توییتر به رول ‘ناوگان’ در هند! در اینجا چگونه شما می توانید فعال کردن استفاده از این ویژگی

ارائه از توییتر شبیه به ‘داستان’ در Facebook و Instagram.

توییتر روز سه شنبه گفت: آن شروع خواهد شد تست ‘ناوگان’ در هند است که اجازه خواهد داد که کاربران برای ارسال مطالب که از بین می رود بعد از 24 ساعت. هند سومین بازار جهانی پس از برزیل و ایتالیا که در آن توییتر است نورد از این ویژگی برای تست.
“ناوگان برای مردم برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را و لحظه ای افکار. این پست ها ناپدید می شوند پس از 24 ساعت و بدون رسانهها دوست دارد و یا نظرات” توییتر در بیانیه ای گفت.

پیروان می تواند پاسخ به بخش خصوصی از طریق پیام های مستقیم به ادامه مکالمه. مردم همچنین می توانید گزارش یک ناوگان.

اخبار مرتبط

ناوگان در دسترس خواهد بود برای همه در هند در توییتر برای iOS و آندروید در روزهای آینده در به روز رسانی نسخه های نرم افزار. ارائه از توییتر شبیه به ‘داستان’ در Facebook و Instagram. “ما یاد گرفتیم از تحقیقاتی که مردم نمی tweet به خاطر توییت های عمومی هستند, احساس دائم و نمایش تعدادی از رسانهها و دوست دارد. ما امیدواریم که ناوگان را توانمند سازی بسیاری از مردم برای ابراز آزادانه تر” توییتر در بیانیه ای گفت.

مردم می توانند شیر خود به خود آواتار (عکس پروفایل) برای شروع و سپس اضافه کردن متن و یا رسانه ها و آمار ارسال. “هند مهم است که برای توییتر پس از آن یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد مخاطبان بازارهای جهانی است. ما هیجان زده را به این ناوگان آزمایش به هند و آن را یکی از سه کشور در جهان به تجربه این محصول جدید” توییتر هند, MD, Manish Maheshwari گفت.

او افزود که این آزمون در هند را ارائه بینش در اطراف چگونه با اضافه کردن یک حالت جدید از مکالمه تغییرات راه سرخپوستان درگیر در توییتر. “این نیز جالب خواهد بود تا ببینید که اگر آن را بیشتر تقویت تنوع از استفاده با اجازه دادن به مردم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در حال فکر کردن در یک راه است که نور را لمس کنید و نور دل,” او گفت:.

ناوگان از حساب یکی از زیر نشان می دهد تا در بالای جدول زمانی خود را. توییتر گفت: کاربران می توانید ببینید که چه کسی دیده است خود را ‘ناوگان’ به دنبال “زیر” یک پست. توییتر گفت: پس از شروع آزمون از ناوگان در برزیل, آن دیده می شود مردم راحت تر شدن به اشتراک گذاشتن آنچه که در ذهن خود. “افرادی که معمولا نمی جیر شروع گفتگو و ارسال هر دو ناوگان و توییت. زمانی که افراد از ارسال ناوگان, آنها اغلب به اشتراک گذاشتن تعدادی از افکار به سرعت در حال,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de