نوسانات شاخص می آید مارس اوج به عنوان نقدینگی نگه می دارد بازار در قلمرو مثبت

Volatility index, liquidity, Indian equities, Kotak Securities, India VIX, Nifty, BNP Paribasبازار پس از دو هفته گذشته تا به حال قیمت گذاری شده در اخبار مثبت مانند است که از اشتغال در ایالات متحده که دیدم علاوه بر این از مشاغل به جای کاهش است.

توسط Urvashi Valecha

خشونت نوسانات در بازارهای تثبیت شده با درآمد فصل شیعیان و نقدینگی تعقیب برخی از سهام های با کیفیت و در عین حال دوباره. هندی سهام باید به طور پیوسته افزایش یافته است در پشت بالاتر نقدینگی و مثبت جهانی نشانه. هند VIX — نوسانات شاخص — که از روز سه شنبه نزدیک بود در 30.26 کاهش از اوج 83.6 آن رسیده بود در مارس 24.

اخبار مرتبط

VIX محاسبه شده است بر اساس سفارش کتاب از گزینه های بسیار خوب و کمک می کند تا معامله گران سنج حرکت بازار برای 30 روز آینده. بازارهای هند’ از دستاوردهای مارس 26 تا دوشنبه بود در 12.6% در حالی که در آن زمان هند VIX سطح بودند در حدود 30. هند VIX در شروع ممکن بود در 43.67. تحت شرایط معمول هند VIX است که به طور معمول بین 10 تا 15.

به گفته کارشناسان بازار هند VIX کاهش یافته است با توجه به برخی از صورت ظاهر از ثبات در بازار است. Shrikant Chouhan معاون اجرایی رئیس جمهور برای حقوق صاحبان سهام و ویژگی های پژوهش Kotak Securities گفت: “هند VIX به لحاظ تاریخی افزایش یافته است که وجود دارد عدم قطعیت در بازار کاهش یافته و هنگامی که وجود دارد این است که برخی از صورت ظاهر از ثبات در بازار است. نوسانات بالا می رود چرا که معامله گران شروع به خرید بیشتر و بیشتر گزینه (تماس و قرار دادن) از آنها انتظار می رود بازار به تجارت در یک طیف بسیار گسترده ای با توجه به عدم اطمینان از آینده چه اتفاقی خواهد افتاد در صبح است. هنگامی که وجود دارد این است که برخی از یقین چنین به عنوان یکی از در حال حاضر با توجه به خروج از مستندات و عجله جهانی نقدینگی و سپس نوسانات پایین می آید,” او گفت:.

بازار پس از دو هفته گذشته تا به حال قیمت گذاری شده در اخبار مثبت مانند است که از اشتغال در ایالات متحده که دیدم علاوه بر این از مشاغل به جای کاهش است. که می شود گفت, کارشناسان بازار پیش بینی است که هند VIX می تواند به کاهش بیش از پیش شاهد یکی دیگر از کوتاه مدت جستن از آنجا که از اصلاح بسیار خوب. با توجه به Gaurav Ratnaparkhi ارشد تحلیلگر فنی Sharekhan توسط BNP Paribas 26.5 خواهد بود یک سطح حمایت قوی برای هند VIX. “در 26.5 های هند VIX را دیده اند 78.6% فیبوناچی از آنجا که اوج آن رسیده و از 10 از فوریه تا مارس است. هر زمان که عقب نشینی است یا برگشت 78.6% بسیار مهم است سطح پس احتمال زیادی وجود دارد که از واکنش در این سطح. بنابراین به عبارت دیگر هند VIX است در یک سطح که در آن می توانید اقدام کوتاه مدت گزاف گویی.”

کارشناسان دیگر اما دیدن 30 به عنوان یک سطح حمایت قوی برای هند VIX. Kotak Securities’ Shrikant Chouhan معتقد است که اجرا خواهم 2010 نمی توان رد کرد که در آن زمان بازار بیش از یک سال برای بهبود یافتن از کاهش چشمگیر در سال 2008. او می بیند هند VIX پایین آمده به 20. “در کوتاه مدت VIX پایین خواهد آمد به 20 و نقل در یک محدوده تجاری بین 20 و 40. برای VIX, 30 را به عنوان یک پشتیبانی قوی. اگر ما در نظر است که بازار به سطح آن می تواند تا 40 در چند روز آینده, اما, آن را در نهایت پایین آمدن به 20” گفت: Shrikant Chouhan از Kotak Securities.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de