HC می پرسد مقامات برای درمان به نمایندگی درخواست که دستورالعمل ضد عفونی کننده

حتی اگر یک فرد است که به طور بالقوه در معرض با COVID-19 ویروس پاشش خارجی بخشی از بدن نیست کشتن ویروس است که وارد بدن می شود.

دادگاه عالی دهلی شنبه پرسید مرکز و دولت دهلی نو به درمان به عنوان نمایندگی یک درخواست به دنبال اجرای صحیح دستورالعمل های صادر شده توسط سازمان جهانی بهداشت در پاشش مواد ضد عفونی کننده در اماکن عمومی و ادارات و در افراد است. یک نیمکت از رئیس دادگستری D N پاتل و عدالت Prateek جالان انجام دادرسی از طریق ویدئو کنفرانس به کارگردانی مقامات مربوطه به نگاه به نمایندگی در حالی که نگه داشتن در ذهن است که دستورالعمل ها را به عنوان های مختلف نیز بخشنامه صادر شده توسط مرکز و دهلی دولت است.

دادگاه دفع Susheel Mahajan’ درخواست ثبت از طریق طرفداران N Pradeep شارما و خشن K Sharma گفت: مواد ضد عفونی کننده شیمیایی هستند که از بین بردن بیماری باعث پاتوژن ها یا میکروارگانیسم های مضر است و توصیه می شود که اسپری خود را بر افراد یا گروه ها توصیه نمی شود تحت هیچ شرایطی آن را به عنوان جسمی و روانی مضر است.

اخبار مرتبط

حتی اگر یک فرد است که به طور بالقوه در معرض با COVID-19 ویروس پاشش خارجی بخشی از بدن نیست کشتن ویروس است که وارد بدن می شود. هیچ شواهد علمی نشان می دهد که آنها حتی در موثر ضد عفونی بیرونی لباس/بدن در شیوه ای موثر است.

اسپری کلر در افراد می تواند منجر به سوزش چشم و پوست و به طور بالقوه اثرات گوارشی مانند تهوع و استفراغ و تقاضای ادعا کرد. آن را گفت که طبق دستورالعمل صادر شده توسط چه کسی و دولت مرکزی 70 درصد الکل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن سطوح که در آن با استفاده از سفید کننده مناسب است.

توصیه شده است که همیشه به استفاده از سبزیجات و 1 درصد سدیم hypochloride حل و فصل مناسب PPE کیت در حالی که انجام تمیز کردن و ضد عفونی محل کار. همچنین توصیه می شود برای پوشیدن یکبار مصرف, لاستیکی, چکمه, دستکش (heavy duty) و یک سه گانه لایه ماسک که باید برداشته شود و دور انداخته شده به عنوان آسیب دیده, بعد از هر استفاده برای به حداقل رساندن احتمال عفونت است. این مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود برای به حداقل رساندن اثر عفونت آن گفت.

این درخواست به دنبال جهت به مقامات اجازه می دهد تا نصب و راه اندازی هر گونه اشعه ماوراء بنفش تونل در اماکن عمومی یا در ادارات و یا هر جای دیگر به نفع سلامت شهروندان به عنوان قرار گرفتن در معرض مستقیم به چنین بدون سرنشین اشعه سرطان است تولید. آن را بیشتر به دنبال مستقیم به مقامات اجازه می دهد تا هر گونه نصب و راه اندازی هر گونه مواد شیمیایی مجلسی یا تونل در اماکن عمومی یا در ادارات و یا منازل به دلیل استفاده از مواد شیمیایی تونل خطرناک است برای زندگی بشر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de