میسی می گوید بازگشت به حالت عادی کسب و کار حداقل یک سال دور

بخش خرده فروشی شده است در میان سخت ترین ضربه از اثرات اقتصادی بحران بهداشت و درمان با J Crew, J. C. Penney و Neiman Marcus گروه تشکیل پرونده برای ورشکستگی است. میسی گزارش نزدیک به 1 میلیارد دلار زیان عملیاتی در سه ماهه اول خود را.

“ما نمی بینیم بازگشت به normalised روند تا به خوبی به 2021 و احتمالا تا 2022” interim Chief Financial Officer Felicia ویلیامز در مصاحبه ای گفت: با Cowen تحلیلگر الیور چن.

به عنوان بخشی از macy’s تلاش به نوبه خود به یک “شرکت کوچکتر” و کاهش هزینه های ویلیامز گفت: این ارزیابی از تمام فروشگاه های خود را به صورت بالقوه تعطیلی.

این شرکت همچنین انتظار دارد در سه ماهه دوم سود ناخالص حاشیه بدتر از سه ماهه قبلی به عنوان آن ارائه می دهد تخفیف های سنگین به پاک کردن آن بهار پوشاک سهام.

میسی که مطرح شده از 4.5 میلیارد دلار به حرکت از طریق خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر گفت مقدماتی خود را فروش کاهش یافت و بیش از 45 ٪ به $3.02 میلیارد دلار در سه ماهه منتهی به مارس 2, در خط با این شرکت قبل پیش بینی شده است.

این شرکت در گزارش اولیه تنظیم از دست دادن خالص $630 میلیون دلار یا $2.03 هر سهم در مدت مشابه در مقایسه با سود $137 میلیون یا 44 سنت در هر سهم سال قبل.

میسی تاخیر گزارش کامل آن در سه ماهه اول نتایج ژوئیه 1.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de