ارمنستان PM کیسه ارتش و پلیس و فرماندهان بیش از COVID-19 محدودیت

Nikol Pashinyan نمی طلسم کردن آنچه که آنها انجام داده بود اما این خبر پس از یک روزنامه گفت: ارتش رئیس ستاد کل Artak Davtyan بود برگزار شد یک حزب برای عروسی پسرش روز یکشنبه در زمانی که تجمع جرم در حال ممنوع است.

“این مقامات عالی رتبه که باید نشان از اهمیت زیر ضد اپیدمی قوانین خود را با مثال … اما گاهی اوقات برعکس اتفاق می افتد” Pashinyan گفت: در جلسه بعد از اعلام sackings on Facebook.

روزنامه Hraparak ارسال شده در یک ویدیو آنلاین نشان دادن ورودی به Davtyan را با اتومبیل های پارک شده در خارج و صدای موسیقی در پس زمینه.

این گزارش می گویند که کس دیگری در حزب و اشاره نمی کند رئیس پلیس آرمان سرکیسیان یا سرویس امنیت ملی رئیس ادوارد مارتیروسیان که آنها نیز رد کرد.

Davtyan گفت Armenpress آژانس خبری روز دوشنبه که این رویداد شده بود برای عروسی پسرش, اما گفت که او تا به حال شکسته نشده هر گونه قوانین است.

“من نمی نقض هر چیزی,” او گفت: به نقل از. “من فقط می خواهم به شما یادآوری است که هر کس حق زندگی خصوصی.”

هیچ نظر فوری از سرکیسیان یا مارتیروسیان.

ارمنستان بدترین آسیب دیده کشور در منطقه قفقاز جنوبی ثبت نام 13,325 عفونت و 211 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

آن را تمدید وضعیت اضطراری برای یک ماه در 14 ماه مه پس از تعداد روزانه عفونت شروع به افزایش در پایان ماه آوریل است. تالار اجتماعات ممنوع است و ماسک الزامی در مکان های عمومی.

Pashinyan روز دوشنبه گفت که او و تمام خانواده خود بهبود بود از COVID-19 یک هفته پس از گفت و آنها تا به حال آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de