معابد و مراکز در Telangana بازگشایی پس از طولانی مدت مستند

جانبازان بودند اجازه ورود تنها پس از حرارتی غربالگری و اجباری پوشیدن ماسک. (بازنمودی تصویر: هند اکسپرس)

معابد و مراکز خرید بازگشایی در Telangana روز دوشنبه پس از طولانی مدت مستند با سخت COVID-19 اقدامات پیشگیرانه مانند استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در محل قرار داده. معابد بازگشایی برای ‘دارشان’ از جانبازان اما ویژه pujas در حال انجام, منابع رسمی گفت. معروف عالیات از جمله theLord Venkateswra معبد در حیدرآباد سری راما معبد در Bhadrachalam و Sri Lakshmi Narasimha Swamy معبد در Yadadri در میان کسانی که بازگشایی شد.

جانبازان بودند اجازه ورود تنها پس از حرارتی غربالگری و اجباری پوشیدن ماسک. دایره کشیده شد در برخی از معابد با هدف حفظ فاصله اجتماعی. دولت قبلا مجاز ‘اماکن مذهبی/اماکن عبادت به صورت عمومی همراه با هتل ها رستوران ها و مراکز خرید از دوشنبه در مناطق خارج از مهار مناطق هر چند مستند در نیروی تا 30 ژوئن.

اخبار مرتبط

این استاندارد روش های عملیاتی به عنوان تجویز شده توسط دولت از زمان به زمان هستند به دنبال داشته باشد.
هنگامی که تماس های مرکزی و مرکز خرید مشتری مراقبت های اجرایی گفت: تمام مراکز در شهر بازگشایی شد.
منابع در حیدرآباد مترو راه آهن گفت: تمام چهار مراکز در امتداد مسیر آن بودند بازگشایی برای عموم.

حیدرآباد مترو راه آهن است PPP پروژه های اجرا شده توسط مادون عمده L&T. “جمعیت متوسط بود و بیشتر زنان است. آنها به دنبال در خرید لوازم آرایشی و لباس” منابع در یکی از مراکز گفت. یک مقام ارشد Inorbit mall در Madhapur گفت: مرکز خرید بازگشایی شد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de