رادار نافذ زمین نشان می دهد شکوه روم باستان شهر

در یک نگاه اجمالی به آینده باستان شناسی, محققان با استفاده از رادار نافذ زمین به نقشه کل یک روم باستان, شهرستان, تشخیص جزئیات قابل توجه از ساختمان ها هنوز هم در اعماق زمین از جمله معبد و منحصر به فرد عمومی بنای تاریخی است.

تکنولوژی استفاده شده در Falerii نوی یک دیواره شهرستان پوشا 75 هکتار (30.5 هکتار) در حدود 50 کیلومتری شمال رم محققان گفتند. Falerii نوی در تاسیس 241 سال قبل از میلاد در زمان جمهوری روم و ساکنان شد تا حدود 700 آگهی در اوایل قرون وسطی است.

برای اولین بار!

  • این اولین باری کامل شهر باستانی بود و نقشه برداری با استفاده از رادار نافذ زمین (GPR) که اجازه می دهد تا محققان کشف مقیاس بزرگ از سایت های باستان شناسی در اسرع وقت و بدون حفاری است که می تواند پر هزینه و وقت گیر است.

این فن آوری می تواند “دیدن” در زیر سطح با استفاده از یک رادار آنتن می فرستد که یک پالس سیگنال های رادیویی به زمین و گوش برای انعکاس قوی کردن اشیاء. این GPR تجهیزات کشیده شد بر روی سطح با استفاده از یک وسیله نقلیه همه زمین.

“در این زمان یک نفر حدود سه تا چهار ماه در این زمینه گفت:” مارتین Millett یک دانشگاه کمبریج کلاسیک باستان شناسی استاد کمک کرد که منجر به مطالعه منتشر شده در مجله باستان است. “این واقعا تغییر چگونه ما می توانیم مطالعه و درک روم شهرها – راه آینده برای باستان شناسی.”

شکوه و بلند به خاک سپرده شد Falerii نوی در رودخانه Tiber دره

به عبارت دیگر نازل شد و بدون واژگون شدن یک سنگ.

Falerii نوی کاملا نصف اندازه باستان Pompeii قبلا بخشی از کاوش های باستان شناسی اما بسیاری باقی مانده به خاک سپرده شد. با جمعیت شاید 3,000 مردم آن افتخار به طور غیر منتظره ای استادانه درست شده داخل مجتمع و بازار ساختمان حداقل 60 خانه های بزرگ و مستطیل شکل معبد با ستون در نزدیکی شهر جنوبی دروازه.

در نزدیکی دروازه شمالی شد یک بنای تاریخی بر خلاف هر گونه دیگر شناخته شده با colonnaded رواق در سه طرف و باز کردن مربع اندازه گیری 130 300 فوت (40 توسط 90 متر).

Falerii نوی بود شبکه ای از لوله های آب در حال اجرا در زیر شهر بلوک و نه فقط در امتداد خیابان ها نشان می دهد هماهنگ برنامه ریزی شهرستان. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de