نبرد در برابر coronavirus ادامه خواهد داد و در کنار زندگی عادی: حسینه خواستند

“من انجام خواهد داد هر آنچه لازم است برای حفظ مبارزه با کروناویروس در حالی که اجازه دادن به مردم زندگی می کنند زندگی عادی خود برای کاهش درد و رنج خود را” نخست وزیر گفت: در مجلس در روز چهارشنبه.

او گفت: بنگلادش ارائه بودجه ملی برای سال مالی 2020-21 در زمانی که بسیاری از کشورها به تعویق افتاد و ایشان با توجه به بحران همه گیر این سال است.

“مرگ اجتناب ناپذیر است. آن را می تواند رخ دهد در هر زمان با گرفتن شات بمباران و یا پیمانکاری coronavirus. بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در ترس از مرگ است. من هرگز ترس نه من تا کنون بود,” او گفت:.

“من اعتقاد دارم که خدا به ما می دهد برخی از مسئولیت های که باید انجام شود. و هر چه وظیفه می افتد بر من من ادامه خواهد داد به انجام کمی من تا زمانی که بخشی از من است انجام می شود و پس از آن ترک. هیچ نقطه ای در فکر کردن بیش از حد. من آمده ام اینجا به همه من به مردم بنگال پس چرا باید من از ترس؟”

حسینه خواستند ادامه داد: “جهان در حال رفتن را از طریق یک بن بست با توجه به کروناویروس و مرگ و میر را باعث شده است. اما میزان بهبودی بسیار بالاتر است در حال حاضر و با این حال مردم گریبانگیر با یک نوع ترس است.

“مهم نیست که چقدر قدرتمند یا ثروتمند کسی در جهان است که هیچ چیز در حال کار بر علیه coronavirus به این بیماری به نظر می رسد قدرتمند ترین در حال حاضر است. و آن این است که اگر طبیعت انتقام سخت.

“همه ما در دولت مشغول است و در ارائه خدمات به مردم در طول این شیوع از جمله پلیس و نیروهای مسلح و پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و سیاسی کارگران انصار VDP, BGB روزنامه نگاران. همه آنها انجام می دهند کار خود را صمیمانه. بسیاری از میان آنها فوت کرده اند و من دعا می کنم برای روح خود را.

“Coronavirus ایجاد فاصله بین مردم, اما آن را نیز به ارمغان آورد و از افراد نزدیک به خانواده شان… همه چیز باید خوب و بد خود را طرف.

رهبر از خانه نیز به ارمغان آورد تا این موضوع از مردم از دست دادن شغل به دلیل بحران.

“روزانه دستمزد حقوق بگیران باید همه شغل خود را از دست. ما باید برداشت هر یک از آنها را خارج و تحویل مواد غذایی به درب خانه خود و همچنین به آنها پول است.

“ما ارائه پشتیبانی به مردم در یتیم خانه ها و مساجد و فعالان فرهنگی و روزنامه نگاران از ما کمکهای; تلاش ما برای کاهش درد و رنج به حاشیه رانده” نخست وزیر گفت: مجلس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de