هند مصمم به تقویت امنیت در مخابرات می گوید آمیتا کانت

Amitabh Kant, telecom, Niti Aayog CEO, Klas Molin, ericsson, 5G, latest news on telecom“مثبت و سازنده تعامل با کاپیتان این شرکت سوئدی در چشم انداز پست Covid-19 هند آرمان و رشد بازگشت,” او اضافه شده است.

هند مصمم به تقویت امنیت در مخابرات و استقرار فن آوری های پیشرفته, Niti Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت روز دوشنبه گفت:. در یک کنفرانس با شرکت نمایندگان از جمله مخابرات دنده ساز اریکسون مقامات در هند عرضه زنجیره ای آمادگی 5G موارد استفاده و امنیت و مستند سناریو’ کانت گفت: اریکسون به همکاری با هند آغاز شده بیش از 110 سال پیش در سال 1903.

“گفتگو با @اریکسون در هند عرضه زنجیره ای آمادگی 5G موارد استفاده و امنیت و مستند سناریو. اریکسون به همکاری با هند آغاز شده بیش از 110 سال پیش در سال 1903. هند مصمم به تقویت امنیت در مخابرات و استقرار فن آوری های پیشرفته,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

اخبار مرتبط

“مثبت و سازنده تعامل با کاپیتان این شرکت سوئدی در چشم انداز پست Covid-19 هند آرمان و رشد بازگشت,” او اضافه شده است.

سوئد سفیر هند Klas Molin ریاست وبینار. مقامات ABB, اطلس,H&M, ساب ماشین ولوو و IKEA همچنین شرکت در جلسه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de