کار نیاز به انگیزه ای برای بازگشت به کار پس از خروج دسته جمعی: L&T مدیر عامل شرکت می گوید FY21 به یک سال سختی

کار در دسترس است به احتمال زیاد برای عادی سازی در آینده 15-20 روز.

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به یک توده کارگر خروج به عنوان مستند مجبور دستمزد روزانه کارگران برای بازگشت به خانه در نبود نان و کره است. آوردن مهاجر کارگر بازگشت به کار رود که به یک کار بسیار دشوار و شرکت ها را مجبور به دادن مشوق به کار نورد. “فشار روانی ممکن است نگه دارید این کار به عقب. ما ممکن است به برخی از مشوق ها را به کار بازگشت” SN Subramanyan MD و مدیر عامل شرکت L&T گفت: CNBC TV-18 در مصاحبه. فعلی سال مالی خواهد بود یک سخت اما ساخت و ساز مهندسی شرکت همچنان با احتیاط خوش بینانه او اضافه شده است.

به این کشور تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در جهان با توجه به گسترش coronavirus کسب و کار شده اند به شدت آسیب دیده و اقتصاد به توقف سنگ زنی. در حالی که بسیاری از کسب و کار در مواجهه کارگر با بحران خشک شدن درآمد اضافه شده اند به نقطه درد. Larsen & Toubro که اعلام کرد نتایج Q4 روز جمعه گفت که آن سرمایه در گردش است که کشیده به دلیل تاخیر در پرداخت مشتری. “وجود دارد رفتن به یک کاهش شدید در تخصیص سرمایه در این سال” SN Subramanyan گفت. برای جبران از دست دادن درآمد در چند ماه گذشته L&T در حال حاضر به دنبال به سطح شیب دار تا اجرای آن در طول موسمی. این شرکت گزارش شده است 15,000 تومان کرور روپیه ارزش حسابداری تاخیر به دلیل مستند در سراسر کشور.

اخبار مرتبط

صحبت در مورد اینکه چگونه این شرکت شده است مراتب در حال حاضر که کشور وارد باز 1, SN Subramanyan گفت که این شرکت اخذ شده به نوعی از حالت عادی در سه هفته گذشته با از سرگیری اعدام در 90% حدود 950 پروژه ها. کار در دسترس است نیز به احتمال زیاد برای عادی سازی در آینده 15-20 روز. در حالی که این شرکت در حدود 1.2 لاخ کارگر مشغول به کار در سایت های در حال حاضر, L&T نیاز دارد و تقریبا به همان تعداد از کارگران اضافی برای رسیدن به حالت عادی.

در ضمن مهاجر کار را شروع کرده اند به بازگشت به بازار میان مالی و عدم قطعیت است. یک تکه بزرگ از این کار که تا به حال سمت چپ برای خانه خود را در شهرهای مارس در حال حاضر شروع به آمدن به عقب با توجه به CMIE. در ماه مه این کار نرخ مشارکت (LPR) رفت تا پس از شاهد یک افت 6.3 درصد از 41.9 درصد در ماه مارس به 35.6 درصد در ماه آوریل است. بیشتر نزدیک به 2.1 کرور مردم رو شغل جدید در ماه مه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de