دانشگاه واشنگتن پیش بینی 145,000 ما Covid-19 مرگ و میر در ماه اوت

واشنگتن ژوئن 9

دانشگاه واشنگتن محققان تخمین زده می شود در روز دوشنبه که 145,728 مردم می میرند و از COVID-19 در ایالات متحده در ماه اوت بالا بردن خود را گریم بینی با بیش از 5 ، 000 مرگ و میر در هر روز.

روز جمعه به طور گسترده اشاره موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در این دانشگاه پیش بینی شده 140,496 مرگ و میر در ماه اوت از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. محققان نمی دهد دلیلی برای ناگهانی تجدید نظر.

جدید برآورد آمد و در همان روز که تگزاس گزارش بالاترین تعداد hospitalisations تا کنون در همه گیر و 22 ایالت آمریکا نشان داد که حداقل یک چشم انداز مثبت در تعداد موارد تایید شده با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در میان کشورهای با بیشترین افزایش میشیگان و آریزونا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که ویرجینیا, رود آیلند و نبراسکا نشان داد که بیشترین کاهش می یابد.

کارشناسان بیماری های عفونی باید گفت که بزرگ تظاهرات خیابانی برگزار شد در شهرستانها عمده ما پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس می تواند لمس کردن شیوع جدید این بیماری است.

در مجموع بیش از 1.9 میلیون نفر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن که تایید کرده 110,000 مرگ و میر. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de