دهلی نو در چشم Coronavirus بحران: توقف سیاست باج خواهی هند است که هنوز هم یک کشور

Arvind Kejriwal, Delhi government hospitals, covid 19 cases in delhi, covid 19 hospital beds, Delhi chief minister,Anil Baijal, Covid-19 infection, coronavirus outbreakسفارش در هر صورت نمی توانست در برابر قضایی بررسی—موارد رد شده توسط دادگاه ها در گذشته به عنوان به خوبی و اساسا رفت و در برابر این ایده از هند است. (فایل عکس: IE)

این مایه تاسف است که دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, تصمیم گرفت او را ذخیره دهلی بيمارستان های دولتی تنها برای مردم محلی—روشن است که چگونه پدر و مادر ‘محلی’ به درمان می شود اگر آنها نمی در شهرستان زندگی می کنند—و آن را فقط به عنوان خوب است که معاون فرماندار آنیل Baijal تصمیم به لغو سفارش. سفارش در هر صورت نمی توانست در برابر قضایی بررسی—موارد رد شده توسط دادگاه ها در گذشته به عنوان به خوبی و اساسا رفت و در برابر این ایده از هند است. پس از همه, اگر دهلی وزیر بود قصد انجام آن را با تخت های بیمارستانی این بار در اطراف آنچه که برای جلوگیری از برخی از دولت های دیگر انجام همین کار را برای جریان آب به یک کشور همسایه منطقه و یا مثلا یک بیهار گفت: آن ذغال سنگ و یا سنگ آهن نمی تواند اجازه خروج از مرزهای خود و یا پنجاب انجام همین کار را برای آن گندم ؟ در واقع, آن است که یک گام از آنچه در دهلی وزیر انجام شد به سیاستمداران برخی از کشورها هم به درخواست آنچه که آنها از هند در ازای این مقدار افزایش مالیات ها که به آنها کمک می کند. هند یک اتحادیه دقیقا به این خاطر که مردم استقبال دولت های مختلف در سراسر مرزها و دلیل آن را تضمین می کند وجود یک توزیع پول برای حفظ پایه حداقل استانداردهای زندگی برای همه شهروندان خود در سراسر کشورهای مختلف است.

حتی بیشتر نگران کننده است این راه همه گیر بودن است سیاسی. برای دومین روز در حال اجرا, معاون وزیر Manish Sisodia سعی کردم برای قرار دادن سرزنش برای کمبود تخت در LG. اگر وجود دارد کمبود تخت—معاون CM گفت که Covid-19 عفونت در سطح شهرستان می تواند به افزایش 5.5 لاخ در پایان ماه ژوئیه—چون نیم تخت در شهرستان ها گرفته تا غیر محلی او پرسید: چه کسی مسئولیت این کار ؟ شکی نیست دهلی نو در حال رفتن به یک انتقاد از کمبود تخت و این امر شده اند درست است حتی اگر وزیر تا به حال موفق به ذخیره تمام تخت تنها برای مردم محلی است. با توجه به پنل راه اندازی توسط دولت دهلی نو در این شهرستان نیاز به 42,000 تخت بیمارستان در اواسط ماه جولای; Sisodia به نظر می رسد به بیرون ریخته شده اند که تا پایان ماه جولای زمانی که او تخمین می زند که شهر نیاز 80,000 تخت بیمارستان. بر اساس بستری نرخ Covid-19 در شهر و نسبت فعال به کل موارد این به این معنی دهلی نو خواهد شد که حدود سه لاخ موارد توسط اواسط ماه جولای و عفونت در هر یک میلیون جمعیت خواهد بود کاملا شبیه به شهرهای بزرگ مانند نیویورک. دهلی اما فقط در اطراف 8,270 Covid تخت در حال حاضر.

اخبار مرتبط

بر اساس داده های دولت Covid-برنامه شهر کاملا راحت لحاظ در دسترس بودن تخت در حال حاضر—اگر چند نفر با اشاره به نقص در داده ها به صورت فردی بیمارستان—اما هنگامی که عفونت سطوح افزایش چند برابر شهر به سادگی نمی تواند مقابله. در حال حرکت از 8,270 به 42,000—و 80,000 رفتن Sisodia را تخمین می زند—یک ماموت وظیفه و نمی توان با این زمان رویکرد تدریجی اضافه کردن به ظرفیت در نقاط مختلف در زمان تبدیل هتل به بیمارستان و یا توسط sequestering بیشتر تخت از بیمارستان های خصوصی. به جای تلاش برای سرزنش ال جی—و در نتیجه نخست وزیر—آینده کمبود تخت دولت دهلی نو مورد نیاز برای شروع برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر از یک مدت زمان طولانی پیش از آن نیاز به نشسته با LG به بحث در مورد چگونگی این مرکز می تواند کمک کند; در واقع, حتی در حال حاضر بهترین شرط این است که به فراخوان ارتش برای کمک به راه اندازی چند بیمارستان در اولین.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de