Valvoline وارد یک مشارکت جهانی با فوتبال باشگاه, Sevilla FC

The new partnership logo will debut in first La Liga return match set for June 11همکاری جدید آرم خواهد شد و اولین بازی در لالیگا بازی برگشت تعیین شده برای ژوئن 11

جهانی روغن و خدمات خودرو با نام تجاری Valvoline امضا کرده است چند سال جهانی قرارداد مشارکت با اروپا باشگاه فوتبال Sevilla FC که شامل Valvoline ظاهر می شود بر روی آستین مردان تیم اول. همکاری جدید آرم پرده برداری خواهد شد با نام تجاری در ژوئن 11, زمانی که, Sevilla FC پخش رئال بتیس در گران Derbi در اولین بازی لالیگا بازگشت به عمل است.

این باشگاه امضا کرده است Valvoline به عنوان یک حامی برای سه فصل در یک زمان دشوار برای جهان صنعت و خوزه کاسترو رئیس Sevilla FC باشگاه گفت. “Valvoline برجسته است راه ما از زندگی و فوتبال ما شور و تاریخ ما – و این چیزی است که ما جشن می گیرند و چیزی که به ما انگیزه برای ادامه دستیابی به نقاط عطف مهم برای افزایش این مهم توافق,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

Valvoline دارای اصل و نسب از 150 سال است و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با Sevilla FC که زیر همان چشم انداز پر رونق برای تعالی و اصالت Sandeep Kalia, مدیر عامل, Valvoline کامینز Pvt با مسئولیت محدود اضافه شده است. “وجود دارد جدیدتر امکانات که این همکاری به ارمغان می آورد در سطح جهانی است و ما نیز مشتاقانه منتظر ارائه آن به مصرف کنندگان در هند” او اضافه شده است.

Valvoline کامینز خصوصی و محدود 50:50 سرمایه گذاری مشترک بین Valvoline International Inc. U. S. A و کامینز هند با مسئولیت محدود در هند تولید کننده موتور دیزل. Valvoline کامینز خصوصی محدود است که در تولید و توزیع و بازاریابی از گریس گریس و سایر محصولات متفقین. امروز Valvoline کامینز خصوصی محدود تولید کننده طیف وسیعی از مایعات یعنی., روغن موتور, روغن دنده, رادیاتور خنک کننده ترمز مایعات و غیره. برای موتورهای ساخته شده توسط oem ها از جمله تاتا موتورز. این شرکت یک تیم از بیش از 400 کارکنان در سراسر کشور است.

دفعات بازدید: همچنین: ایالات متحده آمریکا تنیس روی میز به ارمغان می آورد در هیئت مدیره گنبد به عنوان یک منحصر به فرد تجزیه و تحلیل شریک

دفعات بازدید: همچنین: دن هند اطلاعات علوم بخش راه اندازی gaming طرف تقاضا پلت فرم ‘Dentsu بازی’

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de