حملات هوایی دوباره ضربه سوریه را شورشی منطقه جابجایی هزاران نفر

بیروت ژوئن 9

مشکوک روسیه حملات هوایی زد روستاها در لبه آخرین شورشی تحت محاصره در سوریه, ارسال هزاران نفر از غیرنظامیان در حال فرار از فعالان گزارش روز سه شنبه – صحنه های نهان در این منطقه پس از یک آتش بس سه ماه پیش.

خشونت در لبه استان ادلب است که جدی ترین نقض آتش بس در محل از اوایل ماه مارس زمانی که توافق میان ترکیه و روسیه متوقف سوریه دولت در سه ماه هوایی و زمینی کمپین به شورشیان یمن است.

سوریه پاسخ هماهنگی گروه یک تیم از امدادگران گفت: تشدید درگیری نظامی آواره بیش از 5800 غیر نظامیان در 24 ساعت گذشته از مناطق در جنوب ادلب و غرب ریف. بسیاری از آوارگان به حال تنها به تازگی به بازگشت به روستاهای خود پس از آتش بس این گروه گفت.

روز دوشنبه شورشیان راه اندازی محدود توهین آمیز علیه دولت-برگزار موقعیت به طور خلاصه تصرف یک زن و شوهر از روستاها. دولت و نیروهای مورد حمایت روسیه پشتیبانی هوایی پاسخ داد: دفع شورشیان بلکه گسترش منطقه خود را از عملیات هدف قرار دادن 10 روستا به گفته محمد رشید به سوریه فعال رسانه ای مستند توهین آمیز است.

رشید از حملات معتقد بودند باید توسط روسیه, نیروی هوایی, در تعدادی از روستاها در جنوب یمن است. او گفت که او مستند 45 پس از حملات هوایی روز شنبه.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه ثبت 15 حملات هوایی روز سه شنبه همچنین گفت: آنها معتقد بودند به روسیه است. رصدخانه و سایر شبکه های محلی گفت: حداقل یک غیر نظامی کشته شد در Kansafra ایجاد کرد.

در همین حال رسانه های دولتی سوریه گفت نیروهای دولتی دفع حمله افغان و یک سرباز کشته شد.

روسیه حامی اصلی رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, در حالی که ترکیه پشت اپوزیسیون سوریه در تلاش برای حذف او از قدرت است. روسیه و ترکیه را تبدیل به قدرت اصلی کارگزاران در این کشور جنگ زده.

رشید گفت: تلفات حمله به رهبری القاعده مرتبط حیات تحریر الشام در حال حاضر غالب گروه در تهران برگزار می شود غربی است. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de