پلیس هنگ کنگ بازداشت 53 در تازه طرفدار دموکراسی تظاهرات

دلار هنگ کنگ, ژوئن 10

پلیس هنگ کنگ بازداشت 53 نفر در تظاهرات روز یکشنبه که دیدم صدها نفر از فعالان را به خیابان ها در زمان مسدود کردن جاده ها در قلب مالی جهانی hub قبل از پلیس اخراج اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

اعتراض به نام گذاری سال از گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در این مستعمره سابق بریتانیا نیز آمد در میان افزایش تنش ها با توجه به پیشنهاد امنیت ملی لایحه حمایت از دولت مرکزی در پکن.

پلیس گفت: 36 نفر مرد و 17 نفر دستگیر و به جرائم از جمله غیر قانونی مجمع و شرکت در برابر مجلس است. معترضان به مبارزه طلبیده بود ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر معرفی شده توسط هنگ کنگ دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

تظاهرات برنامه ریزی شده در روزهای آینده با دموکراسی حامیان ترس پیشنهادی امنیت ملی قانون را به طور چشمگیری سرکوب آزادی ها در شهرستان.

در حالی که جزئیات این قانون تامین و یا چگونه آن را به کار نگرفته اند, مقامات در پکن و هنگ کنگ باید گفت: هیچ دلیلی برای نگرانی و قانون را به هدف قرار دادن اقلیت “مشکل است.”

ایستاده کمیته ملی بالا تصمیم گیری بدن از پارلمان چین دیدار خواهد کرد, در پکن در اواخر این ماه به عمدی مختلف پیش نویس قانون, رسمی, رسانه های چینی گزارش روز چهارشنبه. این گزارش مشخص نیست که آیا هر گونه قوانین مربوط به هنگ کنگ شده بودند در دستور کار برای بحث در ژوئن 18-20 نشست.

هنگ کنگ امنیتی وزیر جان لی گفت: جنوب چین صبح پست در یک مصاحبه منتشر شده در پنج شنبه که پلیس محلی بودند راه اندازی یک واحد اختصاص داده شده به اجرای قانون و این امر باید جمع آوری اطلاعات و تحقیق و آموزش قابلیت های.

شرکت ها از جمله HSBC (HSBA.L) و استاندارد چارترد (استن.L) باید مورد حمایت این قانون تامین بدون دانستن جزئیات آن رسم انتقاد از برخی از سرمایه گذاران و آمریکا و مقامات انگلیسی.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خاص HSBC در روز سه شنبه گفت: از جمله “شرکت kowtows” رو کمی در بازگشت از پکن و نقد و حزب کمونیست چین را “سرکوبگر قلدری تاکتیک است.”

هنگ کنگ سال از دموکراسی اعتراضات را برانگیخته بود دولت لایحه ای است که اجازه داده اند مردم به تحویل به سرزمین اصلی چین که در آن دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست برای محاکمه. هنگ کنگ رهبر کری لام کناره گیری کرد که لایحه به عنوان نورد تظاهرات سرعت جمع آوری. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de