بانک جهانی می گوید coronavirus به کوچک شدن 2020 جهانی خروجی 5.2 pc

در آخرین جهانی چشم انداز اقتصادی گزارش بانک جهانی گفت که اقتصادهای پیشرفته انتظار می رود به کوچک شدن 7.0% در سال 2020 در حالی که در حال ظهور اقتصاد بازار خواهد قرارداد 2.5% خود را برای اولین بار از مجموع اطلاعات موجود شد در سال 1960. در سرانه تولید ناخالص داخلی بر اساس جهانی انقباض خواهد بود که عمیق ترین پس 1945-46 به عنوان جنگ جهانی دوم صرف خشک شده بود.

به روز شده در پیش بینی ها نشان می دهد آسیب بیشتری به اقتصاد از برآوردهای منتشر شده در ماه آوریل توسط صندوق بین المللی پول که پیش بینی 3.0% جهانی انقباض در سال 2020 است.

صندوق بین المللی پول قصد دارد برای به روز رسانی پیش بینی های خود را در ژوئن 24 و مدیر عامل Kristalina Georgieva گفته است که کاهش بیشتر هستند “به احتمال بسیار زیاد.”

بانک جهانی گفته خود پایه سناریو فرض بر این است که اجتماعی فاصله مستندات و کسب و کار موقت تعطیلی شروع به سهولت در پایان ماه ژوئن.

اما این گزارش نشان می دهد یک حرکت نزولی سناریو است که در آن مستندات در حال تمدید سه ماه این سال است. باید که رخ می دهد 2020 انقباض خواهد تعمیق به 8% – 10% در اقتصادهای پیشرفته و 5% در بازارهای در حال ظهور با مراتب بیشتر کسب و کار دائمی تعطیلی بزرگتر فروپاشی تجارت جهانی در جریان اخراج و کاهش در هزینه های خانوار.

“در صورتی که سناریو materialises این سناریو نزولی ما انتظار بسیار تنبل بازیابی در سال 2021 بانک جهانی چشم انداز گروه مدیر آیهان کوز به خبرنگاران گفت:. “رشد جهانی به سختی خواهد شروع به بهبود می یابند” در حدود 1.3 درصد در سال آینده.

این پیش بینی های جدید نیز افزایش یافته است بانک جهانی برآورد که چگونه بسیاری از مردم را تحت فشار قرار دادند به فقر شدید این بیماری همه گیر در بین 70 میلیون و 100 میلیون از برآورد قبلی بیش از 60 میلیون نفر است.

به گزارش بانک جهانی نشان داد 2020 انقباضات 6.1% برای ایالات متحده و ژاپن 9.1% انقباض برای منطقه یورو 8.0% برای برزیل و 3.2% برای هند است. چین است که انتظار می رود برای حفظ رشد 1.0% در سال 2020 از ژانویه پیش بینی 6.0%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de