هجوم پلیس های نیویورک قانونگذاران بان chokeholds

اقدامات طیف وسیعی از ممنوعیت استفاده از chokeholds به لغو مبهم نهم اساسنامه است که به طور موثر پنهان انضباطی پرونده از افسران پلیس از نمایش عمومی آن را تقریبا غیر ممکن است برای قربانیان به دانستن این که آیا یک افسر خاص دارای سابقه سوء استفاده.

قانون علائم یکی از قابل توجه ترین تغییر در سیاست به نتیجه از نزدیک به دو هفته ملی ناآرامی های پس جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس از جمله در شهر نیویورک که در آن ده ها هزار نفر از معترضان شرکت کننده در بیشتر راهپیمایی مسالمت آمیز به تقاضا بیشتر پلیس پاسخگویی.

این طرح نشان دهنده یک نقطه عطف در آلبانی. بسیاری از تغییر سیاست رای در این هفته در حال ورشکستگی سال به دلیل مخالفت با نفوذ پلیس و اصلاحات اتحادیه های کارگری است که کمک سخاوتمندانه به کمپین از مقامات منتخب — یک تاکتیک است که تا به حال اثر بزرگ در دولت سنا که به طور سنتی تحت جمهوریخواه کنترل.

اما دموکرات ها فرض کنترل کامل قوه مقننه در سال گذشته برای اولین بار در نزدیک به یک دهه پاکسازی راه را برای نمایندگان مجلس به تصویب برخی از مواد قانون اجرای لوایح در روز دوشنبه. Gov Andrew M کومو یک سوم مدت دموکرات روز دوشنبه گفت که او به حمایت از لوایح در نظر گرفته شده و به امضای آنها را به قانون است.

فشار بر مقامات منتخب به تصویب پلیس اصلاحات است برای چندمین بار در سراسر کشور.

مقامات در مینیاپولیس نقل مکان کرد به ممنوعیت chokeholds و متعهد به انحلال آن اداره پلیس. در کنگره دموکرات ها به طرح پرده گسترده قانون در این هفته برای مبارزه با تعصب نژادی و استفاده بیش از حد از زور توسط اجرای قانون است. در یکشنبه, شهردار, بیل د Blasio قول داد برای نخستین بار به کاهش بودجه برای اداره پلیس نیویورک.

تظاهرات در نیویورک است که در برخی موارد شامل درگیری های خشونت بار بین پلیس و تظاهرکنندگان موجب ناگهانی از حمایت است که بعید به نظر می رسید تنها چند هفته پیش, قرار دادن اجتناب ناپذیر فشار بر دولت و شهر قانونگذاران بودند که در حال حاضر مصرف با کشنده شیوع کروناویروس.

در یکی از این درگیری یک افسر پلیس ثبت شد تصویری تنه زدن یک زن معترض به زمین و شنیده شد خواستار یک “،” افسر که شناخته شده توسط مقامات منتخب به عنوان Vincent D’Andraia انتظار می رود که دستگیر می شود در روز سه شنبه و در صورت تعقیب توسط دادستان منطقه بروکلین با توجه به اجرای قانون مقامات.

D’Andraia که در حال حاضر معلق شده است و بدون پرداخت شود که انتظار می رود در صورت تخطی از قانون به اتهام حمله و آزار و اذیت شوم بیش از 29 مه حادثه یکی از مقامات گفت. این تظاهر کنندگان Dounya Zayer 20 ساله است گفت که او دچار ضربه مغزی و تشنج به عنوان یک نتیجه از حمله.

دستور بازداشت نهفته در تضاد کامل پس از اریک گارنر مرگ در جزیره استاتن پس از یک افسر پلیس او را در یک سبد در سال 2014.

نیویورک شورای شهر به زودی معرفی یک لایحه به جرم chokeholds توسط پلیس بعد از یک جزیره استاتن هیئت منصفه حاضر به تایید اتهامات جنایی علیه افسران درگیر در جلب مرگ اندازه گیری به دست آورده حرکت.

اما در ماه دسامبر 2014 به عنوان خشم در برابر پلیس افزایش دو افسر پلیس بودند ترور در حمله ای که بسیاری از افسران فکر شده بود با الهام از ضد پلیس و بلاغت پس از جلب مرگ است. د Blasio, در معرض خطر از دست دادن حمایت از رتبه و فایل های پلیس و اتحادیه های کارگری را تهدید به وتو کرد.

این لایحه که پس از ورشکستگی در حال حاضر از حمایت کافی برای غلبه بر یک شهرداری وتو خواهد کرد و به رای آمده در ژوئن 18. آن را با استفاده از chokeholds توسط اعضای اداره پلیس نیویورک یک تخطی از قانون مجازات به یک سال زندان و 2500 دلار جریمه.

روری من Lancman, یک عضو شورای از ملکه و اولیه حمایت از این شهر سبد لایحه گفت که زمانی که او را دیدم تصویری از فلوید مرگ او بلافاصله به یاد می آورد گارنر مرگ و تکرار سخنان “من نمی توانم نفس بکشم.”

“وجود دارد همان احساس درماندگی و مایل به پرش در صفحه نمایش و فشار که افسر کردن او” Lancman, گفت:.

Lancman, لایحه گسترش یافته است که در این سال به دلیل راه که در آن فلوید کشته شد. آن را منع هر گونه اقدام که “محدود جریان هوا یا خون توسط فشرده سازی لوله دیافراگم یا شریان کاروتید” در تلاش برای بازداشت.

دولت قوه مقننه در روز دوشنبه تصویب لایحه خود را منع پلیس chokeholds; از “اریک گارنر ضد سبد عمل” characterises پلیس chokeholds به عنوان “تشدید اختناق” و طبقه بندی آن به عنوان یک کلاس C جنایت.

دادستان را برای دیدار با آستانه بالاتر به اتهام یک افسر با یک جنایت نسبت به تخطی از قانون و اثبات فراتر از شک معقول است که افسر قصد بود برای جلوگیری از یک فرد تنفس به منظور رسیدن به یک اعتقاد. آنها می تواند به لحاظ نظری, شارژ یک افسر با یک سبد تخطی از قانون و جنایت.

اما یکی دیگر از پلیس لایحه شده است و حتی بیشتر ستیز: قانونگذاران ایالتی دریافت هزاران ایمیل در روزهای اخیر ترغیب آنها به لغو یک 1970s-عصر قانون در دولت مدنی شناخته شده به عنوان 50-a که منع انتشار “همه پرسنل سوابق مورد استفاده برای ارزیابی عملکرد” از افسران پلیس بدون اجازه از مسئول و یا یک قاضی.

تحت de Blasio, اداره پلیس نیویورک مبارزه در دادگاه به گسترش تفسیر قانون به طوری که آن را محافظت نتایج انضباطی جلسات در برابر فردی افسران.

خواستار لغو قانون تشدید پس از جلب مرگ دست Daniel Pantaleo یک افسر پلیس که مناجات سوء شکایت مخفی نگه داشته بود ، Pantaleo که ثبت شد و در نهایت به بیرون درز پس از ناموفق طرح دعوی در دادگاه به آنها را در مکان های از کار اخراج شد سال گذشته پس از اداری و قاضی او را به جرم نقض وزارت ممنوعیت chokeholds.

قانون برای لغو و یا تغییر قانون هرگز به دست آورده قابل کشش در دولت و کنگره.

مجلس Daniel J o’donnell که این لایحه حمایت به لغو این قانون گفت که در حالی که عموم فعالان و مدافعان آن پشتیبانی از بسیاری از شهروندان عادی بودند غافل از این لایحه و حرکت هرگز coalesced.

که به عنوان تغییر نیویورک آموخته است که به تازگی از گذشته سوء شکایت تسلیم در برابر درک چوین سفید افسر پلیس که عملیات منجر به مرگ فلوید, که سیاه و سفید بود. سوابق عمومی شد چون مینه سوتا ندارد یک قانون جلوگیری از افشای این پرونده; نیویورک یکی از معدود باقی مانده متحده با چنین پنهان کاری قانون است.

“بزرگترین مشکل در کشور ما در حال حاضر عدم اعتماد بین پلیس و مقامات ای اداره گفت:” اودانل که برای اولین بار معرفی این لایحه در سال 2015. “این یکی از راه های است که می تواند یک راه طولانی در بازگرداندن آن است.”

حرکت به لغو قانون جلب مخالفان قوی از دولت قدرتمند پلیس کارگری که استدلال می کنند که این تغییرات می تواند منجر به شهرت آسیب اگر شکایت از سوء رفتار شده اند که اثبات شد مجاز منتشر خواهد شد.

مقامات اتحادیه از جمله کسانی که از پلیس خیرخواه انجمن که نشان دهنده 40,000 فعال و بازنشسته شهر نیویورک افسران پلیس گفت: قانونگذاران در رای گیری با شور و مشورت و در سایه یک بیماری همه گیر و ناآرامی های مدنی.

“فراتر از هر گونه سیاست خاص تغییرات تاثیر کلی از این مقننه تلاش است که به ترویج مشاهده ماموران اجرای قانون به عنوان عوامل بیگانه خصمانه قدرت که قدرت می تواند نادیده گرفته و یا به طور فعال مخالف در را” ائتلافی از اتحادیه ها به نمایندگی از مأموران اجرای قانون نوشت: در یادداشت های مخالف است.

کارل Heastie دموکراتیک رئیس مجلس گفت که صورتحساب بودند نه ضد پلیس اما این کشتار فلوید بود یک نقطه شکستن برای بسیاری از قانونگذاران.

“گاهی اوقات چیزهایی اتفاق می افتد که حتی در دوره عادی از سیاست و حاکم که در آن فقط باز می شود چشم مردم او گفت:” طی یک کنفرانس خبری در آلبانی در روز دوشنبه.

آندره استوارت-عموزاده دموکراتیک رهبر اکثریت در مجلس سنا گفت: اجرای قانون است تحت عمل “قوانین آنها برای خود” برای بیش از حد طولانی است.

“اگر من 20 اتهامات از نیروی بیش از حد است که بی اساس است که باید به عنوان یک پرچم قرمز یک راه یا دیگری” او در مصاحبه ای گفت:. “ما دیگر نمی توانیم شکایت پس از شکایت ساخته شده است تا خود را ضبط و سپس هیچ کس چیزی در مورد آن. که بیش از.”

د Blasio گفته او از اصلاح و نه لغو قانون با تدابیر خاصی برای محافظت از افسران حریم خصوصی.

Cuomo, زیر سال باقی مانده عمدتا noncommittal روی این موضوع کار انداخت حمایت خود را پشت سر لغو اذعان به این امر بسیار خشمگین اجرای قانون اتحادیه های کارگری.

نمایندگان مجلس با رای خواهد داد بعد از این هفته در 50-یک و در یک لایحه که نیاز به دولت افسران پلیس را می پوشند دوربین بدن.

دیگر اجرای قانون لوایح تصویب روز دوشنبه شامل قانون نیاز به دادگاه به تدوین و انتشار نژادی و دادههای جمعیتی در سطح پایین باشند. یکی دیگر از اندازه گیری خواهد ساخت ضریح در قانون ویژه دادستانی برای بررسی پلیس قتل شد ایجاد شده توسط فرمان اجرایی در سال 2015.

لایحه دیگری را تحت عنوان مردم به “خصوصی حق عمل” اگر آنها بر این باور بودند که کسی به نام یک افسر پلیس در آنها به دلیل نژاد و جنسیت و ملیت و یا هر گونه دیگر محافظت کلاس. این لایحه یک پاسخ مستقیم به حوادث از مردم سیاه و سفید بودن به دروغ به پلیس گزارش از جمله برخورد ویدئو: ماه گذشته یک زن دروغ ادعا در یک 911 تماس بگیرید که یک مرغدار بود و تهدید او.

“من واقعا نمی خواهید به از دست دادن این لحظه گفت:” دولت Sen کوین پارکر که به معرفی این لایحه است. “نرخ تظاهرات پایدار نیست به طور نامحدود بنابراین مهم است که برای دریافت به عنوان آنجا که می توانیم در طول این دوره است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de