چگونه بسیاری از Covid مرگ و میر می کند دهلی نو داشته باشد ؟

Based on the data in the medical bulletin, 21% of those tested every day turned out to be Covid-positive while the number was 38% going by the high court numbers.بر اساس اطلاعات در پزشکی بولتن 21 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار هر روز تبدیل به Covid مثبت در حالی که این تعداد 38 درصد رفتن توسط دادگاه عالی اعداد.

جنجال بر سر چگونه بسیاری از Covid مرگ و میر در پایتخت بودند قرار است برای حل و فصل شده است با مرگ کمیته مشورتی (DAC). اما این بیش از حد می تواند به زودی به مشکلات اجرا شود با توجه به راه های عجیب و غریب که در آن اطلاعات پردازش شده است و همچنین به عنوان مفرط تاخیر در انجام این کار; در ژوئن 3, DAC در واقع طبقه بندی مرگ و رفتن به مارس 15 به عنوان یک Covid-19 یکی در حالی که در تاریخ 5 ژوئن آن گفت: 9 58 مرگ و میر است که طبقه بندی به عنوان Covid آنهایی که رخ داده است در تاریخ 1 ژوئن.

چنین اختلافاتی بیش از تعداد مرده در بالا آمده است از آنهایی که چگونه بسیاری از آزمون های پایتخت انجام شده است; دولت روزانه پزشکی بولتن یک شماره در حالی که یکی دیگر از مجموعه ای از اعداد داده شده است به دادگاه عالی دهلی نو. بر اساس اطلاعات در پزشکی بولتن 21 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار هر روز تبدیل به Covid مثبت در حالی که این تعداد 38 درصد رفتن توسط دادگاه عالی اعداد.

اخبار مرتبط

هر روز پزشکی بولتن حاوی یک تجمعی تعداد مرگ و میر است که تا به حال گرفته شده تا آن زمان و همچنین مرگ و میر در آن روز. بنابراین در مه 31 بولتن گفت: 473 مرگ و میر قرار گرفته بود تا پس از آن. در تاریخ 1 ژوئن آن گفت: 523 مرگ و میر قرار گرفته بود در مجموع 12 صورت گرفت که روز و DAC به حال طبقه بندی یکی دیگر از 50 مرگ و میر آن روز. این 523 عدد وارد شده توسط اضافه کردن 473 و 50 از DAC اما مرگ و میر 12 ژوئن 1 حذف شدند و از این محاسبه است.

در ژوئن 2, این گزارش 556 تجمعی مرگ روزانه 11 کشته و 33 طبقه بندی شده توسط DAC در آن روز. یک بار دیگر این بود که کردم با اضافه کردن 33 (DAC مرگ) به 523 (قبلی تجمعی مرگ و میر) اما مرگ و میر 11 ژوئن 2 حذف شدند.

در ژوئن 3, این گزارش 606 تجمعی مرگ 9 در آن روز و 50 طبقه بندی شده به عنوان Covid مرگ و میر توسط DAC. برای رسیدن 606 این 556 تجمعی مرگ و میر در ژوئن 2 اضافه شد به DAC طبقه بندی 50; 9 کشته شدن 3 ژوئن به نظر می رسد حذف شده اند.

فقط در پنج روز از ماه ژوئن که 79 مرگ و میر است که باید نمی کردم گزارش شده و یا در مجموع 11 درصد از مرگ و میر گزارش شده تا پس از آن. اگر دولت دهلی نو نمی کند رفع این داده ها را به تدریج کمتر قابل اعتماد ساخت هر نوع برنامه ریزی کار برکنار شده است. چقدر مهم است برای دریافت اطلاعات سمت راست دیده می شود از این واقعیت است که در حالی که دهلی نو 28,936 موارد در حال حاضر یک دولت پنل نشان می دهد این می تواند به عنوان بسیار به عنوان 2.9 لاخ تا اواسط ژوئیه; گزارش از آنچه در این پنل گفت: صحبت از تعداد تخت دهلی نو نیاز دارد اما از آن آسان است برای محاسبه پیش بینی عفونت سطوح بر اساس این.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de