداز با بحران به احتمال زیاد به ترک طولانی مدت زخم و مطرح عمده چالش های جهانی” گروه بانک جهانی معاون رئیس جمهور به صورت عادلانه رشد سرمایه گذاری و موسسات Ceyla Pazarbasioglu گفت.

“ما اول منظور از کسب و کار است به آدرس بهداشت جهانی و اقتصادی اضطراری است. فراتر از آن جامعه جهانی باید متحد برای پیدا کردن راه هایی برای بازسازی به عنوان قوی بهبودی به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از بیشتر مردم از سقوط به فقر و بیکاری” او گفت:.

بانک جهانی چشم انداز گروه مدیر آیهان کوز گفت که COVID-19 رکود است منحصر به فرد در بسیاری جهات و به احتمال زیاد یکی از عمیق ترین در اقتصادهای پیشرفته پس از جنگ جهانی دوم و اولین خروجی انقباض در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه در حداقل طی شش دهه.

“قسمت فعلی در حال حاضر دیده می شود تا کنون سریع ترین و شدیدترین کاهش رتبه جهانی رشد پیش بینی شده ، اگر در گذشته هر راهنمای وجود دارد ممکن است بیشتر رشد نکند در فروشگاه بنحوی که سیاستگذاران ممکن است نیاز به آماده به کار اقدامات بیشتری برای حمایت از فعالیت,” او گفت:.

به گفته رئیس بانک جهانی Malpass فراتر از سرسام آور اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر را نیز باید شدید و طولانی مدت اثرات اجتماعی و اقتصادی که ممکن است به تضعیف رشد بلند مدت چشم انداز — غوطه در سرمایه گذاری به دلیل افزایش عدم اطمینان فرسایش سرمایه انسانی از سپاه بیکار و پتانسیل برای پارگی تجارت و تامین ارتباط.

او گفت که سرعت و قدرت بازیابی خواهد شد بستگی دارد در اثر حمایت از برنامه های دولت ها و جامعه بین المللی در محل قرار حاضر و انتقادی بر آنچه سیاستگذاران را برای پاسخ به محیط جدید است.

به گزارش بانک جهانی گفت که اقتصاد جهانی را تجربه کرده است 14 رکود جهانی پس از سال 1870: در 1876, 1885, 1893, 1908, 1914, 1917-21, 1930-32, 1938, 1945-46, 1975, 1982, 1991, 2009 و 2020.

به پیش بینی های فعلی نشان می دهد که COVID-19 رکود اقتصادی شامل کاهش جهانی سرانه تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) با 6.2 درصد و آن را عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی پس از 1945-46 و بیش از دو بار به عنوان عمیق به عنوان رکود اقتصادی همراه با بحران مالی جهانی, این گزارش گفت:.

زمان پیش بینی ها نشان می دهد که در سال 2020 بیشترین سهم از اقتصاد را تجربه انقباضات سالانه سرانه تولید ناخالص داخلی پس از سال 1870 آن گفت.

سهم اقتصاد در رکود خواهد بود بیش از 90 درصد و حتی بالاتر از این نسبت در حدود 85 درصد از کشور در رکود اقتصادی در اوج رکود بزرگ 1930-32 آن اضافه شده است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز coronavirus آلوده بیش از 70,00,000 نفر کشته و بیش از 4,00,000 در سراسر جهان است. ما در بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 1.9 میلیون نفر و بیش از 1,10,000 مرگ و میر.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de