Covid-19 مستند اثر: Low-end گوشی های چینی ناپدید می شوند از قفسه

Chinese smartphones,coronavirus pandemic , Xiaomi, Realme, vivo, indian consumers, smartphone,AIMRA,pre-Covidگوشی در زیر 15,000 تومان دسته بسیار محبوب هستند با مصرف کنندگان و جایگزینی چرخه است که اغلب کمتر از دو سال.

چینی ریشه coronavirus همه گیر است مختل هندی مصرف کنندگان برنامه های جدید برای خرید گوشی های هوشمند است. چرا که زنجیره تامین از تولید کنندگان چینی مانند Xiaomi Realme Vivo و غیره رو نهفته با چین که با این ویروس پس از ماه ژانویه است. دوم پس از آن مستند در هند منجر به بسته شدن مجلس گیاهان از سازندگان تلفن در کشور که بیشتر تحت تاثیر تولید.

نتیجه این است که با کاستن از قفل و باز کردن فروشگاه ها در چند هفته گذشته وجود دارد کمبود مارک های چینی مانند Xiaomi Realme و Vivo و غیره در زیر 15,000 تومان دسته. فروش زیر 15,000 تومان دسته شامل بیش از 70 درصد از حدود 11 میلیون فروش گوشی های هوشمند در یک ماه مدیران صنعت گفت.

اخبار مرتبط

سهم این سه علامت های تجاری در بازار گوشی های هوشمند است که بیش از 60٪. گوشی در زیر 15,000 تومان دسته بسیار محبوب هستند با مصرف کنندگان و جایگزینی چرخه است که اغلب کمتر از دو سال.

با کاستن از قفل و باز کردن فروشگاه های سهام که دراز کشیده بود با شرکت و خرده فروشان به فروش مثل کیک داغ کردم و بیش به زودی معامله گران گفت. با تامین قطعات از چین و مونتاژ در هند هنوز هم در نوسان کامل خرده فروشان گفت که وجود دارد نه به اندازه کافی عرضه این رده قیمت گوشی و خریداران در حال بازگشت نا امید کرد.

“Xiaomi و Realme بدترین تحت تاثیر علامت های تجاری به عنوان آنها در درجه اول تهیه کردن به این بخش قیمت” Arvinder Khurrana, رئيس جمهور از همه تلفن همراه هند خرده فروش انجمن (AIMRA) گفت: در مالی ابراز. انجمن نشان دهنده حدود 1.5 لاخ تلفن رسانه های خرده فروشی در سراسر کشور.

او گفت: با توجه به وضعیت فعلی کره جنوبی تولید کننده سامسونگ است که یک گیاه در Noida همچنین است اما نه یک بازیکن در غالب در زیر 15,000 تومان, دسته بندی است که با بهره گیری. این شرکت با راه اندازی آن M سری گوشی های قبلی به فروش می رسد فقط از طریق حالت آنلاین برای فروشگاه های آفلاین نیز می باشد. بسیاری از دستگاه های سری M هزینه حدود 15,000 تومان.

“همانطور که بسیاری از کارخانه های در حال کار در مورد 30-33% ظرفیت پس از عرضه مسائل در حال رفتن به آنجا” Khurrana گفت.

“ممکن است یکی دیگر از 3-4 ماه برای تولید برای رسیدن به قبل از Covid سطح اگر همه گیر همچنان در کنترل وجود ندارد و بیشتر مستند” Tarun Pathak, دانشیار, مدیر, مقابل تحقیقات که آهنگ تلفن محموله گفت.

“Xiaomi همواره معتقد بودند در زمان واقعی موجودی و مستند نهفته این در نتیجه کاهش سهام در چند بازار بیش از چند هفته اول پست مستند آرامش به خصوص که در مقایسه با نمایی تقاضا با نام تجاری شاهد” این شرکت در بیانیه ای گفت به آهن. آن است كه شاهد تقاضای خوبی برای محصولات هر دو آفلاین و آنلاین در سراسر مستند. “در طول این مستند بیش از چند تعطیلات آخر هفته ما به فروش می رسد در حدود 50 درصد از ما فروشگاه های آفلاین در کرالا و دیدم 2X از حد معمول تقاضا بود که اعتبار از همراه بودن ضروری کالا در چنین شرایط است. اما با توجه به محدودیت دولت بسیاری از توابع در توقف اولیه هفته” این شرکت اضافه شده است.

در آن بخش Vivo گفت که آن را آغاز کرده است تولید در کارخانه در گریتر نیدا در حدود 30 درصد از ظرفیت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de