پس از چین در توییتر کمپین یک تیره حمایت از گروه کر

پشت چین مبارز جدید فرستادگان یک تیره hallelujah chorus سمپاتیک از حساب های پدید آمده به ترجمه آنها و تشویق آنها ، بسیاری از جدید به پلت فرم. برخی فراموش می کنند اما تقویت پکن خط.

بدون شک برخی از این حساب در حال اجرا توسط وطن پرست, تکنولوژی ادراک چینی افرادی که در اطراف خود دولت ممنوعیت توییتر و دیگر غربی سیستم عامل است. اما یک تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز نشان داد که بسیاری از حساب های رفتار با یک تفکر است که می تواند نشان می دهد یک کمپین هماهنگ از این نوع است که کشور ایالات متحده انجام شده در توییتر در گذشته است.

از حدود 4,600 حساب که اعلان مجدد چین پیشرو نمایندگان و دولتی و رسانه های خبری در طول یک هفته اخیر بسیاری از عمل مشکوکی بار یافت. یکی در شش توییتی با فرکانس بالا با وجود داشتن چند پیروان به عنوان اگر آنها در حال استفاده به عنوان بلندگو نه به عنوان های سیستم عامل است.

نزدیک به 1 در 7 توییتی تقریبا هیچ چیز از خود به جای پر کردن فیدهای خود با reposts رسمی چینی حساب و دیگران.

در تمام یک سوم از حساب ایجاد شده بود در سه ماه گذشته به عنوان جنگ از کلمات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرم می شود. یکی در هفت صفر بود پیروان.

ایالات متحده و چین در حال مبارزه برای تسلط جهانی روایت است. چین مورد انتقاد قرار گرفت برای آن اوایل نادرست از شیوع کروناویروس اما آن را به دست آورد اعتماد به نفس به عنوان کشورهای دیگر را دچار سردرگمی. با ایالات متحده در آشفتگی طرح میتوانست برای اولین بار با این بیماری همه گیر و در حال حاضر با اعتراضات پکن می بیند یک فرصت برای تعریف خود به عنوان یک رهبر جهانی یکی نترس به مطبوعات منافع خود را در هنگ کنگ و منطقه است.

آن است که به دور از روشن است که دولت چین است که در پشت swarms از حساب های کمک به گسترش انجیل در توییتر. اطلاعات آنلاین مبارزات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده به عنوان بازیگران مخرب بهتر است در disguising و خود را به دیجیتال فعالیت کارشناسان امنیتی می گویند. آنها در حال حاضر به ندرت ایجاد ثبتشده اشتباهات مانند استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی است که همه ایجاد شده و در همان روز به دنبال یک دیگر و بعد از همان مواد.

مبارزات اغلب کشف یک قطعه کوچک در یک زمان. توییتر اعلام کرده است عملیات به دولت-حمایت پس از شناسایی به عنوان چند به عنوان شش حساب.

بسیار ناشناخته است در مورد چین پنهانی تاثیر فعالیت های خاص. توییتر در سال گذشته به حالت تعلیق بیش از 200 ، 000 حساب است که آن را به نام یک دولت مورد حمایت عملیات با هدف بی اعتبار هنگ کنگ معترضان اگر چه آن گفت: کمی در مورد چگونگی آن به این نتیجه رسید.

هنوز بار یافته های اضافه کردن به دیگر شواهد اخیر نشان می دهد که توییتر در حال دستکاری برای تقویت pro-پکن پیام. Next Dim a data شرکت در اسرائیل کشف دو دنیوی به دنبال توییتهایی ستایش چین coronavirus پاسخ که دوست شد و اعلان مجدد صدها نفر از هزاران بار در ماه مارس احتمالا با کمک استراتژیک قرار داده و تاثیر گذار حساب.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در بر داشت اصیل-ظاهری حساب که در ماه آوریل به استناد یک دانشگاه کمبریج مطالعه به منظور بالا بردن شک و تردید است که coronavirus در چین نشات گرفته. فعال ترین از این حساب با اشاره به مطالعه در نمرات توییتهایی حتی اگر این مطالعه منجر نویسنده را رد کرد که تفسیر یافته های آن است.

نه بعدی کم نور را یافته و نه وزارت امور خارجه قبلا گزارش شده است.

“بهبود سلامت عمومی مکالمه یک اولویت برای شرکت ما” توییتر در بیانیه ای گفت. “پلت فرم دستکاری از جمله دادن و تلاش برای تضعیف عمومی گفتگو تخطی از توییتر قوانین است.”

وزارت امور خارجه را محکوم کرده چین در تلاش برای صیقل دادن تصویر خود و غرق کردن انتقاد در طول همه گیر مقایسه آنها با روسیه را دروغ مبارزات. هر دو کشور با استفاده از طیف وسیعی از ابزار “شکل و شیب هر گونه اطلاعات داده شده از محیط به نفع خود گفت:” لی گابریل هماهنگ کننده گروه جهانی تعامل مرکز.

“من فکر می کنم حزب کمونیست چین هنوز در تلاش برای تعریف و ارتباط آن با توییتر گفت:” کریستین لی همکار در مرکز امنیت نوین آمریکا. “اما COVID-19 همه گیر شده است به عنوان یک دوره مهم از آزمایش.”

ایالات متحده-چین زبان-شلاق می افزاید: به این سوالات آزار دهنده توییتر در مورد چگونه آن را درمان التهاب و یا گمراه کننده سخنان از رهبران جهان. مغلوب ساختن پیشی جستن است و این شرکت را متهم به سانسور او و دیگر جمهوری خواهان در حالی که نادیده گرفتن سوال پست توسط دموکرات ها و دولت چین.

پکن توییتر تیپ شامل Hua Chunying سر از وزارت امور خارجه وزارت اطلاعات. پس از پیوستن به پلت فرم در اکتبر هوآ جذب کرده است بیش از نیم میلیون پیروان با چابک قرار داده و فراز ایالات متحده است.

در یک حزب کمونیست مجله در سال گذشته هوآ نوشت که چین تا به حال برای پیدا کردن یک صدا در امور بین الملل بود که متناسب با آن قدرت اقتصادی. “ما راه می رفت و نزدیک به مرکز جهان مرحله از همیشه قبل از, اما ما هنوز هم درک نمی میکروفون به طور کامل در دست ما,” او نوشت.

یکی از دلایل او نوشت: فقدان “مبارزه با روح.”

یکی دیگر سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian شد بدنام پس از به tweeting که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به چین است. توییتر بعد از اضافه شدن یک واقعیت-چک کردن برچسب به ژائو پست.

این بار تجزیه و تحلیل همه توییتهایی که Hua Zhao و 12 سایر کاربران توییتر مرتبط با دولت چین ارسال شده ممکن است بین 18 و 25 مه.

کاربران دیگر شامل وزارت امور خارجه اصلی حساب به عنوان حساب از چین سفرای ایالات متحده و بریتانیا. آنها همچنین شامل نه حساب های اجرا شده توسط دولت, اخبار رسانه های.

که هفته پکن نقل مکان کرد به سفت شدن و کنترل خود را از هنگ کنگ. تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت. ما مقامات تبریک تایوان جمهور در آغاز دور دوم او. چین که ادعای تایوان را به عنوان قلمرو خود خشمگین بود.

هوآ mused در مورد اینکه آیا coronavirus در واقع سرچشمه در ایالات متحده: “دانشمندان در ایالات متحده NIH شروع به توسعه یک #COVID19 واکسن در ژانویه 11. وجود دارد گزارش از موارد در اوایل ماه نوامبر سال گذشته است. هر گونه توضیح و یا تحقیق و تفحص؟” او پست که اشاره به موسسه ملی سلامت بود دوست game, 4,600 بار.

این بار’ تجزیه و تحلیل نشان داد که صدها نفر از 4,600 حساب که اعلان مجدد دولت چین رابط هفته که رفتار مشکوکی. بسیاری از آنها پی در پی تویتر با وجود داشتن موارد زیر محدود. پس از حذف حساب است که تا به حال صفر پیروان و تا به حال توییتی پنج بار یا کمتر بیش از یک ششم از حساب نوشته شده بود 100 بار یا بیشتر برای هر پیرو.

چند حساب بارها و بارها ترجمه و در مجموعه طول زمان پس از پست اصلی — 9 ساعت و 49 دقیقه پس از 19 ساعت و 34 دقیقه پس از, نشان می دهد که نرم افزار استفاده شده بود به برنامه توییت های خود را. توییتر پس از تعلیق برخی از این حساب برای نقض سیاست های خود.

هنگامی که تماس با بار چند pro-چین کاربران توییتر را تکذیب کرد که بخشی از یک دولت کمپین اما اذعان کرد که آنها پیوست پلت فرم به طور خاص به دنبال وزارت امور خارجه نمایندگان. وزارت نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دیگران گفتند: یا کنجکاو در مورد تهمت توييتها در مورد چین یا احساس شرور و اهریمن ،

“او انجام داده است بسیاری از خودت چیز برای انتخاب مجدد” یک کاربر @beautifullady76 گفت: در یک پیام توییتر. “تعداد بی شماری از مردم عصبانی هستند و هر کس حق دارد به حقیقت است. ما فقط می خواهم بگویم عادلانه کلمه برای چین!”

سوابق نشان می دهد که پکن در تلاش برای گسترش نفوذ خود در غرب اینترنت. چین اینترنت تنظیم شده است و به دنبال پیمانکاران به کمک آن “استفاده از خارج از کشور سیستم عامل رسانه های اجتماعی به منظور توسعه تبلیغات آنلاین در تم اصلی,” تهیه اسناد و مدارک نشان می دهد.

بسیاری از این نوع فعالیت ممکن است به نظر می رسد در اسناد و مدارک رسمی ، تنظیم کننده پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که بخش هایی از دولت چین است که به طور رسمی مسئول انجام عملیات اطلاعاتی قادر به انجام عملیات است که به عنوان پیچیده به عنوان دیگران” گفت: کمیل فرانسوا شبکه تجزیه و تحلیل شرکت Graphika. “آنها فقط نمی شده است در معرض عموم و جدا نشده است.”

محققان باقی می ماند در lookout. ProPublica دنبال 10,000 ماهی حساب که نوشته شده در مورد کوروناویروس و اعتراض در هنگ کنگ. Alkemy ایتالیایی, بازاریابی دیجیتال شرکت در بر داشت که اصیل-دنبال کاربران بودند که در پشت بسیاری از پست های جشن چینی کمک های پزشکی به ایتالیا.

در ماه مارس دو توییتهایی تمجید چین را از دست داده و شیوع دوست شد و اعلان مجدد صدها هزار بار. پست نمی شد تکان دهنده خنده دار یا قابل انتشار و نشات گرفته از کاربران با موارد زیر متوسط.

که توجه Next Dim یک شرکت اسرائیلی است که با استفاده از تجزیه و تحلیل شبکه برای شناسایی و جلوگیری از جرایم مالی.

“در حالی که اسکن توییتر ما سیستم به طور خودکار کشف یک بی نظمی” گفت: بعد تار را, مدیر اجرایی, سلطه Marrom. بیش از حد بزرگ او معتقد است که می شود در نتیجه از شانس.

در مارس 12, اولین کاربر @manisha_kataki ارسال شده در یک ویدیو نشان دادن کارگران ضد عفونی خیابان در چین است. “در این رای چین خواهد بود در عمل بسیار به زودی ممکن است بسیار سریعتر از جهان انتظار دارد که” کاربر نوشته است.

روز بعد یکی دیگر از کاربر @Ejiketion بازتوییت پست marveling در چگونه چین شده شهرستانها و ساخته شده است coronavirus بیمارستان. در غرب در مقابل “ما شستن دست ما LOL,” @Ejiketion نوشت. حساب شده و حذف شده است.

دو پست با هم دریافت بیش از 382,000 رسانهها و 1.1 میلیون لایک بسیاری از آنها در دو روز اول. که ساخته شده آن را تقریبا به عنوان محبوب به عنوان ایلان جیر نیز از ماه مارس که در آن سر از تسلا به نام coronavirus وحشت “گنگ است.”

دو پست دیگر که نیز را بازتوییت کرد @manisha_kataki اما ترجمه @Ejiketion نظر به اسپانیایی و فرانسوی با دریافت یک ترکیب 67,000 رسانهها و 181,000 را دوست دارد.

Next Dim شناسایی حدود 20 کاربران توییتر که پیروان اختصاص هزاران نفر از رسانهها از @manisha_kataki و @Ejiketion پست ها. برخی از این کاربران بسیار زیاد موارد زیر است اما به ندرت توییتی در مورد چین است.

بعدی تار و تحلیل کشف نشانه های دیگر که دو توییتهایی’ محبوبیت نشده اند ممکن است آلی است. چند از اولین کاربران به retweet @manisha_kataki ارسال شد پیروان از حساب که بدان معنی است که آنها بعید است که دیده می شود این توییت در جدول زمانی خود را. هزاران حساب اعلان مجدد هر دو توییتهایی حتی اگر @Ejiketion را صدای جیر جیر خود را یک repost از @manisha_kataki است.

نه @manisha_kataki و نه @Ejiketion در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de