Covid-19 دل تنگی: پوشاک صادرکنندگان آمار به عنوان جهانی خرده فروشی biggies بسته فروشگاه

COVID 19 lockdown, global retail biggies, Covid-19 pandemic, Indian garment exporters, ECGC, JC Penney, Laura Ashley,آمریکا و اروپا (از جمله انگلستان) که باید برن حداکثر فشار از همه گیر با هم را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از صادرات پوشاک هند.

در میان عظیم لغو سفارشات و تقاضا رکود در بازارهای کلیدی در پی Covid-19 pandemic, هندی, پوشاک صادرکنندگان نیز در مواجهه با یک تهدید جدید در حال حاضر: پرداخت به صورت پیش فرض توسط نمرات آمریکایی و اروپایی خریداران که بسته فروشگاه و یا ورشکستگی.

صادرکنندگان باید قرار گرفتن در معرض در حدود 100 تومان کرور روپیه به فقط دو زنجیره های خرده فروشی بزرگ – JC Penney از آمریکا و انگلستان لورا اشلی – که باید تبدیل ورشکسته با توجه به ارزیابی اولیه توسط دولت اجرا اعتبار صادرات تضمین شرکت (ECGC) است که گسترش از قبل-و-پست-حمل و نقل پوشش به صادرکنندگان.

اخبار مرتبط

در حالی که شورای توسعه صادرات پوشاک (AEPC) جمع آوری اطلاعات از اعضای آن’ قرار گرفتن در معرض مختلف ورشکسته خریداران و صادرکنندگان گفت: FE که چند هزار کرور ممکن است در معرض خطر بالقوه برای صدمه زدن به خود را در حال حاضر-تهی جریان نقدی بیشتر است.

“ادعا می کند هنوز واصل می شود اما صادرکنندگان ما باید اطلاعاتی که خریداران (JC Penny و لورا اشلی) رفته اند ورشکسته” M Senthilnathan رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ECGC گفت: صادرکنندگان در یک وبینار برگزار شده توسط AEPC.

بازیکن نساجی GHCL مدیر عامل تومان جالان گفت: به تازگی بسته شدن 150 عنوان بسیاری از واحدهای خرده فروشی در ایالات متحده ضربه به هند صادر شده است.

که در آن خریداران آمریکایی مانند JC Penney باید برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از طلبکاران از جمله صادرکنندگان هندی – را فرصتی برای فایل ادعای خود را وجود دارد. اما این بهبود ممکن است چشمگیر, با توجه به این که تولید کنندگان به طور معمول نا امن وام دهندگان و وام امن را مقدم بر آنها Gautam Nair مدیر عامل در ماتریس لباس یکی از بزرگترین صادرکنندگان پوشاک توضیح داد. همچنین در کل فرآیند از پر ادعا را افزایش می دهد صادرکنندگان هزینه های.

آمریکا و اروپا (از جمله انگلستان) که باید برن حداکثر فشار از همه گیر با هم را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از صادرات پوشاک هند. به عنوان مثل هند پوشاک, صادرات, که تا به حال ثبت یک کاهش در شش اول 11 ماه گذشته مالی قرارداد 35 درصد در سال در سال در ماه مارس و یک رکورد 91% در ماه آوریل با تشکر از سراسر کشور مستند و تقاضا رکود در بازارهای کلیدی.

اطمینان از همه ممکن است کمک ECGC رئیس جمهور گفت: این سازمان روشن خواهد شد و همه در انتظار ادعا از صادرکنندگان در چهار ماه آینده. “ما در حال کار تحت pandemic مربوط به محدودیت. اما ما در حال تلاش ما بهترین و ما برنامه ای برای پاک کردن تمام ادعاهای انتظار در چهار ماه زمان” Senthilnathan گفت: در این وبینار.

پاسخ به یک پرس و جو توسط AEPC رئیس یک Sakthivel در ادعای Senthilnathan گفت: صادرکنندگان باید سهم خود را در اسناد و مکاتبات خود را با خریداران بین المللی در یک بروید برای پردازش سریع.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de