روسی سرآشپزها در مستند اعتراض پس از ویروس نوار آنها را از درآمد

صدها نفر از رستوران ها و کافه کارکنان ارسال شده عکس های برهنه خود را با دقت قرار بشقاب, فنجان, پز, بطری, نوار مدفوع و جا دستمال کاغذی.

تقاضای خود را برای مقامات اجازه می دهد تا آنها را به شروع به خدمت به مشتریان به عنوان کشور به تدریج برطرف و اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“ما برهنه چرا که ما با هیچ چیز باقی مانده گفت:” آرتور Galaychyuk صاحب Relab خانواده نوار زنجیره ای در شهر قازان که 20 کارمند در زمان مبارزات انتخاباتی.

رستوران در کازان اجازه خواهد داشت برای باز کردن تابستان خود را در تراس در ژوئن 11 پس از بیش از دو ماه از مستند.

“ما نمی خواهیم به مرحله یک نوار نشان می دهد و یا به احمق اطراف ما فقط می خواهم یک چیز – به کار!” گفت: “پاول یک آشپز از سیبری شهر نووسیبیرسک در یک پست با یک گروه تصویر از همکاران خود را با پوشیدن ماسک و برگزاری چنگال.

“ما نمی برخواهد داشت بیشتر از خطر و سپس سوپر مارکت ها و مراکز خرید و سالن مو و یا حمل و نقل عمومی” پست گفت.

مقامات در نووسیبیرسک باید اعلام نشده زمانی که رستوران های محلی می توانید باز کنید.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور اکید مستند اقدامات در پایان ماه مارس بستن همه کسب و کار به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. مناطق کشور اجازه داده شد برای تنظیم این اقدامات با توجه به وضعیت بر روی زمین است.

مسکو در روند بلند مستند و بسیاری از کسب و کار از جمله مراکز خرید و فروشگاه های کتاب و سالن زیبایی دوباره باز شده اند.

پایتخت روسیه برنامه اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران ها برای باز کردن خود را در خارج از تراس بعد در ماه ژوئن قبل از بازگشایی به طور کامل از ژوئن 23. محیط داخلی رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند در دیگر نقاط روسیه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de