TweetTROUBLE

While Twitter’s fact-checking service was active last year also, it used the service rather sparingly.در حالی که توییتر واقعیت-چک کردن سرویس فعال بود در سال گذشته نیز آن را با استفاده از این سرویس به جای صرفهجویی.

زمانی که توییتر واقعیت-بررسی ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها بسیاری گفته بود که آن را درست انجام دهید. توییتر همچنین اعلام کرد که در آن انجام می شود و بیشتر از این انتخابات به عنوان رویکردهای فصل در ایالات متحده است. اما در آن overzealousness روز پنج شنبه آن را مسدود Amul حساب برای به tweeting یک آگهی نشان Amul دختر بچه, مبارزه با اژدها با عنوان ‘خروج اژدها” یک نه چندان ظریف حفاری در چین است که پرخاشگری در مرز با هند است که جامعه جهانی در محکوم کردن آن است.

در حالی که Amul معروف شده است برای ایجاد هتاک تبلیغات است که باید یک جریان امور و طعم به طنز در آنها این بود که در وهله اول از توییتر منع حساب برای این پست. توییتر ممکن است ترمیم حساب روز بعد با استناد به دلایل امنیتی برای مسدود کردن حساب, اما آن را نشان می دهد که چگونه رنگ آن اجرای قوانین می توانید دریافت کنید.

اخبار مرتبط

در حالی که توییتر واقعیت-چک کردن سرویس فعال بود در سال گذشته نیز آن را با استفاده از این سرویس به جای صرفهجویی. آپارتاید به زبان مورد استفاده توسط رئیس جمهور ایالات متحده در برابر چهار دموکرات Congresswomen به نظر نمی رسد به خشم توییتر سیاست. این انتخابی هدف قرار شده است یک ویژگی در سراسر رسانه های اجتماعی در ارتباط است.

در حالی که توییتر حادثه به ارمغان می آورد به نور چقدر خطرناک است برای شرکت ها برای اعمال کنترل بر سیستم عامل رسانه های اجتماعی آن را نیز افزایش می دهد این موضوع که آیا یک Twitter و یا Facebook کار باید به عنوان سیستم عامل و یا ناشران. ناشر خواهد بود و در حق و حقوق خود را به جلو فشار یک ایدئولوژی; یک پلت فرم است که باید خیلی بیشتر مراقب باشید در پلیس محتوا. در حالی که وجود دارد هیچ پاسخ آسان ممنوعیت حساب نمی توان یک راه حل نیست مگر اینکه این نقض جهانی-پذیرش قوانین است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de